Hotel Paradise 4: Kejti i Wiktoria walczą o Łukasza
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Walka Wiktorii i Kasi o pozostanie w programie. Która wyszła z niej zwycięsko?

Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise". Kto tym razem musiał pożegnać się z show? Emocji nie brakowało!

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" wkracza w decydującą fazę! Już tylko miesiąc dzieli nas od wielkiego finału show, dlatego każde kolejne rozstanie z uczestnikiem jest bolesne nie tylko dla mieszkańców hotelu, ale także dla fanów, którzy zdążyli się już zżyć z bohaterami. Tym razem podczas Rajskiego Rozdania musieliśmy pożegnać jedną z pań. Na kogo padło? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4" Nana udawała "głupią małolatkę" w programie?! Teraz się tłumaczy

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise": Kto odpadł z programu?

Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Z programem musiał rozstać się Miłosz, który podczas gry "Koło Ryzyka", wylosował dla siebie właśnie wymeldowanie się z hotelu. Jego miejsce w programie zajął nowy uczestnik Łukasz, który rozpoczął swoją drogę w programie u boku Wiktorii. Jednak o jego względy zaczęła walczyć również Kasia, która w programie nie zdążyła jeszcze stworzyć żadnej bezpiecznej pary.

Choć dziewczyna starała się zbliżyć do Łukasza, to jednak tuż przed Rajskim Rozdaniem wyczuła, że chłopak zmienił do niej podejście. Kasia wywnioskowała, że za taki obrót spraw jest odpowiedzialna Wiktoria, która najwyraźniej ostatecznie przekabaciła Łukasza na swoją stronę.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo uderza w Przemka. Uczestnik jej tego nie daruje?

Przypuszczenia Kasi okazały się słuszne. Dziewczyna postanowiła zadać pytanie do Rajskiej Wyroczni, czy podczas ubiegłej nocy Wiktoria obgadywała ją do Łukasza. Wtedy też otrzymała twierdzącą odpowiedź. Wiele wskazywało zatem na to, że to właśnie pomiędzy Wiktorią i Kasią rozegra się walka o przetrwanie w "Hotelu Paradise"!

Hotel Paradise: Wiktoria i Kasia
Instagram/Hotel Paradise

Jak zatem potoczyło się Rajskie Rozdanie? Jako pierwsza wyboru dokonywała Vanessa, która bez zaskoczenia wybrała Mateusza. Następnie Klaudia El Dursi poprosiła o dokonanie wyboru Sarę, a ta podeszła do Przemka. Z kolei Inga zdecydowała się zaufać Jankowi, a Nana znów oficjalnie sparowała się z Łukaszem. 

Jak się okazało, ostateczne starcie rzeczywiście należało do Wiktorii i Kasia - obydwie panie podeszły do Łukasza, który kilka dni temu dołączył do ekipy "Hotelu Paradise". Chłopak jednak zdecydował się kontynuować relację z Wiktorią i tym samym to właśnie Kejti odpadła z show! Co powiedziała uczestnikom na odchodne? 

- Trzymam za Was wszystkich kciuki. Naprawdę walczcie do samego końca. Szanujmy szczerość przede wszystkim. Dzięki wszystkim - powiedziała Kasia.

Będziecie tęsknić za Kasią?

Hotel Paradise 4 Wiktoria o nowym pakcie
mat. prasowe/ Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise" 4: Nowy pakt przeciwko Wiktorii?! Inga i Janek decydują się na zaskakujący układ
Wiktoria w "Hotel Paradise" 4 dobrze czuje się przy Łukaszu, ale wciąż myśli o Miłoszu. A tymczasem powstaje nowy pakt...

W ostatnim odcinku "Hotel Paradise" podczas Rajskiego Rozdania odpadła Kasia, a Wiktoria i "nowy Łukasz"  stworzyli zaskakującą parę i wygląda na to, że uczestnik liczy na stabilną relację. Tymczasem już na początku wywiązała się ostra dyskusja na temat tego, co wydarzyło się ostatnio . Wiktoria oburzona po rozmowie z dziewczynami podeszła do chłopaków siedzących przy barze i usiadła Łukaszowi na kolanach, co zszokowało Przemka! Uczestnik wyznał przed kamerami, że co prawda Miłosz powiedział Wiktorii, aby bawiła się w programie, ale chyba postępuje to za szybko. Przemek wziął na rozmowę Łukasza i zaproponował mu, żeby trzymał się blisko nich. Tymczasem nie zmieniło to podejścia "nowego" do Wiktorii: Informacje, które przekazał mi Przemek nie zmieniają mojej relacji dla Wiktorii - powiedział do kamery Łukasz.  Nowe pakty w "Hotelu Paradise"! Tymczasem Wiktoria po powrocie do pokoju załała się łzami i wyznała szczerze, że obawia się paktu, który uważa, że został zawarty przeciwko niej! Mam wrażenie, że Łukasz, Przemek i Nana są nastawieni źle do mnie. (...) Przemek nastawia wszystkich do mnie źle - powiedziała płacząc Wiktoria.  Wiktoria zdradza też, że Łukasz dobrze się nią opiekuje, ale nadal nie może zapomnieć o Miłoszu. A tymczasem Inga i Janek między słowami zawarli układ, że zostają do końca razem w "niebieskim pokoju". W dalszej części, kiedy emocje opadły, zrobiło się naprawdę wesoło! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Walka Wiktorii i Kasi o pozostanie w programie. Która wyszła z niej zwycięsko? Zaskakujące zadania w "Hotelu Paradise" Tym razem uczestnicy "Hotelu Paradise" otrzymali dość proste zadanie i mieli przygotować posiłki na wieczorne party, co okazało...

"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie".
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Awantura Wikorii i Łukasza. Tak ostro jeszcze nie było! 
W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" zrobiło się bardzo nerwowo. Między Wiktorią a Łukaszem doszło o ostrej wymiany zdań. Wiktoria zdradziła pozostałym uczestnikom jego tajemnice!

Takiej awantury w "Hotelu Paradise" nie było już dawno! W ostatnim odcinku odbyło się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego okazało się, że z progrem musi pożegnać się jedna z najpopularniejszych uczestniczek. Niestety, tym razem z "Hotelu Paradise" odpadła Wiktoria, która stanęła za Łukaszem, ale ten zdecydował się na związek z Ingą! Wiki ostro skomentowała jego decyzję i ostrzegała przed nim pozostałych uczestników. Przesadziła? Kłótnia Wiktorii i Łukasza w "Hotelu Paradise" Łukasz pojawił się w "Hotelu Paradise" po tym, jak z programu odpadł Miłosz - wtedy też okazało się, że nowy uczestnik stworzy parę z Wiktorią. Wydawało się, że Wiktoria i Łukasz świetnie się dogadują i tworzą zgrany duet, jednak Wiki nie ukrywała, że traktuje go jedynie jak przyjaciela i chciałaby, żeby do programu wrócił Miłosz. Łukasz najwyraźniej obawiał się, że nie może być pewny Wiki dlatego postanowił stworzyć parę z inną uczestniczką, Ingą.  Podczas Rajskiego Rozdania za Łukaszem stanęły Inga oraz Wiktoria, ale jak już wiemy, nowy uczestnik wybrał Ingę i odesłał Wiki do domu. Zobacz także:  "Hotel Paradise" Łukasz zrobił sobie zaskakujący tatuaż. Chce utrzeć nosa Miłoszowi? Tuż po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję Wiktoria postanowiła ostro podsumować jego zachowanie. Wiki ostrzegała przed nim pozostałych uczestników! - Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte...

"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
Instagram @lukasz_hotelparadise4 , Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
W "Hotelu Paradise" gra toczy się o wysoką stawkę, a uczestnicy robią wszystko, by utrzymać się w show. Ostatnio program opuściła Kejti. Łukasz żałuje swojego wyboru?

Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiają, że widzowie miłosnego hitu TVN 7 nie mogą narzekać na brak emocji. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria zaczęły walczyć o nowego mieszkańca rajskiego hotelu. - Jeżeli ktoś mówi o "sportowej" rywalizacji to taką powinien stosować - mówiła gorzko o zachowaniu Wiktorii Kasia.  Niemal do ostatnich chwil przed Rajskim Rozdaniem obie panie nie kryły swojej determinacji i tego, że zrobią naprawdę wiele, by zostać w programie. I gdy Kejt liczyła, że Łukasz postawi a bezpieczną opcję i zrezygnuje z zauroczonej Miłoszem Wiktorii, ten zaskoczył wszystkich i na ceremonii eliminacyjnej postawił na Wiki. Czy teraz żałuje tej decyzji? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria tłumaczy się z obrażania Ohy: "Po co kręcić spiny"   Łukasz żałuje, że wyrzucił Kejti z "Hotelu Paradise"? Ostatnie dni w  "Hotelu Paradise"  były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.  Z programem musiał rozstać się Miłosz , który podczas emocjonującej gry w "Koło Ryzyka" wylosował przymusowe wymeldowanie się z rajskiego hotelu. Jego miejsce zajął kochający motoryzację i kickboxing Łukasz. Chłopak od razu stał się obiektem zainteresowania przebojowej singielki Kejti i opuszczonej przez Miłosza Wiktorii, z którą automatycznie został dopasowany. - Ja chcę utrzymać moją parę, a Kasia chce walczyć o nowego mężczyznę w hotelu, więc czekam na dzisiejszy wieczór - mówiła na Pandorze Wiktoria. - Jest to gra i na pewno będziemy ze sobą walczyć - dodała Kejti. Tak też się stało. Podczas...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik