Hotel Paradise: Wiktoria zdradziła Miłosza
Screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Internauci miażdżą Wiktorię! W sieci pojawiło się mnóstwo ostrych wpisów

Fani "Hotelu Paradise" do tej pory mocno bronili Wiktorii, ale po ostatnim odcinku w sieci zawrzało! Internauci są oburzeni zachowaniem pięknej blondynki.

Internauci nie ukrywają, że są mocno rozczarowani Wiktorią z "Hotelu Paradise". Uczestniczka randkowego show TVN podczas ostatniej imprezy mocno zbliżyła się do Łukasza, a to nie spodobało się widzom, którzy do tej pory kibicowali jej i Miłoszowi. Fani programu do tej pory bronili Wiktorii, kiedy była atakowana przez swoich kolegów z "Hotelu Paradise", ale tym razem ostro podsumowali jej zachowanie. Na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych komentarzy!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Wiktoria zszokowała swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"

Wiktoria niedawno dołączyła do "Hotelu Paradise", ale od samego początku wzbudzała negatywne emocje wśród pozostałych uczestników programu. Wiktoria robiła wszystko, żeby koledzy i koleżanki ją polubili, ale podczas udzialu w jej pierwszej "Pandorze" zrozumiała, że grupa jej nieakceptuje. Piękna blondynka zalała się wówczas łzami, a w sieci w jej obronie stanęli oburzeni internauci i uczestnicy poprzednich edycji "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda"

Jedynym uczestnikiem, który wyraźnie polubił Wiktorię był Miłosz. Między uczestnikami "Hotelu Paradise" zaiskrzyło, a Miłosz podczas "Rajskiego rozdania" zrezygnował z relacji z Karoliną i zdecydował, że chce być w parze właśnie z Wiktorią.

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl

Wydawało się, że między Wiktorią a Miłoszem pojawiło się uczucie, które ma szansę przetrwać w programie TVN7. Niestety, teraz wygląda na to, że związek Wiktorii i Miłosza przechodzi potężny kryzys. 

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" widzowie zobaczyli zaskakujące sceny z udziałem Wiktoriii i Łukasza, który dopiero co został singlem. Uczestniczka programu seksownie tańczyła przed swoim kolegą i wyznała, że ma już dość Miłosza.

Ja z Miłoszem, jest spoko, ale to są kluski! Miłosz jest zbyt przytulny. Ja tak nie mogę. On nie ma tych k***ików w oczach- mówiła Wiktoria.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kuba wróci i... wygra program?! Zaskakująca odpowiedź uczestnika!

Hotel Paradise 4: Wiktoria zdradziła Miłosza
Mat. prasowe

Następnego dnia Wiktoria nie ukrywała, że się wstydzi i bardzo żałuje tego, co się wydarzyło między nią a Łukaszem, ale to nie przekonało internautów, którzy mocno podsumowali jej zachowanie.

Internauci ostro krytykują Wiktorię z "Hotelu Paradise"

Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" w sieci wylała się fala krytycznych wpisów dotyczących Wiktorii.

- Zawiodłam się na jej zachowaniu.... Wiki przesada....
- wszyscy Ci co tak bronili Wiki jaka to ona atakowana a Wiktoria pokazała dziś prawdziwą siebie i po pijaku powiedziała co tak naprawdę myśli. Marna aktoreczka co wszystko chce płaczem wymusić. Miłosz zaslugujesz na kogoś kto Cie doceni naprawdę 
- Od początku mówiłam, że ta panna tylko udaje taka miłą, bo chciała zostać w programie, a po alko wychodzi szydło z worka. Miłosz to tylko i wyłącznie jej koło zapasowe.
- Wiktoria coraz bardziej rozczarowuje 😣
- Czuję niesmak. Mega rozczarowanie- piszą rozczarowani internauci.

Wiktoria wciąż robi wszystko, żeby przekonać Miłosza, że naprawdę coś do niego czuje i żałuje tego, co się wydarzyło, ale czy jej partner wybaczy jej takie zachowanie? 

Mam już swój plan na to wszystko- myślę, że bardzo dobry- mówił Miłosz podczas relacji InstaStories opublikowanej na profilu programu na Instagramie. - Jednak Hotel to jest mocna gra, powiem wam naprawdę mocna gra i tu się gra. Są prawdziwe rzeczy, jak najbardziej, emocje, ludzie z którymi chcesz tak serio... ale też trzeba będzie grać, tak jak Wiktoria zagrała ze mną. Gdzieś tam oddała swoje ciało, całowała się ze mną, pewnie po to, żeby kupić moje zaufanie, a potem poszła do innego- komentował.

Czy to oznacza definitywny koniec ich relacji?

Zobacz także: Maria przyszła do "Hotelu Paradise 4" mając chłopaka? Odpowiedziała: "Nie chłopak tylko narzeczony"

Wiktoria z Hotelu Paradise w programie
Mat. prasowe

Hotel Paradise 4: Klaudia
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci miażdżą Klaudię! Uczestniczka mocno podpadła fanom show
"Najbardziej fałszywa" - tak Klaudię z "Hotelu Paradise 4" oceniają internauci. W sieci znów pojawiło się mnóstwo ostrych wpisów.

Internauci naprawdę ostro podsumowali zachowanie Klaudii z "Hotelu Paradise 4". Po emisji ostatniego odcinka programu w sieci wylała się fala bardzo krytycznych komentarzy, w których niektórzy internauci nie przebierają w słowach. Widzowie randkowego show nie ukrywają, że mają dość intryg Klaudii, która po raz kolejny udowodniła, że nie jest zachwycona obecnością Wiktorii w "Hotelu Paradise". Tak ostrych komentarzy chyba jeszcze nie było!  Fani zszokowani zachowaniem Klaudii z "Hotelu Paradise 4" Takich emocji w "Hotelu Paradise" nie było już dawno. Uczestnicy nawet nie ukrywają, że zamierzają ostro walczyć, żeby dojść aż do wielkiego finału. Przekonała się o tym Wiktoria, która dopiero po jakimś czasie dołączyła do randkowego show. Chociaż piękna blondynka robiła wszystko, żeby grupa ją zaakceptowała i polubiła, to fani programu w każdym odcinku widzą, jak pozostali uczestnicy ją traktują. Wiktoria została doprowadzona do płaczu i tylko Miłosz wyciągnął do niej rękę. Między Miłoszem a Wiktorią zaiskrzyło, ale w szczerość uczuć Wiki nie wierzy chyba żaden uczestnik "Hotelu Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia zoperowała sobie całe ciało! Pochwaliła się efektami. "Mam figurę marzeń" Klaudia nie ukrywa, że jej zdaniem Wiki tylko gra i wykorzystuje zauroczonego nią Miłosza. Mi się wydaje, że ona nim zmanipulowała- oceniła Klaudia.  Internauci ostro podsumowali Klaudię z "Hotelu Paradise" Klaudia razem z koleżankami i swoim partnerem w ostatnim odcinku krytycznie oceniała Wiktorię, a to oburzyło internautów. Fani "Hotelu Paradise" mają już dość Klaudii! - najbardziej fałszywa dziewczyna😅 - Ta dziewczyna to dopiero manipulant - Ta to chyba jest najbardziej...

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

Launo z Hotelu Paradise komentuje zachowanie Wiktorii
screen Hotel Paradise Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show
Wiktoria ostro skrytykowała Ohę w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", twierdząc, że jest "gruba i pryszczata". Launo stanęła w jej obronie!

Launo z "Hotel Paradise" stanęła w obronie Ohy i skomentowała ostrą wypowiedź Wiktorii w ostatnim odcinku programu. Launo nie ukrywa, że jest zszokowana zachowaniem Wiktorii, która w mocnych słowach odniosła się do wyglądu Ohy. Sprawdźcie, jak była już uczestniczka "Hotelu Paradise" zareagowała na zachowanie Wiktorii!  Launo z "Hotel Paradise 4" ostro o zachowaniu Wiktorii W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Wiktoria zaskoczyła swoim zachowaniem. Do tej pory internauci współczuli wysportowanej blondynce, która była mocno atakowana przez całą grupę, ale teraz fani programu nie ukrywają, że są rozczarowani jej zachowaniem. Niestety, w ostatniej odsłonie "Hotelu Paradise" Wiktoria w bardzo ostrych słowach podsumowała wygląd Ohy, która jakiś czas temu odpadła z programu. Wiki opowiadała nowemu uczestnikowi, jak Miłosz wyrzucił ją z programu i zdecydował, że chce być w parze z Ohą. - Jak cię wywalił?- zapytał Łukasz. - Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce- odpowiedziała Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" Słowa Wiktorii dotyczące wyglądu Ohy zszokowały Launo! Była uczestniczka "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories  pokazała kadr z programu i zareagowała na wypowiedź koleżanki z czwartej edycji hitu TVN7. Launo zwróciła się do Ohy! :)))))) gruba? @oha_hotelparadise4 od kiedy "normalne" dziewczyny są wyzywane od grubych? - Launo zwróciła się do Ohy. Ładnie was podsumowała- dodała. Zobacz także:  Oha z "Hotelu Paradise 4" szczerze o...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik