"Hotel Paradise 5": Nieoczekiwana zamiana par! Z show odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Nieoczekiwana roszada wśród par! Z show odpadła ulubienica widzów

"Hotel Paradise" nie przestaje zaskakiwać! Z pozoru niewinna zabawa przerodziła się w walkę o pozostanie w programie. Kto odpadł z programu?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" przekonali się, że zasady miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki bywają naprawdę bezlitosne. Pojawienie się nowej uczestniczki w programie wymusiło rywalizację wśród dziewczyn. Przegrana pociągnęła za sobą konsekwencje jakich nikt się nie spodziewał. Ten dzień okazał się być ostatnim dniem przygody dla jednej z uczestniczek. Nie zabrakło łez i słów goryczy

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": Nikola dołącza do programu

"Hotel Paradise" bywa naprawdę nieprzewidywalny. Za nami "Rajskie Rozdanie" po którym z rajskim hotelem pożegnała się Klaudia.  I gdy wydawać by się mogło, że w tym tygodniu hotelowe piękności będą mogły nieco odetchnąć, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Mieszkanki "Hotelu Paradise" musiały zmierzyć się w sportowej konkurencji. Co ciekawe, tym razem to nie wygrana była najważniejsza, lecz to, kto jako ostatni ukończył zadanie. Konsekwencje przegranej z początku nie wydawały się groźne. Stawką było wysłanie obecnego partnera na randkę... z nową uczestniczką! Jako ostatnia zadanie ukończyła Karolina. Tym samym jej partner - Kasper musiał udać się na randkę z nową mieszkanką hotelu- Nikolą. Kim jest nowa hotelowa piękność?

Nikola ma 19 lat i jest pochodzącą z Radomska studentką dziennikarstwa. Jak sama przyznaje, ma wielką nadzieję na niezapomnianą przygodę.

- Życie singielki jest wspaniałe. Mogę robić, co chcę - przyznaje Nikola. - Można poznawać ludzi, można wpaść w jakiś krótki romans. Bardzo mi dobrze z tym - dodaje.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Dominika zalała się łzami przez Kubę! "Wymagam szacunku i tyle" 

Karolina pomimo silnej relacji z Kasprem, wiadomość o jego randce z nową uczestniczką przyjęła bardzo spokojnie.

Jakoś się tak nie boję. Jedynie boję się, że Ty się jej spodobasz - mówiła Karola do Kaspra  przed randką. 

Kasper i Nikola spotkali się na plaży, gdzie czekała na nich atrakcja. 19-latka przyznała, że uczestnik jest w jej typie. On sam stwierdził, że Nikola jest bardzo fajną dziewczyną, jednak widać było, że myślami jest wciąż przy Karolinie. 

- Mój ideał mężczyzny? Brunet, albo ciemny blondyn. Lubię też tatuaże i piękny szeroki uśmiech. Słodki romantyk to mój typ - wyznaje. Mam w sobie dwie skrajne strony i szukam kogoś, komu mogłabym je pokazać - dodaje.

Czy to właśnie Kasper okaże się tym wymarzonym partnerem Nikoli?

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Randka szła bardzo dobrze, do czasu, w którym Kasper otrzymał list.  

- Nikola nie jest nową singielką. W tym tygodniu w hotelu jest 5 dziewczyn i tak pozostanie. Twoją nową partnerką jest Nikola. Tym samym Karolina jeszcze dziś opuści "Hotel Paradise"... - czytał w liście. 

To oznaczało tylko jedno. Karolina musi opuścić program.

"Hotel Paradise 5": Karolina opuszcza program

Przekazanie treści listu pozostałym uczestnikom nie było łatwym zadaniem dla Kaspra. Chłopak łamiącym się głosem musiał przeczytał mieszkańcom "Hotelu Paradise" gorzkie słowa, tym samym doprowadzając Karolinę do łez rozpaczy. 

Ja będąc w parze z Kasprem naprawdę byłam szczęśliwa - mówiła zalewająca się łzami Karolina. To była dla nie przygoda życia. Ja nigdy bym tego nie przeżyła, co przeżyłam tutaj - dodała.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Ku zaskoczeniu widzów, taki obrót spraw zasmucił nawet Elizę, która jeszcze niedawno skłóciła Karolinę i Klaudię w "Hotelu Paradise". Cała sytuacja sprawiła, że atmosfera rano była dosyć niezręczna. Jedynie Wiktoria, była partnerka Kaspra wydawała się być zadowolona z całej sytuacji. Czy to może oznaczać ich powrót do siebie?  

Wiktoria i Kasper nie chcą być już w parze w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa
Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu?  Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn , postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego , dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje.  Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym -...

Luiza i Ola skrytykowane przez widzów
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza i Ola o nowej: "W opór brzydka!". Widzowie są wściekli: "Zachowanie godne dwunastolatek"
W "Hotel Paradise 3" pojawiła się nowa uczestniczka Ewa. Luiza i Ola dość niepochlebnie oceniły nową dziewczynę na wizji,nazywając ją brzydką. Widzowie są oburzeni ich zachowaniem.

W "Hotel Paradise 3" zrobiło się niespokojnie. Pojawienie się nowej uczestniczki może pokrzyżować szyki bardzo pewnych siebie dziewczyn. Szczególnie Ola i Luiza poczuły się bardzo zagrożone, gdy ich partnerzy udali się na randkę z nową dziewczyną. 24-letnia Ewa zdecydowanie przypadła chłopakom do gustu , a rozmowę pokierowała tak, że panowie dość szybko przyznali, że ich relacje z aktualnymi partnerkami nie są zbyt bliskie... Wszystko widziały Sara, Ola i Luiza, a te dwie ostatnie pozwoliły sobie na bardzo niemiłe komentarze.  "Hotel Paradise 3" widzowie są zawiedzeni Olą i Luizą "wstrętne plotkary" Produkcja "Hotelu Paradise" zrobiła chłopakom będącym na randce z nową uczestniczką Ewą małego psikusa. Ich spotkaniu mogły przysłuchiwać się ich aktualne partnerki, których zdecydowanie nie zachwyciła treść rozmowy: - Między nami i naszymi partnerkami nie ma nic więcej - zareklamował siebie i kolegów Mariusz - A ja się wpieprzyłem w takie bagno między dwie przyjaciółki. Już mam spinę z jedną także... - dodał Krzysiek - Z partnerką?  - Nie z tą drugą właśnie Dodatkowo Krystian przyznał, zdecydowanie tym ośmielając Ewę, że żaden z panów nie ma bliskiej relacji, bo dziewczyny z hotelu zwyczajnie nie są do niej chętne. Wzburzone tymi słowami Ola i Luiza dosłownie przekrzykiwały się w swoim oburzeniu. Gdy Ewa dołączyła do "Hotelu Paradise" pokusiły się o przykre komentarze w jej stronę:  - Ej, ona jest w opór brzydka - powiedziała Luiza  - No, ona jest tak brzydka, w ogóle mi się nie podoba. Ale ogólnie wydaje się sympatyczna - dodała Ola  Widzom to zachowanie zdecydowanie się nie spodobało. Nie pierwszy już raz określili zachowanie dziewczyn jako "obrzydliwe " i nie na miejscu, często...

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Krzysiek nazwał relację z Luizą i Olą "bagnem"! A to wszystko na randce z nową! 
"Hotel Paradise 3": Krzysiek nazwał relację z Luizą i Olą "bagnem"! A to wszystko na randce z nową! 

Zbliżamy się do półmetku w 3. sezonie " Hotelu Paradise ". Każdy krok uczestników może spowodować poważne konsekwencje. Przekonał się o tym Kamil, który kilka chwil po wyeliminowaniu Karoliny, wobec której okazał się brakiem lojalności również musiał się spakować. Jego miejsce zajął nowy uczestnik... Mariusz jednak długo nie nacieszył się mianem "nowego", ponieważ dziś przywitaliśmy nową uczestniczkę... Kim jest 24-letnia piękność z Warszawy? Jej randka z chłopakami wprawiła w złość Olę, Luizę i Sarę! Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Fani show cieszą się, że Karolina wyeliminowała Kamila! "Karma wraca" Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3" Wczorajszy odcinek "Hotelu Paradise" zakończył się zagadką... Mariusz dostał list, jednak jego treść musiał zachować dla siebie. Ostatecznie okazało się, że musi wskazać dwie najsłabsze pary. Zdecydował, że będą to Krystian i Sara oraz Luiza i Krzysiek. Tym samym okazało się, że pary dziewczyn zostaną zagrożone, ponieważ panowie udadzą się na randkę z nową. W związku z tym, że randka z tajemniczą pięknością była zaplanowana dla trzech mężczyzn, a Krzysztof już wcześniej miał ją zagwarantowaną, Mariusz musiał wskazać jeszcze jedną osobę. Postanowił postawić na siebie, czym zaplusował w grupie.  Nową uczestniczką, która wybierze, z kim chce się związać na najbliższe dni okazała się być 24-letnia Ewa Foryszewska z Warszawy. Na co dzień jest specjalistką ds. finansów i studiuje zarządzanie. Czyta książki na temat rozwoju osobistego i lubi testować swój wpływ na ludzi. Czy pomiędzy Mariuszem, Krystianem a Krzyśkiem dostrzeże swój ideał? Trzeba spojrzeć głęboko w oczy i powalić ją szczerym,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik