"Hotel Paradise 5": Oliwia gorzko o spięciu z Dominiką. "Grupa została zmanipulowana"
Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl, Instagram @oliwia_hotelparadise5official
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Oliwia gorzko o spięciu z Dominiką. "Grupa została zmanipulowana"

Upojne chwile Oliwii i Kuby z "Hotelu Paradise" i powrót Dominiki do show wywołały niemałą burzę. Teraz Oliwia zdobyła się szczere wyznanie.

W "Hotelu Paradise" robi się naprawdę gorąco! Najnowsza "Pandora" poważnie namieszała, a powrót Dominiki do show sprawił, że Kuba zaczął zastanawiać się nad porzuceniem Oliwki na rzecz byłej programowej partnerki. Co więcej, oskarżenia Dominiki kierowane w stronę Oliwii doprowadziły, że dziewczyna zaczęła gorzko tłumaczyć się z upojnej nocy z przystojniakiem. Teraz zdradziła, dlaczego czuła tak wielką presję i dlaczego to właśnie ona stała się kozłem ofiarnym całej sytuacji.

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": Oliwia gorzko o spięciu z Dominiką

Po tym, jak  Dominika wróciła do "Hotelu Paradise" w luksusowej willi w Panamie sytuacja stała się naprawdę napięta. Dominika nie tylko zaliczyła spięcie z Mariką, z którego później się tłumaczyła w mediach społecznościowych, ale też postanowiła skonfrontować się z Oliwią i Kubą, którzy tuż po jej eliminacji z show postanowili pójść na całość.

Gorzkie słowa Dominiki kierowane w stronę Oliwii doprowadziły to tego, że choć to Domi jako pierwsza rozbiła jej relację z Kubą, dziewczyna postanowiła tłumaczyć się z nocy spędzonej z atrakcyjnym blondynem. Co więcej, za całą sytuację Domi obwiniała głównie Oliwię, co wyjątkowo oburzyło internautów.

- Odbiła Oliwce Kubę a teraz jaka to ona nie jest pokrzywdzona.

- Dominika jest chora skoro jest bardziej zła na Oliwie. Oliwia się z nią nie całowała i nic jej nie obiecywała… powinna być zła na Kubę, tylko i wyłącznie na niego! - piszą fani na oficjalnym instagramowym koncie "Hotelu Paradise".

Hotel Paradise 5: Dominika z Oliwią
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dlaczego Dominika o wszystko obwiniła Oliwię, a nie Kubę? Jest komentarz

Część widzów postanowiła także napisać do Oliwii i w prywatnych wiadomościach zapytać, co dziewczyna sądzi o zaistniałej sytuacji.

- Jak Domi weszła i odbiła ci Kubę to nikt nic nie mówił - irytowali się widzowie "Hotelu Paradise".

- Prawda jest taka, że nikt nic nie mówi tylko dlatego, ponieważ grupa została zmanipulowana oraz zostało wmówione im, że tylko i wyłącznie Dominika była w parze z Kubą, a mnie w ogóle w przeszłości już nie było - odpowiedziała Oliwia.

Instagram @oliwia_hotelparadise5official

"Hotel Paradise 5": Oliwia o swoich tłumaczeniach po nocy z Kubą

Oliwia nie tylko odniosła się do zachowania swoich programowych kolegów i koleżanek z "Hotelu Paradise", którzy w całej sytuacji postanowili stanąć murem za Dominiką zapominając o tym, że to właśnie charyzmatyczna tancerka jako pierwsza rozbiła relację Kuby i Oliwii. Dziewczyna wyznała również, dlaczego czuła się zobowiązana do tłumaczeń z miłosnych uniesień pod czujnym okiem kamer.

-Szkoda Domi, ale nie rozumiem dlaczego bardziej obwinie o to Ciebie, a Kuba jest ok - zapytał Oliwkę jeden z fanów

Jej reakcja była natychmiastowa.

- Myślę, że na to każdy będzie potrafił znaleźć odpowiedź - przyznała Oliwia.

Instagram @oliwia_hotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana chwali się nagimi zdjęciami! Fanka: "Wstyd". Jest odpowiedź!

Inni podkreślali również, że charyzmatyczna blondynka nie powinna tłumaczyć się z chwili uniesień.

- Uważam, że nie powinnaś tłumaczyć się nikomu z tego, co się wydarzyło. Całym sercem z tobą - napisał jeden z fanów. 

- Dlaczego się tłumaczyłam? Ponieważ każdy w ekipie non stop powtarzał mi, że powinnam mieć wyrzuty sumienia z tym, co zrobiłam, że nie powinnam w ogóle tego robić. Tak jakby wszyscy myśleli za mnie i chcieli, żebym się ich słuchała. Tak mi weszli na głowę, tak zmanipulowali mną, że miałam przez to taka pralkę, że chciałam się tłumaczyć. Chciałam się tłumaczyć, ale też uważałam, że to będzie w porządku do Domi, bo ja zaczęłam myśleć o sobie źle. 

Instagram @oliwia_hotelparadise5official

Myślicie, że naciski grupy na Kubę, a także wymowne komentarze Dominiki sprawią, że chłopak ponownie porzuci dla niej Oliwię? A może tym razem będzie konsekwentny w swoich działaniach i lojalny wobec obecnej partnerki? Jedno jest pewne - tego dowiemy się już podczas najbliższego "Rajskiego Rozdania".

Zobacz  także: "Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał! 

 Hotel Paradise Oliwia wyznaje Konradowi, że doszło do zbliżenia z Kuba Konradowi
Hotel Paradise/Player.pl

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
TV-Show
"Hotel Paradise": Dominika przeszła metamorfozę. Od udziału w show mocno się zmieniła
Dominika Konował z 2 edycji "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie sprzed i po metamorfozie. Po zakończeniu miłosnego show dziewczyna postanowiła ostro trenować. Ale zmiana!

Dominika Konował była jedną z najbarwniejszych postaci 2. edycji "Hotelu Paradise". Dziewczyna wyróżniała się wśród innych mieszkanek rajskiego hotelu  zamiłowaniem do piercingu oraz tatuaży, a jej tunele w uszach budziły wiele emocji nie tylko wśród widzów, ale też pozostałych uczestników. I choć charyzmatycznej blondynce nie udało się w programie odnaleźć bratniej duszy, to udział w randkowym hicie TVN 7 zapewnił jej ogromną rozpoznawalność. Dziś Dominikę na Instagramie śledzi już ponad 107 tys. osób, a ta liczba stale rośnie. Do tej pory Konował publikowała w sieci głównie wspomnienia z rajskich wakacji, zapowiedzi kolejnych projektów zawodowych, czy kuszące selfie, jednak od pewnego czasu to relacje z wyczerpujących treningów zaczęły królować w mediach społecznościowych. Wysiłek się popłacił, bo szczupła i tak Dominika jeszcze bardziej wysmukliła i wyrzeźbiła swoją sylwetkę. Sprawdźcie, jak teraz wygląda. Ale metamorfoza! Jak wygląda dziś Dominika Konował w 2. edycji "Hotelu Paradise"? Choć od zakończenia 2. edycji "Hotelu Paradise" minął już prawie rok, emocje związane z byłymi bohaterami kontrowersyjnego programu z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, nadal nie opadły. Wiemy, że Robert Kapica już planuje ślub ze swoją ukochaną Sylwią, Julia Skrodzka realizuje się na instagramowa modelka, Ivan i Ania zamieszkali razem i jako jedyna para z tej edycji nadal tworzą związek, a rodzina Soni Szklanowskiej właśnie się powiększyła . Okazuje się, że duże zmiany zaszły także w życiu Dominiki Konował. Po głośnym rozstaniu Dominiki i Bartka , ich medialnych przepychankach, a także ujawnieniu, że Bartek wrócił do byłej narzeczonej 2 tygodnie po rozstaniu z Dominiką ,...

Hotel Paradise
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"
Hotel Paradise 2 - kto odpadł? Fani wściekli na decyzję Artura i Dominiki!

W "Hotel Paradise" nie brakuje zwrotów akcji i zaskoczeń. Podczas ostatniego rajskiego rozdania pożegnaliśmy aż dwoje uczestników - Bartka i Hanię. Jako pierwszy odpadł Bartek, a jego eliminacja była spowodowana decyzją Dominiki i Artura. Fani są wściekli i nie szczędzą słów krytyki parze, która usunęła z programu jednego z najbardziej lubianych uczestników. W szczególności dostało się Dominice. Dlaczego? Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można” Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", fani programu zapamiętają na długo. Pożegnaliśmy dwoje uczestników, w tym Bartka, który był ulubieńcem widzów. Dominika i Artur dzięki wygranej konkurencji, otrzymali możliwość eliminacji jednego z mieszkańców hotelu. Długo rozmawiali i zastanawiali się, kogo wybrać. Bartek jednak był przekonany, że Dominika nie pozwoli na to, aby to właśnie on opuścił program. Tak się jednak nie stało.  Staraliśmy się wywnioskować tak naprawdę każde aspekty - kto tutaj próbował znaleźć osobę dla siebie, bo wiadomo, że niektórym łatwo udało się znaleźć tutaj tę osobę, a niektórym się nie udało i się błąkali troszkę. Przykro mi to stwierdzić, ale tą osobą będziesz ty Bartek - przekazał decyzję Artur. Bartek przyjął decyzję z honorem i podziękował wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Widzowie jednak nie mogą pogodzić się z tym, że Dominika tak łatwo dała się zmanipulować Arturowi. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy dotyczących zachowania tej dwójki.  Szkoda, jedyny fajny facet. Dominika brak słów....  Życie, ale Dominika mega straciła w moich i pewnie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik