"Hotel Paradise 5": Karolina jest w związku z Miłoszem z poprzedniej edycji? Jest komentarz!
Mat. prasowe, Instagram @mily_mo_
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Karolina jest w związku z Miłoszem z poprzedniej edycji? Jest komentarz!

Czy po zakończeniu show Karolina związała się z innym uczestnikiem "Hotelu Paradise"?! Fani są przekonani, że między nią, a Miłoszem jest coś więcej. Jaka jest prawda? Odpowiedziała!

Choć udział w 5. edycji "Hotelu Paradise" zakończył się dla Karoliny złamanym sercem, sympatycy produkcji są przekonani, że prawdziwa miłość czekała na nią po wyłączeniu kamer. Czyżby była telewizyjna partnerka Kaspra znalazła szczęście u boku innego hotelowego przystojniaka?! W kuluarach aż huczy o jej zażyłości z Miłoszem, bohaterem poprzedniego sezonu miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki. Co na to główni zainteresowani? Karolina przerwała milczenie!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise": Karolina i Miłosz są parą po programie?

Udział w "Hotelu Paradise" miał dla Karoliny słodko-gorzki smak? Choć dziewczyna wyszła z programu z masą niezapomnianych wspomnień i wiernych przyjaciół, to nie znalazła w luksusowej willi w Panamie miłości. Jej były programowy partner, Kasper związał się z Laurą po zakończeniu "Hotelu Paradise". Co więcej, chłopak niedawno w gorzkich słowach postanowił wypowiedzieć się na temat relacji z Karoliną. Czy po wyłączeniu kamer również romantyczna blondynka znalazła ukojenie w ramionach innego? Takie pytanie zadają sobie tysiące fanów randkowego formatu TVN7. Niektórzy nawet podejrzewają, że Karolina po powrocie do Polski związała się z innym kontrowersyjnym uczestnikiem poprzedniej edycji - Miłoszem. Jaka jest prawda?

- Co łączy Cię z Miłoszem? - dopytują Karolinę fani na jej Instagramie.

Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewali.

- Mordeczko, co nas łączy? - odpisała na InstaStories Karolina, oznaczając Miłosza. - Chyba pozytywne nastawienie do życia i nie tylko - dodała tajemniczo.

Facebook @karolinahotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper gorzko o relacji z Karoliną. Powiedział jej o Laurze? 

Dwuznaczna odpowiedź Karoliny z "Hotelu Paradise" zamiast rozwiać wszelkie wątpliwości fanów, jeszcze bardziej podsyciła plotki na temat jej domniemanego związku z Miłoszem. A co na to hotelowy przystojniak? Jak dotąd charyzmatyczny tenisista nie zabrał głosu w sprawie.

Hotel Paradise: Miłosz
Instagram/Mily_mo_

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Sara Jezuit pokazała nowego chłopaka! Kim jest? 

Przypominamy, że w 4. edycji "Hotelu Paradise" Miłosz był związany z Wiktorią. Para to się kłóciła, to znów godziła, rozstając się i wracając do siebie. Pomimo płomiennych uczuć, parze nie udało się zajść do wielkiego finału programu, a niedługo po powrocie do Polski ich związek się rozpadł. Zarówno Wiktoria, jak i Miłosz wzajemnie obrzucali się w mediach społecznościowych winą o taki stan rzeczy, prowadząc instagramową batalię. Gdy Wiktoria z "Hotelu Paradise" przyznała się do zaburzeń psychicznych i konieczności leczenia farmakologicznego, oboje na jakiś czas zniknęli z Instarama.

Wiktoria i Miłosz odpadają z Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz pozuje z dzieckiem i wyznaje. "Tak, jestem tatą tego małego brzdąca"

Teraz Wiktoria skupia się na sobie i zawodach fitness, z kolei Miłosz z "Hotelu Paradise" realizuje się jako instruktor tenisa, muzyk oraz wpływowy influencer, który a swoim instgramowym koncie zgromadził już ponad 142 tys. obserwatorów. To tam dzieli się z fanami kolejnymi zawodowymi projektami, modowymi inspiracjami, a także codziennością, niekiedy pokazując szalone imprezy w towarzystwie byłych uczestników "Hotelu Paradise", bawiąc się nie tylko z kolegami ze swojej edycji, ale też innych sezonów. Czyżby właśnie ten fakt sprawił, że fani postanowili połączyć go z Karoliną z 5. odsłony rajskiego hotelu?

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise 5": czy serce Karoliny jest już zajęte?

Czy po zakończeniu głośnej relacji z Kasprem z "Hotelu Paradise" Karolina znalazła swoją bratnią duszę? Podczas gdy część sympatyków produkcji jest przekonana, że piękna blondynka związała się z Miłoszem z poprzedniego sezonu, inni są pewni, że chodzi o zupełnie innego przystojniaka. Karolina po wielu prośbach fanów wreszcie zdradziła prawdę!

- Jestem singielką - napisała na InstaStories Karolina z 5. edycji "Hotelu Paradise". - Uszanujcie moją prywatność. Jeśli będę chciała pokazać z kim się spotykam i czy łączy mnie z kimś bliższa relacja, to na pewno u mnie na profilu to zobaczycie. Na chwilę obecną zostanie to moją tajemnicą - dodała.

Myślicie, że rzeczywiście między nią, a Miłoszem jest coś więcej?

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dominika ostro do fanów. Nadal ma żal do Oliwi i Kuby?

Facebook @karolinahotelparadise5official

Hotel Paradise: Wiktoria zdradziła Miłosza
Screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci miażdżą Wiktorię! W sieci pojawiło się mnóstwo ostrych wpisów
Fani "Hotelu Paradise" do tej pory mocno bronili Wiktorii, ale po ostatnim odcinku w sieci zawrzało! Internauci są oburzeni zachowaniem pięknej blondynki.

Internauci nie ukrywają, że są mocno rozczarowani Wiktorią z "Hotelu Paradise". Uczestniczka randkowego show TVN podczas ostatniej imprezy mocno zbliżyła się do Łukasza, a to nie spodobało się widzom, którzy do tej pory kibicowali jej i Miłoszowi. Fani programu do tej pory bronili Wiktorii, kiedy była atakowana przez swoich kolegów z "Hotelu Paradise", ale tym razem ostro podsumowali jej zachowanie. Na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych komentarzy! Wiktoria zszokowała swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise" Wiktoria niedawno dołączyła do "Hotelu Paradise", ale od samego początku wzbudzała negatywne emocje wśród pozostałych uczestników programu. Wiktoria robiła wszystko, żeby koledzy i koleżanki ją polubili, ale podczas udzialu w jej pierwszej "Pandorze" zrozumiała, że grupa jej nieakceptuje. Piękna blondynka zalała się wówczas łzami, a w sieci w jej obronie stanęli oburzeni internauci i uczestnicy poprzednich edycji "Hotelu Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Jedynym uczestnikiem, który wyraźnie polubił Wiktorię był Miłosz. Między uczestnikami "Hotelu Paradise" zaiskrzyło, a Miłosz podczas "Rajskiego rozdania" zrezygnował z relacji z Karoliną i zdecydował, że chce być w parze właśnie z Wiktorią. Wydawało się, że między Wiktorią a Miłoszem pojawiło się uczucie, które ma szansę przetrwać w programie TVN7. Niestety, teraz wygląda na to, że związek Wiktorii i Miłosza przechodzi potężny kryzys.  W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" widzowie zobaczyli zaskakujące sceny z udziałem Wiktoriii i Łukasza, który dopiero co został singlem. Uczestniczka programu seksownie tańczyła przed...

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa
Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu?  Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn , postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego , dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje.  Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym -...

Wiktoria i Miłosz znowu razem w Hotelu Paradise
Mat. prasoweMat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są parą po programie?! Uczestnik szczerze odpowiedział fanom
Miłosz z "Hotelu Paradise" postanowił odpowiedzieć na najczęściej zadawane mu pytanie, czyli, czy jest dalej z Wiktorią! Jego reakcja mówi wiele.

Relacja Miłosza i Wiktorii z "Hotelu Paradise" jest jednym z najchętniej obserwowanych wątków przez fanów show. Jedni są pewni, że to, co Wiktoria i Miłosz stworzyli w programie jest prawdziwe. Pozostali zaś są przekonani, że związek tej dwójki nie miał szans, aby przetrwać po programie.  Wśród fanów rodzi się więc wiele wątpliwości na ten temat. Z tego też względu widzowie "Hotelu Paradise" postanowili spytać u źródła. Ostatnio zasypali Miłosza pytaniami w sprawie jego relacji z Wiktorią. Czy są parą po programie? Uczestnik hitowego show TVN7 w końcu postanowił zareagować. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krystian komentuje sprawę nękania Wiktorii. "Sam wiem jak to było..." "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria są dalej razem? Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotelu Paradise" jest pełna wzlotów i upadków. Choć w programie mogliśmy obserwować wiele pięknych momentów tej pary, to jednak nie brakowało też kłótni, nieporozumień, a nawet nadszarpnięcia zaufania. Wszyscy fani programu na pewno pamiętają sytuację, kiedy Miłosz pod wpływem grupy, zdecydował się wyrzucić Wiktorię z "Hotelu Paradise" . Szybko tej decyzji pożałował, ale na szczęście równie szybko udało mu się odbudować zaufanie partnerki, bo Wiki niemalże natychmiast wróciła do programu.  Ale kolejne poważne próby dla ich relacji znów się pojawiały. Kiedy pomiędzy parą trwała prawdziwa sielanka, Miłosz niespodziewanie opuścił "Hotel Paradise" w wyniku pechowego losowania podczas jednej z gier. Z show niedługo potem po raz drugi pożegnała się też Wiktoria, która odpadła z ręki Łukasza. Jak to jednak w "Hotelu Paradise" bywa, znów szybko doszło...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik