Adam i Hania polegli na teście wiedzy w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise 6": Hania i Adam polegli na teście wiedzy: "Stolica Portugalii? Kambodża" 

Hania z "Hotelu Paradise" nie odpowiedziała prawie na żadne pytanie. Fani byli przerażeni: " Jedyną wiedzę jaką posiada to kwas w ustach".

Test z wiedzy ogólnej spędza sen z powiek wszystkim uczestnikom "Hotelu Paradise". Gwiazdy 6. edycji już nie raz poruszały temat zbliżającej się konkurencji z wiedzy o świecie. Widzowie byli przerażeni odpowiedziami szczególnie Adama i Hani. Uczestniczka prawie cały test przemilczała, natomiast Adam miał na swoją niewiedzę dziesiątki wytłumaczeń.  

- Stolica Portugalii? Kambodża xD
- Hanka tylko stała z mina tęskniąca za rozumem 🙄 - komentowali fani, nie wierząc w to co słyszą. 

Zobaczcie, jak odpowiadali uczestnicy w teście z wiedzy ogólnej. 

"Hotel Paradise": Pan Lektor o swojej nowej roli w "True Love". "Czasami udaję, że się na czymś znam"

"Hotel Paradise 6": Widzowie miażdżą Hanię i Adama po teście z wiedzy ogólnej 

Wielki finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Fani "Hotelu Paradise" byli zniesmaczeni powrotem Hani. Teraz mieli kolejną okazję by jej dokuczyć. Konkurencja polegająca na teście z wiedzy ogólnej stresuje wszystkich uczestników. Chociaż pytania były stosunkowo proste, stres wziął górę, a niektórzy zaliczyli niezłe wtopy. Upiekło się jedynie Oli, która jako singielka nie musiała brać udziału w teście. 

Dla mnie wiedza to jest ciężki temat. Może być branża beauty to wam wszystko powiem. Kwasy to tylko znam w usta - podsumowała Hania. 

Niestety to właśnie ona i jej partner Adam poradzili sobie na teście najsłabiej. 

Hania i Adam na teście wiedzy w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Adam i Hania wrócili do programu. Co na to Monika i David?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" musieli wymienić ssaka, który umie latać i chociaż większość wskazała na nietoperza, Marek upierał się przy pingwinie, dumnie prezentując swoją wiedzę o gatunku:

Pingwiny szukają najładniejszego kamyczka dla swojej wybranki 

Przy pytaniu o Mikołaja Kopernika prawie wszystkim udało się wydedukować, że był astronomem. Przy pytaniu o imię papieża Adam się tłumaczył: 

- Ja się tym nie interesuje i nie jest mi to do niczego potrzebne, także ja nie wiem
- Może jednak wiesz? - liczyła na niego Hania
- Jakiś Franciszek? - zgadł ostatecznie. 

Zestresowana Hania w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Przy pytaniu o najwyższy szczyt górski i chemiczny wzór oznaczający wodę, uczestnicy nie mieli problemów. Hania i Adam mieli problem ze wskazaniem, co wynalazł Alfred Nobel oraz kto mieszkał na zamku w Malborku:

- Nie byłem, nigdy nie zwiedzałem tamtych okolic. 
- A ja mogę schować? Bo jak na razie to ja widzę, że ja nie wiem? - wstydziła się Hania. 

Zawstydzona Hania z Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Z kolei Klaudia wydedukowała, że trylogia ma 100 tomów. Na szczęście Grzegorz trzymał rękę na pulsie i nie pozwolił jej udzielić takiej odpowiedzi. Hania i Adam nie wiedzieli także, kto napisał Makbeta, Adam wciąż próbował się tłumaczyć: 

Ja czytałem tylko streszczenia, a tego to nawet streszczenia nie czytałem

Hania i Adam ośmieszyli się również na pytaniu o stolicę Portugalii. Adam wskazał Peru, a Hania Kambodżę: 

Ja powiedziałam to dla żartu - tłumaczyła się, ostatecznie po podpowiedzi Klaudii El Dursi, wskazując Lizbonę. 

Największą wiedzą wykazała się Angelika, która tym samym wygrała konkurencję dla siebie i będącego z nią w parze Davida, któremu również udało się udzielić dobrej odpowiedzi na kilka pytań. 

Angelika i David na teście wiedzy w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Monika gorzko o miłosnych zagrywkach Mikołaja. "Martwiło mnie to, że..."

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mieli litości dla uczestników po obejrzeniu fragmentu odcinka na temat testu z wiedzy ogólnej: 

- O jeszcze ten test o wiedzy. OMG Adam i Hania zero wiedzy na każdy temat. I pomyśleć, że oni będą sławni i będą zarabiać więcej niż człowiek po studiach. (...)
- Stolica Portugalii? Kambodża xD
- Hanka tylko stała z mina tęskniąca za rozumem 🙄
- A odnośnie testu to w sumie nie spodziewałam się niczego po Hance ale ona na każde pytanie miała taką minę szukającą rozumu że o losie.... Ten to z kolei niczym się nie interesuje, no to są przykłady ameb, dla których liczy się tylko lans w mediach a młodzi biorą przykład. Smutne
- Test wiedzy. Stolica Portugalii? ADAM : PERU 👏👏👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Hania z Hotelu Paradise jest zdenerwowana
Mat. prasowe Hotel Paradise

To zdecydowanie nie był dobry dzień ani dla Hani ani dla Adama. Niektórzy wytknęli Hani również wypowiedź, w której przyznała się, że jedyną dziedziną, w której czuje się mocna to branża beauty: 

- Hanka dziś pokaże, że jedyną wiedze jaką posiada to kwas w ustach 😂Jeszcze nie było w żadnym sezonie osoby, która by na żadne pytanie nic nie wiedziała. Adam to coś tam próbował i nawet mu się udało a Hanka jak wyszczekana tak teraz siedziała jak mysz pod miotłą z trzęsącymi rękami. Potem przy głosowaniu standardowy wymuszony płacz .
- Wow, Adam trafił imię papieża 👏😂 Tak jedziecie po tej Hance, a tak naprawdę ona i Adaś reprezentowali ten sam poziom wiedzy (a to poziom podstawowy). Strzelił imię papieża i trafił! 🤪I jeszcze się tłumaczył, że on tym się nie interesuje. Ona choć od razu się przyznała, że z każdej dziedzina jest noga (poza medycyną estetyczną) 😂😂
- Test wiedzy bezkonkurencyjnie Hanka nr.1, nr.2 Klaudia: Ile części ma trylogia i kombinacje alpejskie 11😂😂

Co sądzicie o reakcji internautów? Powinni wziąć pod uwagę duży stres uczestników "Hotelu Paradise" i fakt, że nie mogli przygotować się do wszystkiego? A może pytania były tak proste, że nie mieli prawa mieć problemów z odpowiedzią na nie? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Eliza pokazała zdjęcie z Paryża, a internautka pisze o ciąży. Jest odpowiedź!

Grzegorz i Klaudia na teście wiedzy w Hotelu Paradise 6
Mat. prasowe Hotel Paradise

Gabrysia i Marek na teście wiedzy z Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Hania i Mikołaj z Hotelu Paradise krytykowani
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Widzowie są oburzeni: "Hanka toksyczna panna a na Mikołaja brak słów"
Mikołaj z "Hotelu Paradise" flirtuje z Hanią, jednocześnie zapewniając Monikę o swoim szacunku do niej. Widzowie nie wierzą, w to co słyszą.

Hania wróciła do "Hotelu Paradise" i wygląda na to, że jej relacja z Mikołajem nie została definitywne skreślona. Po odejściu Hani z programu o względy Mikołaja postanowiła zawalczyć Monika. Jednak teraz, gdy jego poprzednia partnerka otrzymała kolejną szansę na namieszanie w programie, zamierza z tego skorzystać. Fani przecierają oczy ze zdumienia obserwując poczynania Hani i to, jak przy niej zachowuje się Mikołaj:  Zachowanie Mikołaja tragedia. Cały dzień się mizia z Hanką, a wieczorem głaszcze Monikę i gada głupoty 👏🤦‍♀️ Mętlik robi dziewczynie w głowie. Poznajcie szczegóły.  "Hotel Paradise 6": Mikołaj i Hania w ogniu krytyki W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" głośno jest o uczestnikach, którzy powrócili do programu. Adam i Hania z "Hotelu Paradise" polegli na teście wiedzy i nieźle im się oberwało od internautów. W dodatku powrót uczestniczki do gry nieźle namieszał w dość spokojnej parze Mikołaja i Moniki. Pierwsza hotelowa impreza po powrocie Hani i Adama, oraz liczne drinki sprawiły, że w Hani i Mikołaju odżyły dawne uczucia. Uczestniczka zapewniła jednak Monikę, że pomimo tego, że zamierza budować coś z Mikołajem i być może stworzyć coś więcej po programie, to daje zezwolenie koleżance na kontynuowanie z nim pary w programie. Z kolei Mikołaj nie stopuje Hani w wymownych gestach, jednocześnie zapewniając Monikę, że to co dzieje się między nim a byłą programową partnerką nic nie znaczy. Fani są oburzeni tym zachowaniem.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7...

Hotel Paradise 6 - smutna Hania
Screen programu Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Hania szczerze o swoich zaburzeniach odżywiania. Pokazała zdjęcia z przeszłości
Hania z "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że długo zmagała się z zakłóceniami łaknienia. Teraz pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najszczuplejsza. Miała jeszcze jeden problem!

Choć w "Hotelu Paradise" Hania tryska energią i pewnością siebie, nie zawsze tak było. Uczestniczka miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki ma za sobą poważne problemy z zaburzeniem odżywiania. Teraz postanowiła podzielić się z fanami poruszającymi kadrami z tamtego okresu. "Hotel Paradise 6": Hania zmagała się z zaburzeniami odżywiana Wielki powrót Hani do "Hotelu Paradise" sprawił, że w sieci zawrzało, a widzowie randkowego show nie szczędzili dziewczynie gorzkich słów. By tego było mało, jeszcze większą falę krytyki spowodował udział atrakcyjnej brunetki w hotelowym teście na wiedzę o świecie, podczas którego Hania i Adam z "Hotelu Paradise" polegli na pytaniu o stolicę Portugalii , sugerując, że jest nią Peru lub Kambodża. Potem było jeszcze gorzej. Odnowienie bliskiej relacji Hani z Mikołajem i ponowne usunięcie z gry Adama jeszcze bardziej rozwścieczyło widzów. I pomimo iż Hania z "Hotelu Paradise" ma wielu przeciwników , nie może również narzekać na brak zwolenników. Dziesiątki tysięcy internautów codziennie śledzą instgarmowy profil ciemnowłosej piękności, zachwycając się jej mocnym charakterem i atrakcyjną aparycją. Jak się jednak okazuje, Hania nie zawsze wyglądała tak jak teraz. W przeszłości miała poważne problemy z odżywianiem. - Ostatnio miałam bardzo dużo pytań odnośnie tego, jak wyglądałam w momencie, kiedy byłam najszczuplejsza - zaczęła Hania z "Hotelu Paradise". - Udało mi się znaleźć jedno zdjęcie. Chodziłam w szerokich bluzach i dresach, dlatego też mało kto wiedział o tym, jak naprawdę wyglądam - dodała. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi będzie mieć trzecie dziecko?! "Teraz albo nigdy!" To nie pierwszy raz, kiedy Hania z "Hotelu Paradise" wspomina o zaburzeniach odżywiania ....

Zapłakana Hania z Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Hania zostaje w programie. Fani są wściekli: "Niesprawiedliwe"
Najnowsze głosowanie uczestników sprawiło, że widzowie "Hotelu Paradise" nie pozostawili na nich suchej nitki. "Żenada" - grzmią.

Finał 6. edycji "Hotelu Paradise" już niedługo, a uczestników spotyka coraz więcej niewiadomych. Dopiero co cieszyli się z powrotu Hani i Adama, a już dziś musieli zdecydować, która z tych osób spakuje walizki. Tym razem upiekło się Hani, a widzowie nie są do końca przekonani czy to był najlepszy pomysł. Dlaczego Hania według nich nie powinna dostać kolejnej szansy? "Hotel Paradise 6": Hania zostaje w programie  Hania i Adam wrócili do "Hotelu Paradise" i nieźle namieszali. O ile Adam stworzył bezpieczną parę z Olą, to Hania na nowo namieszała w głowie Mikołaja. Najbardziej ucierpiała na tym Monika, której intencje do uczestnika były naprawdę szczere. To nie pierwszy raz kiedy Monika cierpi, ponieważ nikt nie bierze pod uwagę jej uczuć, a tylko jej wiedzę i spryt wykazywany w konkurencjach.  Hania poczuła się bardzo pewnie po powrocie do programu i od razu zaczęła kręcić się koło Mikołaja. Para pozwalała sobie na odważne zbliżenia, jednocześnie uczestniczka zakomunikowała Monice, że nie zamierza odbijać jej partnera w programie, natomiast nie wyklucza, że będzie chciała stworzyć z nim coś więcej po powrocie z Panamy. Monika dotknięta wyznaniem Hani i zachowaniem Mikołaja, nie zdecydowała się rozgrzebywać ran. W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Hania i Adam polegli na teście wiedzy.  Jednak dodatkowy stres czekał ich podczas anonimowego głosowania, w którym uczestnicy musieli zdecydować kto powinien opuścić "Hotel Paradise". Internauci mają wątpliwości, co do tego czy uczestnicy dobrze zrozumieli zasady i czy byli w stanie uratować zarówno Hanię jak i Adama. W wyniku ich głosowania to Adam musiał opuścić "Hotel Paradise". Zobacz także:  "Hotel Paradise 6": Fani zniesmaczeni powrotem Hani: "To nie przypadek, że akurat w Halloween" Hania mimo...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik