Decyzja Sary o rzuceniu kulą w wielkim finale "Hotelu Paradise" wzbudziła ogromne emocje. Uczestniczka zgarnęła 90 tysięcy złotych, a Michał został z niczym. W poniedziałek fani dowiedzieli się też, że jej związek z Przemkiem nie przetrwał próby czasu. Początkowo widzowie mogli poczuć się zdezorientowani, ponieważ Sara zasugerowała, że rozbiła kulę, ponieważ zależało jej wyłącznie na partnerze, który wcześniej odpadł z programu. Jednak jak zdradził Michał, Sara miała rozstać się z Przemkiem już kilka dni po powrocie do Polski. W sieci pojawiały się również spekulacje, według których podczas pobytu w programie miała mieć chłopaka w Polsce. Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" postanowiła odnieść się do spekulacji:

Reklama

Jestem w związku z osoba, której nie przedstawiłam tu na profilu

Jednak czy potwierdziła budzące emocje w sieci plotki?

"Hotel Paradise 4": Sara szczerze o relacji z Przemkiem

Finalistka "Hotelu Paradise" nie mogła już dłużej ignorować plotek na swój temat. Sara postanowiła szczerze poruszyć między innymi temat relacji z Przemkiem. Opowiedziała również o nowym związku i kim jest jej wybranek. Wiadomo już, że nie jest to uczestnik superprodukcji TVN7. Najwyraźniej Sara miała dość spekulacji dotyczących zarówno programu, jak i jej życia osobistego.

Cześć. Dzisiaj krótki komunikat ode mnie dla was, chyba czas sprostować kilka spraw. W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek na temat mojego uczestnictwa w programie. Chcę szczerze odpowiedzieć, jak jest - zaczęła.

Party.pl/mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise" Kejti komentuje związek z Łukaszem: "Przegrałam bitwę, ale wygrałam wojnę"

Fani śledzący Instagram Sary mogli dowiedzieć się, że choć finalistka "Hotelu Paradise" rozstała się z Przemkiem, to oboje pozostali w dobrych relacjach. Z treści wpisu wynika, że były partner odegrał bardzo ważną rolę w jej życiu i nadal uważa, że poznanie go było jedną z najlepszych rzeczy, jakie wynikły z jej udziału w randkowym show.

Zobacz także

Jak mogliście się już już dowiedzieć z różnych źródeł - nie jestem obecnie z Przemkiem. Świetnie się dogadujemy, Przemek jest dla mnie bardzo ważną osobą i jestem wdzięczna za tę relację, i jest to jedna z lepszych rzeczy, jaka spotkała mnie w programie - napisała Sara.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL

"Hotel Paradise 4": Sara jest w nowym związku

Za pośrednictwem Instagrama Sara poinformowała swoich fanów, że nie jest singielką. Z jej uczestniczki "Hotelu Paradise" wynika, że uczestniczka jest obecnie w nowym związku. Finalistka dodała, że jej aktualny partner nie pojawił się na jej profilu i wszystko wskazuje na to, że dziewczyna nie zamierza się nim publicznie chwalić w najbliższym czasie.

Jestem w związku z osobą, której nie przedstawiłam tutaj na profilu. Na ten moment chcę, aby tak pozostało. Proszę, uszanujcie to - podkreśliła.

Screen/Player.pl

Sara odniosła się również do plotek, według których podczas nagrywania "Hotelu Paradise" miał chłopaka w Polsce. Uczestniczka zdecydowanie zaprzeczyła tym doniesieniom i zaznaczyła, że w trakcie pobytu na Zanzibarze nie była w związku. Po pojawieniu się tych pogłosek część widzów zaczęła krytykować czwartą edycję programu, stwierdzając, że to "ustawka".

East News ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: "Hotel Paradise": Vanessa i Mateusz nie są razem! "Budowaliśmy relację, ale.."

Program nagrywany był kilka miesięcy temu. W trakcie nagrywania programu nie byłam z nikim w związku - zdradziła Sara.
W tym momencie kończę przygodę z hotelem i biorę się mocno do pracy. Życie leci dalej. Ci, którzy będą chcieli, zostaną ze mną. Hejterom dziękuję. Pamiętajcie, że od powrotu minęło dziewięć miesięcy - dodała.

Reklama

Co uważacie o komentarzu Sary? Myślicie, że Przemek może jeszcze wrócić do jej życia?

@sara_hotelparadise4
Reklama
Reklama
Reklama