Hotel Paradise 4: Przemek namiętnie całował się z Sarą. Niesamowita reakcja Ingi! Fani będą w szoku
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Przemek namiętnie całował się z Sarą. Szokująca reakcja Ingi 

Tego wieczoru zabawa w "Hotelu Paradise 4" lekko wymknęła się spod kontroli i wygląda na to, że pomiędzy Przemkiem a Sarą zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie! Co na to Inga? Uczestniczka naprawdę się popisała.

Finał "Hotelu Paradise 4" zbliża się coraz większymi krokami, tymczasem na rajskim Zanzibarze niektórzy z uczestników wciąż nie są pewni swoich obecnych par. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że widzowie show dopiero będą świadkami zaskakujących roszad i narodzin płomiennych uczuć. Czyżby Miłosz i Wiktoria mieli mieć konkurencję? Przemek i Sara, którzy wcale nie są w parze, zbliżyli się do siebie i to bynajmniej nie po koleżeńsku. Co na to Inga? Reakcja dziewczyny dosłownie zwala z nóg. Czegoś takiego w tej edycji "Hotelu Paradise" jeszcze nie było!

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam"

"Hotel Paradise 4": Przemek zmieni Ingę na Sarę?!

Po tym, jak z czwartą edycją "Hotelu Paradise" pożegnał się Michał, Nana nie kryła ulgi. Cóż, jak widać dziewczyna wcale nie nacieszyła się swoim wyborem. Kasia, która właśnie rozpoczęła swoją przygodę na rajskim Zanzibarze zadecydowała, że chce stworzyć parę z Łukaszem, a tym samym Nana ponownie wróciła do singlówki. Czyżby po tej roszadzie uczestniczka miała po raz kolejny miała zawieść się na Łukaszu, którego wybrała wyrzucając z programu Michała i sprowadzając na siebie gniew widzów?

Nie mogę już pozwolić sobie na zmianę pary. Muszę popracować nad odbudowaniem zaufania Nany - stwierdził Łukasz.

Wygląda na to, że Nanie i Łukaszowi nikt i nic nie jest już w stanie zagrozić. Za to ciemne chmury pojawiły się nad inną parą, bo coraz goręcej robi się pomiędzy Przemkiem a Sarą! Piękna Inga ma powody do obaw? Wieczorem w czwartej edycji "Hotelu Paradise" akcja przybrała zadziwiających obrotów, a niektórzy uczestnicy sami stwierdzili, że impreza lekko wymknęła im się spod kontroli. 

Emocje buzują i głupie pomysły zaczynają przygodzić do głowy - komentował Przemek, nawiązując do swojego gorącego tańca z Ingą.

Hotel Paradise 4: Przemek zbliżył się z Ingą
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz"

Cóż, tego wieczora niektóre z par wyjątkowo się do siebie zbliżyły, o dziwo namiętnie zrobiło się nie tylko pomiędzy uczestnikami, którzy dzielą ze sobą sypialnię i ktoś tu się nagle zapomniał! Mowa o Przemku, który nagle pocałował Sarę i jak się okazuje - wcale nie pomylił dziewczyny ze swoją obecną partnerką.

- Ciągnie mnie do niej - wyznał w rozmowie z Łukaszem.

- Generalnie mi się podoba, chce być z nim w parze. Zobaczymy co z tego wyjdzie - stwierdziła Sara przed kamerami.

Hotel Paradise 4: Przemek całuje się z Sarą
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Michał ostro o Nanie. "Okazała się dwulicowa". Odpowiedziała!

"Hotel Paradise 4": Zaskakująca reakcja Ingi na pocałunek Sary i Przemka

Wszystko wskazuje na to, że właśnie byliśmy świadkami narodzin pierwszych uczuć, pomiędzy kolejnymi uczestnikami czwartej edycji "Hotelu Paradise". Choć Przemek nie ukrywa, że targają nim różne emocje i obie dziewczyny mają u niego specjalne względy, Sara wygrywa w starci z Ingą!

Sara wizualnie bardzo mi się podoba, ale ciągnie mnie do Ingi. W cholerę ciągnie mnie do Ingi. Wiem, że ona bardzo chce. Widzę, jak Sara na mnie patrzy i widzę, jak Inga na mnie patrzy. Widzę, że obydwie chcą - tłumaczył się w rozmowie z Naną. - Sara, Sara - stwierdził, odpowiadając na pytanie, na której dziewczynie bardziej mu zależy. 

Na drugi dzień Sara i Przemek odbyli szczerą rozmowę na gdybalni, podczas której uczestnik wyznał, że ponownie myśli nad zmianą pary. Wygląda na to, że w czwartej edycji "Hotelu Paradise" zajdą nagłe zmiany i niektórzy już muszą zacząć myśleć o tym, jak się ratować. Co więcej, kiedy Przemek na gdybalnię zabrał Ingę, wyznając, jak obecnie wygląda sytuacja, uczestniczka zareagowała na jego słowa i "zdradę" w zaskakujący sposób!

- Chciałem cię poznać i nadal chciałbym cię bardzo poznać, ale relacja z Sarą bardzo mi w tym przeszkadza. Zbliżamy się do siebie i mam takie coś, że ciągnie mnie do niej, a ciebie chcę poznać. W cholerę mi się podobasz, jesteś po prostu piękna - przyznał Przemek, potwierdzając, że poprzedniej nocy całował się z Sarą.

- Nie chcę kontaktów z Sarą sobie psuć. Mega ją lubię, więc zobaczymy co się dalej wydarzy, ale niech ta Sara będzie z Tobą - stwierdziła Inga.

Spodziewaliście się, że Inga w ten sposób podejdzie do całej sytuacji? Musimy przyznać, że uczestniczka do końca zachowała klasę i nawet w rozmowie z Sarą nie dała ponieść się emocjom. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! 

Hotel Paradise 4: Zaskakująca reakcja Ingi na pocałunek Przemka i Sary
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Sara i Przemek parą po finale Hotelu Paradise 4?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Czy Przemek i Sara są w związku po programie? "Kilka dni po powrocie..."
Widzowie "Hotelu Paradise" prowadzą własne śledztwa, żeby wreszcie odkryć, czy Przemek i Sara są w związku po programie. Głos zabrał nawet Michał. Zobaczcie!

Sara i Przemek stworzyli jedną z najpopularniejszych par czwartej edycji "Hotelu Paradise". Fani jeszcze przed finałem zapychali ich media społecznościowe pytaniami o to, czy po zakończeniu produkcji TVN7 pozostali w bliskiej relacji. W związku z tym, że uczestnicy randkowego show nabierali wody w usta, internauci postanowili sami znaleźć dowody, a tych nie brakowało. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała kulisy show! Nie zawsze jest tak kolorowo "Hotel Paradise 4": pierwszy pocałunek Sary i Przemka wywołał szok Trudno się dziwić widzom "Hotelu Paradise", że z takimi zainteresowaniem zaczęli śledzić dalsze losy Sary i Przemka. Historię pary otworzyło wydarzenie, które było prawdziwą petardą. Ich pocałunku nie spodziewał się nikt, zwłaszcza że początkowo wydawało się, że Przemo czuje coś do Ingi. Sara natomiast była wówczas w parze z Jankiem. Od tego momentu fani czekali na rozwój zdarzeń z wypiekami na twarzy.  Ciągnie mnie do niej - zwierzył się wtedy Łukaszowi. Sara też nie pozostała obojętna na ten niespodziewany pierwszy pocałunek. Widzowie przyznali, że uczestników "Hotelu Paradise" mocno wtedy poniosło. Wkrótce okazało się, że nie był to jednorazowy wyskok. Generalnie mi się podoba, chcę być z nim w parze. Zobaczymy co z tego wyjdzie - powiedziała Sara. "Hotel Paradise 4": Sara czy Inga? Fani "Hotelu Paradise" jeszcze przez chwilę mogli mieć wątpliwości co do tego, którą z uczestniczek wybierze Przemo. Rozmawiając z Naną o całej sytuacji, potwierdził, że czuje coś zarówno do Ingi, jak i Sary. To była już zapowiedź poważnych zmian w randkowym show. Sara wizualnie bardzo mi się podoba, ale ciągnie mnie do Ingi. W cholerę ciągnie mnie do Ingi. Wiem, że...

Inga zaatakowana na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości
Na finałowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise" Inga musiała zmierzyć się z trudnymi pytaniami i atakiem pozostałych uczestników!

Za nami ostatnia Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4". Wzięli w niej udział prawie wszyscy uczestnicy czwartej edycji show TVN 7 oraz trzy finałowe pary - Inga i Janek, Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. Najwięcej pytań było skierowanych w stosunku do Ingi, która została wręcz zlinczowana przez niektórych za swój wybór. Zobaczcie szczegóły! Inga tłumaczy się przed Vanessą w "Hotelu Paradise 4"   W ostatniej Puszce Pandory trzy finałowe pary muszą zmierzyć się z pytaniami pozostałych uczestników programu, Ci również decydują, które pojawią się w finale "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że omawiane są wówczas wszystkie skandale i afery, które miały miejsce w trakcie show, a uczestnicy mogą się skonfrontować i przedstawić swoje wersje wydarzeń. Tym razem "ofiarą" tych najtrudniejszych pytań została Inga, która przez głosowanie w jednym z odcinków pozbyła się z programu swoich przyjaciół - Vanessy i Mateusza . Było bardzo ostro! Oha i Darek atakują Ingę w "Hotelu Paradise 4" Jeszcze przed Puszką Pandory Inga przeżywała odejście Vanessy i Mateusza : Vanessa nie będzie chciała się ze mną po „Hotelu Paradise” kontaktować [...] Vanessa była jedną z najważniejszych osób tutaj dla mnie, ale już jest końcówka i każdy myśli o sobie, nie będę tego ukrywać - mówiła Inga. Oczywiście temat ten stał się głównym na Puszce Pandory. Inga musiała się tłumaczyć z tego, że wyrzuciła Vanessę, będąc w parze z Janem, który przyjaźnił się z jej partnerem, Mateuszem. Zauważyli to Oha oraz Darek, którzy nie mieli dla Ingi litości: Inga: Szanuję zdanie Janka. Oha: Szanujesz jego zdanie, ale masz w dupie jego zdanie, jak trzeba wyrzucić jedną...

"Hotel Paradise": Namiętny pocałunek Sary i Przemka zszokował fanów programu
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Namiętny pocałunek Sary i Przemka zszokował fanów programu
"Rozwaliła mnie zapowiedź następnego odcinka" - komentują internauci. W "Hotelu Paradise" zrobi się gorąco!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami. W ostatniej odsłonie w hicie Telewizyjnej Siódemki pojawiła się nowa uczestniczka, Kasia, która już w kolejnym odcinku rozbije jedną z dotychczasowych par. Okazuje się jednak, że to wcale nie wejście Kasi wywołało największe emocje wśród widzów. Fani programu zwrócili bowiem uwagę na zapowiedź kolejnej odsłony "Hotelu Paradise" w którym zobaczyliśmy, jak Sara namiętnie całuje się z Przemkiem! Internauci w szoku po pocałunku Sary i Przemka z "Hotelu Paradise" Połowa najnowszej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. W randkowym show TVN7 nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, ale wszystko wskazuje na to, że to kolejny odcinek przyniesie widzom naprawdę sporą dawkę emocji. Po emisji ostatniej odsłony "Hotelu Paradise" widzowie zobaczyli zwiastun, w którym Sara namiętnie całowała się z Przemkiem. I być może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Sara jest w parze z Jankiem, a Przemek podczas ostatniego rajskiego rozdania stanął za Ingą, która - jak sam głośno przyznał- wpadła mu w oko.  - To jest pierwsza dziewczyna, która mi się naprawdę podoba. Ona jest taka natural. Jeśli wykaże jakieś zaintersowanie (...) to normalnie robię podjazd- mówił Przemek, kiedy Inga pojawiła się w programie. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Do programu weszła nowa uczestniczka! Kim jest Kasia? Mamy jej stare zdjęcia! Mogłoby się wydawać, że teraz Przemek zacznie budować bliską relacją z Ingą, jednak z zapowiedzi nowego odcinka jasno wynika, że uczestnik mocno zbliżył się, ale wcale nie do Ingi, tylko do Sary! Przemek i Sara namiętnie się pocałowali! - Jak ktoś to zobaczy, to mnie zabije. Inga przede wszystkim - powiedziała Sara w...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik