Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"

Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza.

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami

Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda"

Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie.

Miłosz i Wiktoria Hotel Paradise 4
screen/Player.pl

Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise".

Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show. 

Dziewczyny chcą, żebym ja Cię wywalił z hotelu. I nastawiają mnie, że ty tak zrobiłaś z Łukaszem, ja byłem wkurzony i to jest dobry powód, żeby odpalić cię - przez mnie. - tłumaczył Miłosz - Chodzi o to, że oni myślą, że ja to zrobię i prawdopodobnie na Pandorze będą pytania na zasadzie: "Miłosz, mówiłeś, że wyrzucisz Wiktorię z hotelu". Myślę, że one widzą, że ja z Tobą dobrze żyje i im się do nie do końca podoba. (...) Jesteś moją partnerką i jeśli mam gdzieś dojść, to chcę z Tobą - podsumował. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kuba miał poważny wypadek samochodowy. Jak się czuje?

Wiktoria z Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Wyznanie Miłosza z "Hotelu Paradise" podzieliło internautów! 

Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy w których internauci oceniali zachowanie Miłosza. Niektórzy są zachwyceni, że Miłosz postawił się grupie i powiedział Wiktorii całą prawdę:

- Miłosz się super zachował
- Brawo Miłosz 👏 w końcu męska decyzja !
- Brawo Miłosz w końcu otworzyłeś oczy 💪🏻💪🏻💪🏻👌👌- komentują internauci.

Ale nie brakuje również krytycznych głosów. 

- Wytłumaczcie mi po co on jej to powiedział🤯😂 Fałszywiec
- Fałszywy człowiek z tego Miłosza. Tak się mężczyzna nie ZACHOWUJE
- Miłosz porażka...- krytykują pozostali fani.

Jak myślicie, jak zakończy się ta historia? Czy Miłosz postawi się całej grupie i wybierze Wiktorię na zbliżającym się Rajskim Rozdaniu?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria i Miłosz są razem po programie?

Miłosz Pesta w programie Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise 4 wyrzucają Łukasza
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz! 
Internautka napisała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, jak zareagował Miłosz! Wpis już zniknął z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie...

Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona... Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.  O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost,...

Miłosz czekał na Wiktorię przed Hotelem Paradise
Mat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Od razu pozbyli się wroga
Wiktoria po raz drugi wróciła do "Hotelu Paradise"! Towarzyszył jej Miłosz. Jednocześnie to był ostatni wieczór dla mocnego uczestnika...

Wiktoria nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w "Hotelu Paradise". Podczas ostatniego rozdania, na którym nowy Łukasz odesłał ją do domu nie szczędziła mu ostrych słów:  Teraz chciałabym was po prostu ostrzec. Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu, była jedna wielka intryga i na każdego z was coś kombinował.  Jednak okazało się, że Wiktoria wcale nie opuszcza "Hotelu Paradise". Dostała drugą szansę, a w dodatku do gry powróciła z... Miłoszem u boku! Zakochani mogli zdecydować, kto odejście z programu, a ich wybór był szokiem dla wszystkich! Zobaczcie, co działo się w programie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Artur wygadał się, co stanie się z Wiktorią?! Niechcący zdradził za dużo! "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz wracają do programu Historii Wiktorii w "Hotelu Paradise" trudno pozazdrościć, jednak zdecydowanie jest jedną z najmocniejszych uczestniczek, które wracają do programu jak bumerang! Wika jest jedyną uczestniczką w tym sezonie, którą produkcja zdecydowała się przywrócić do programu aż dwa razy! Za pierwszym razem odpadła przez Miłosza. Zakochany w niej uczestnik nie mógł przeżałować tej decyzji ale bardzo szybko dostali kolejną szansę. Niestety efektem bezlitosnych zasad Miłosz musiał spakować się i zrobić miejsce nowemu Łukaszowi. Wiktoria próbowała stworzyć z nim relację, jednak zastrzegła, żeby nie liczył na coś więcej niż przyjaźń. Z kolei Łukasz przyszedł do programu po miłość, której... nie wykluczała mu Inga, która została singielką przed "rajskim rozdaniem". Ostatecznie uczestnik zdecydował się dać szansę miłości, odsyłając Wiktorię do domu po raz drugi. Wiktoria nie kryła wciekłości, a swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza...

Wiktoria i Miłosz znowu razem w Hotelu Paradise
Mat. prasoweMat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są parą po programie?! Uczestnik szczerze odpowiedział fanom
Miłosz z "Hotelu Paradise" postanowił odpowiedzieć na najczęściej zadawane mu pytanie, czyli, czy jest dalej z Wiktorią! Jego reakcja mówi wiele.

Relacja Miłosza i Wiktorii z "Hotelu Paradise" jest jednym z najchętniej obserwowanych wątków przez fanów show. Jedni są pewni, że to, co Wiktoria i Miłosz stworzyli w programie jest prawdziwe. Pozostali zaś są przekonani, że związek tej dwójki nie miał szans, aby przetrwać po programie.  Wśród fanów rodzi się więc wiele wątpliwości na ten temat. Z tego też względu widzowie "Hotelu Paradise" postanowili spytać u źródła. Ostatnio zasypali Miłosza pytaniami w sprawie jego relacji z Wiktorią. Czy są parą po programie? Uczestnik hitowego show TVN7 w końcu postanowił zareagować. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krystian komentuje sprawę nękania Wiktorii. "Sam wiem jak to było..." "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria są dalej razem? Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotelu Paradise" jest pełna wzlotów i upadków. Choć w programie mogliśmy obserwować wiele pięknych momentów tej pary, to jednak nie brakowało też kłótni, nieporozumień, a nawet nadszarpnięcia zaufania. Wszyscy fani programu na pewno pamiętają sytuację, kiedy Miłosz pod wpływem grupy, zdecydował się wyrzucić Wiktorię z "Hotelu Paradise" . Szybko tej decyzji pożałował, ale na szczęście równie szybko udało mu się odbudować zaufanie partnerki, bo Wiki niemalże natychmiast wróciła do programu.  Ale kolejne poważne próby dla ich relacji znów się pojawiały. Kiedy pomiędzy parą trwała prawdziwa sielanka, Miłosz niespodziewanie opuścił "Hotel Paradise" w wyniku pechowego losowania podczas jednej z gier. Z show niedługo potem po raz drugi pożegnała się też Wiktoria, która odpadła z ręki Łukasza. Jak to jednak w "Hotelu Paradise" bywa, znów szybko doszło...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak