Choć większość z nas dawno już zapomniała o czwartej edycji "Hotelu Paradise", to Łukasz i Nana nadal cieszą się wyraźnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Początkowo fani show nie wierzyli w uczucie między uczestnikami, jednak później Natalka i Łukasz stali się jedną z ulubionych par. Niestety już od pewnego czasu ich związek zmaga się z poważnym kryzysem. Jak na razie na horyzoncie nie widać szansy na poprawę. Wręcz przeciwnie. Nana właśnie zdradziła, że wyjechała z Polski, a Łukasz zdecydował o powrocie do Belgii.

Reklama

"Hotel Paradise 4": Nana zdradza szczegóły kryzysu. Potwierdziła, że Łukasz wyjeżdża

Od pewnego czasu mówi się o tym, czy Nana i Łukasz z czwartej edycji "Hotelu Paradsie" rozstali się. Para komentuje doniesienia dość zwięźle, ale nie ukrywa, że przed nimi najpoważniejszy jak dotąd kryzys w związku. Internauci zauważyli, że oboje spędzają czas oddzielnie. W dodatku udają się w samotne podróże.

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Mikołaj o konflikcie Hani z Moniką. "Totalnie nie lubię takich sytuacji". Co wydarzyło się po programie?

Instagram @nanamajos

Jesteś z Łukaszem? - zapytała jedna z internautek.

Nana, która wyjechała do Szwajcarii, przyznała, że otrzymuje mnóstwo pytań o związek z Łukaszem. Co ciekawe, uczestniczka "Hotelu Paradise" zapytana o to, czy rozstała się z partnerem, nie zaprzeczyła. Zaznaczyła jednak, że za wcześnie na udzielanie odpowiedzi, ponieważ zarówno ona, jak i Łukasz nie podjęli jeszcze decyzji.

Oczywiście o to też pytacie. Na razie nie odpowiadam na wasze pytania, sami nie wiemy, co robić — przyznała.

Instagram @nanamajos

Uczestniczka randkowego show dodała, że cały czas przebywa w Szwajcarii. Łukasz natomiast postanowił już, że na miesiąc wyleci z Polski do Belgii. Warto przypomnieć, że to dla Nany przeprowadził się z Brukseli do Warszawy.

Zobacz także

Na razie nie widzimy się, ja w Szwajcarii, a Łukasz leci zaraz do Belgii na miesiąc — zdradziła.

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Hania o relacji z Mikołajem: "Śmiał mi się prosto w twarz!"

Reklama

Myślicie, że to już koniec związku?

Instagram @nanamajos
Instagram @nanamajos
Instagram @nanamajos
Reklama
Reklama
Reklama