Hotel Paradise 4: Launo po raz pierwszy pokazała swoje dziecko! Bardzo za nim tęskniła
@launokardel, Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Launo po raz pierwszy pokazała swoje... dziecko! Bardzo za nim tęskniła

Launo z "Hotelu Paradise 4" w końcu spełniła prośby fanów i pokazała swoje 'dziecko'. Uczestniczka kontrowersyjnego, randkowego show pochwaliła się zdjęciem!

Klaudia, znana wszystkim widzom jako Launo, to zdecydowanie jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek czwartej edycji "Hotelu Paradise". Choć wśród fanów programu dziewczyna budziła spore, a nawet skrajne emocje, jej odejście z show odbiło się sporym echem i wywołało szok. Co więcej, żegnając się z rajskim Zanzibarem, Launo wspomniała o swoim... dziecku! Zaskoczeni? Teraz je pokazała.

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam"

Launo z "Hotelu Paradise 4" pokazała swoje dziecko

Launo, która w czwartej edycji "Hotelu Paradise" najpierw tworzyła jedną z najsilniejszych par z Przemkiem, cieszy się ogromnym zainteresowanie. Po tym, jak odpadła z show przez Michała - swojego nowego, programowego partnera, widzowie byli pod ogromnym wrażeniem jej postawy i wygląda na to, że Launo odrobiła popełnione przez nią błędy. Co więcej, kiedy ostatni raz przekraczała bramy "raju", zaskoczyła internautów mówiąc o swoim dziecku!

Jestem smutna, ale tęsknię za swoim dzieckiem. Moja Walentina (...) moje dziecko było dość malutkie, zostało z mamą - wyznała w rozmowie z Klaudią El Dursi, komentując swoje odejście z "Hotelu Paradise 4".

Klaudia El Dursi z Launo przed wejściem do Hotelu Paradise
klaudia_el_dursi/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo podsumowała udział w show! "Moja kontrowersja zadziałała na plus"

Te słowa Launo odbiły się szerokim echem, a fani show zastanawiali się, o co dokładnie chodziło dziewczynie. Tymczasem okazało się, że owszem, uczestniczka czwartej edycji jest mamą, ale małego kociaka o umieniu Walentina. Launo jednak do tej pory nigdy nie pokazała swojej "córeczki"!

Bohaterka kontrowersyjnego show w końcu uległa prośbom swoim fanów i podczas Q&A w odpowiedzi na jedno z pytań pokazała zdjęcie Walentiny. Jak się okazuje, Walentina to prawdziwa piękność rasy sfinks!

Launo z Hotelu Paradise 4 pokazała córkę
@launokardel, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria płakała za Miłoszem, a na Instagramie pozuje z nowym uczestnikiem! 

Jak podoba wam się kotka Launo? Walentina zdecydowanie skradła nasze serca! Sądzicie, że Luno musiała się znowu z nią rozstać i jeszcze zobaczymy ją w czwartej edycji "Hotelu Paradise"? Niektórzy widzowie wciąż mają nadzieję, że dziewczyna zaskoczy uczestników, wróci do programu i znowu namiesza.

Launo żegLauno musi opuścić Hotel Paradisena się z Wiktorią w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Launo komentuje odejście z Hotelu Paradise
Instagram @launokardel
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo po odejściu z show: "Karma dotknęła mnie bardzo mocno"
Odejście Launo z "Hotelu Paradise 4" było jednym z najbardziej zaskakujących momentów w tej edycji show. Teraz uczestniczka postanowiła skomentować całą sprawę. Takich słów wielu się nie spodziewało.

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" nie przestaje nas zaskakiwać, a z programem właśnie pożegnała się jedna z jego najbardziej charakterystycznych uczestniczek - Klaudia Kardel, znana fanom show jako "Launo". Co więcej, dziewczyna odpadła bynajmniej nie przez to, że została singielką. Po tym, jak jej nowy partner Michał przegrał konkurencję, która była testem wiedzy na temat swojej partnerki, dziewczyna musiała ponieść konsekwencje i spakować swoje walizki. Odejście Launo było jednym z najbardziej emocjonujących momentów czwartej edycji "Hotelu Paradise" i choć z początku uczestniczka nie miała w widzach zbyt wielu fanów, internauci nie kryli swojego wzruszenia. Teraz swoje odpadnięcie z hitowego show TVN 7 skomentowała sama Launo. Dziewczyna nie była w stanie powstrzymać łez. Launo komentuje swoje odejście z "Hotelu Paradise 4" Widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" muszą mieć nerwy ze stali! Akcja na rajskim Zanzibarze zdecydowanie nie zwalnia tempa i zaskakuje nie tylko fanów show, ale i samych uczestników, a ostatnio byliśmy świadkami niespodzianek, które wcale nie były miłe. Przez swoją niewiedzę Michał wyeliminował Launo , a dziewczyna opuściła program cała we łzach. Choć Launo nie była zła na Michała, nie ukrywała żalu za to, że jej nie słuchał. Co więcej, dziewczyna do końca chciała zachować zimną krew, jednak już od kilku odcinków widzowie widzieli, jak coraz śmielej pokazuje swoją wrażliwą stronę. Koniec końców odchodząc z "Hotelu Paradise" uczestniczka nie wytrzymała i zalała się łzami, a widzowie byli pod wrażeniem Launo , którzy zdecydowanie docenili sposób w jaki żegnała się z pozostałymi bohaterami. Mi będzie brakować was. Wspomnień nigdy nikt nam nie zabierze, pieniądze się rozpłyną a sława minie,...

Launo z Hotelu Paradise wyznała, że łysieje
Instagram @launokardel
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo żali się fanom, że łysieje. Pokazała nagranie z kliniki
Launo z "Hotelu Paradise" podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem. Jakie są zatem powody jej łysienia i jak bardzo jest ono zaawansowane?

Launo z "Hotelu Paradise" jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i często opowiada swoim fanom, co u niej słychać. Ostatnio była uczestniczka hitowego show TVN7 postanowiła opowiedzieć fanom o swoim... łysieniu! Launo pokazała nagranie z kliniki, do której regularnie chodzi na zabiegi, aby ratować sytuację. Co dokładnie dolega dziewczynie i jaka jest szansa na poprawę?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Launo uderza w Przemka. Uczestnik jej tego nie daruje? "Hotel Paradise": Launo ma problemy z łysieniem Launo Klaudia Kardel to zdecydowanie jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise". Dziewczyna wywoływała wśród widzów mnóstwo emocji, a sytuacje związane z jej udziałem w programie, odbijały się szerokim echem w sieci. Choć Launo już od kilku tygodni nie ma w w show , to jednak fani w dalszym ciągu chętnie śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Nie ulega wątpliwości, że udział w "Hotelu Paradise" przyniósł jej ogromną popularność, bo jej instagramowe konto śledzi już ponad 143 tys. osób.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo po raz pierwszy pokazała swoje... dziecko! Bardzo za nim tęskniła Launo na swoim Instagramie regularnie publikuje nowe zdjęcia, które niekiedy są nawet bardzo odważne . Była uczestniczka "Hotelu Paradise" często odpowiada na pytania fanów i przy tym zdradza pewne ciekawostki z programu, jak na przykład to, ile uczestnicy zarabiają dzięki udziałowi w show . Tym razem Launo zdecydowała się jednak podzielić bardziej osobistym wyznaniem.  Jak się okazało, Launo ma problemy z łysieniem. Dziewczyna wyjawiła swoim obserwatorom co spowodowało, że nagle zaczęła tracić włosy. - Okazało się, że łysieję....

"Hotel Paradise 4": Launo zachwycona nowym uczestnikiem
Screen programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo odpadła z show i zaskoczyła wyznaniem: "Tęsknie za swoim dzieckiem"
Launo pożegnała się z "Hotelem Paradise", a Klaudia El Dursi opublikowała w sieci krótką rozmowę z byłą uczestniczką. Nie uwierzycie, co powiedziała prowadzącej randkowego show!

Launo z "Hotelu Paradise" zaskoczyła swoim wyznaniem w rozmowie z Klaudią El Dursi! Prowadząca wielki hit Telewizyjnej Siódemki podczas relacji na InstaStories pokazała, jak żegna się z kontrowersyjną uczestniczką, która przez Michała musiała opuścić program. Launo na krótkim nagraniu nie ukrywała smutku. Sprawdźcie, co dokładnie powiedziała tuż po wyjściu z hotelu!  Launo komentuje odejście z "Hotelu Paradise" Takiego obrotu spraw w "Hotelu Paradise" nie spodziewał się chyba nikt. W ostatnim odcinku programu panowie wzięli udział w teście z wiedzy o swoich partnerkach. Niestety, najgorzej poradził sobie Michał, który przegrał konkurencję. Szybko okazało się, że przegrana Michała miała poważne konsekwencje- jego partnerka musiała pożegnać się z programem.  Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania Launo zdecydowała, że chce być w parze z Michałem i to właśnie ona teraz musiała zniknąć z programu! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej? Wiadomość, że Launo musi pożegnać się z programem wstrząsnęła Michałem i jego kolegami z programu, ale zupełnie inaczej zareagowali fani "Hotelu Paradise", którzy nie ukrywali, że mieli już dość kontrowersyjnej uczestniczki. A jak sama Launo skomentowała swoje odejście z programu? Klaudia El Dursi opublikowała w sieci krótką rozmowę z uczestniczką, która chwilę wcześniej dowiedziała się, że musi wracać do domu. Na nagraniu Launo zaskoczyła swoim wyznaniem o dziecku... Co miała na myśli?  - Co się stało?- pytała Klaudia El Dursi. - Jest słabo, ale nie mogę mieć żalu - komentowała Launo.  - Cieszysz się, że wracasz do domu? Stęskniłaś się? - kontynuowała prowadząca "Hotel Paradise"....

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner