Wiktoria z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories opublikowała zdjęcia z salonu fryzjerskiego i pokazała się w ciemnym kolorze włosów. Zwyciężczyni piątej edycji randkowego show Telewizyjnej Siódemki na zawsze pożegnała się z jasnym blondem? Spójrzcie tylko na to zdjęcie! Internauci nie ukrywają, że są zachwyceni metamorfozą Wiktorii.

Reklama

Metamorfoza Wiktorii z "Hotelu Paradise 5"

Wiktoria wzięła udział w piątej edycji "Hotelu Paradise". I chociaż w programie nie znalazła miłości, to znalazła się w wielkim finale i razem z Sevagiem wygrała wielki hit Telewizyjnej Siódemki. Dziś fani "Hotelu Paradise" mogą śledzić dalsze losy Wiktorii za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć, jak Wiktoria imprezuje z Klaudią El Dursi, a ostatnio Wiktoria z "Hotelu Paradise" pochwaliła się radosną nowiną.

Teraz Wiktoria zaskoczyła swoich fanów i pokazała się w nowym kolorze włosów. Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Fani oburzeni zachowaniem Mikołaja w stosunku do Szahiry! "Co za burak"

Instagram @wiktoria_kozar

Szybko okazało się, że Wiktoria z "Hotelu Paradise" pokazała się w peruce i wcale nie zdecydowała się na tak radykalną zmianę swojego wyglądu.

Dostaję bardzo dużo pozytywnych wiadomości na temat brążu, aż jestem zdziwiona, bo myślałam, że większość osób będzie na nie, więc bardzo mi miło. Może kiedyś zdecyduję się na taki krok, ale jeszcze nie teraz- napisała Wiktoria.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi odsłoniła twarz Pana Lektora! Ależ z niego przystojniak

Instagram @wiktoria_kozar

Waszym zdaniem Wiktorii pasuje ciemny kolor włosów? A może wolicie ją w jasnym blondzie? My musimy przyznać, że w każdej wersji wygląda świetnie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia wciąż cierpi? "Czasem trzeba zrobić coś wbrew sercu"

Instagram @klaudia_el_dursi
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama