Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa

Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu? 

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o związku Marcina i Kary. Czy Nathalia została skrzywdzona?

Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4"

W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn, postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego, dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje. 

Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym - jak wszyscy podejrzewali - walka o dalsze losy w programie miała stoczyć się pomiędzy Wiktorią i Karoliną, a ciężka decyzja leżała na barkach Miłosza. Rajska Wyrocznia w tym przypadku nie rozjaśniła sytuacji zestresowanym uczestnikom, którzy po odpowiedziach Klaudii El Dursi nie mieli pojęcia, czego mogą się spodziewać. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria wciąż jest wściekła na dziewczyny? "Nikt nie powinien być tak traktowany"

Zaskakująca decyzja Miłosza na Rajskim Rozdaniu. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 4"? 

Miłosz nie ukrywał, że do samego końca nie był pewien swojej decyzji. Choć uczestnicy "Hotelu Paradise 4" widzieli, że pomiędzy nim a Wiktorią coraz bardziej iskrzy, wielu nie miało wątpliwości, że chłopak okaże się dłużny wobec swojej poprzedniej partnerki, a nowa pożegna się z programem szybciej, niż mogła się tego spodziewać. 

Natalia podeszła do Darka, Natalia "Nana" stanęła za plecami Łukasza, Klaudia również nie zaskoczyła nikogo wybierając Przemka, Maria postawiła na Kubę i w końcu nadszedł czas na gwóźdź programu. Kiedy Klaudia El Dursi poprosiła o podjęcie decyzji Wiktorię, ta postanowiła zawalczyć o swoje miejsce i stanęła za Miłoszem. 

Nie ukrywam, że pomiędzy mną a Miłoszem zaczyna tworzyć się coś prawdziwego i chciałabym to kontynuować - stwierdziła. 

Kiedy nadeszła pora Karoliny, piękna prowadząca zdradziła wszystkim, jaką moc ma tajemnicza Dzika Karta:

Miłosz, któremu wręczyłaś Dziką Kartę otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa na najbliższym Rajskim Rozdaniu, ale jest jeden warunek. Musicie stworzyć parę razem. Bez siebie nie miała nic - wyjaśniła.

Karolina podeszła do Miłosza, stwierdzając, że jej wybór był oczywisty i wbiła szpilę Wiktorii dodając, że chłopak był jej pierwszym wyborem. Teraz wszystko leżało już tylko w rękach Miłosza, który mógł wybrać rodzące się uczucie z nową uczestniczką, przełamując Dziką Kartę, lub zapewnić sobie bezpieczeństwo tworząc parę z Karoliną.

Wiem, że niektórzy z was mogą mieć do mnie pretensje i uważać, że jestem nieszczery. Chciałem tu zawsze być szczery, pozostawać w zgodzie ze sobą, jednak być może pewne słowa padły za szybko. Nie zdążyłem poznać Wiktorii, gdzieś od początku mi się podobała i może sam uciekałem od tej myśli, dlatego że wydaje się być niebezpieczną kobietą jak wszyscy wiemy, bo tak to wyglądało na Pandorze. Hotel pozwolił mi po Pandorze ją lepiej poznać i nie ukrywam, że utrudniło mi to decyzję. Chciałbym wam powiedzieć, że rozum jest bardzo ważny i jeżeli czujecie, że rozum wam pomoże wy wyborze decyzji to super. Korzystajcie z niego, ale ja jestem takim człowiekiem, że musze kierować się sercem i nawet jeżeli ten wybór okaże się zły, to ja czuję coś do Wiktorii i chcę być z Wiktorią. 

Tym samym Miłosz postanowił wyrzucić Karolinę z programu, a ta nie pozostała mu dłużna i wygłaszając swoją pożegnalną przemowę, postanowiła wbić jeszcze jedną szpilę nie tylko w swoją rywalkę, ale również byłego partnera!

Pokochałam was normalnie, poza wyjątkami - zaczęła Karolina. - Mogę oficjalnie powiedzieć, że zostaliście najbardziej fałszywą parą, jaką możecie. Pasujecie do siebie. Może coś łączy fałszywość i fałszywość - podsumowała uczestniczka. 

Opuszczając "Hotel Paradise 4" Karolina nie kryła swojego rozczarowania i złości. Przed wyjściem odbyła ostatnią rozmowę z Miłoszem, podczas której nie zostawiła na swoim byłym partnerze suchej nitki, stwierdzając, że zachował się fałszywie i ją oszukał. 

Karolina Odpadła z Hotelu Paradise 4
Screenshot Player.pl

Miłosz i Wiktoria stworzyli nową parę w 4. edycji "Hotelu Paradise". Czy razem mają szansę na wielki finał, czy może obawy Miłosza okażą się słuszne i kiedy do programu przyjdzie nowy uczestnik, jego wybranka postanowi zmienić obiekt zainteresowań? Chłopak wybierając uczucie i przełamując Dziką Kartę stracił swoją szansę na bezpieczeństwo podczas kolejnego Rajskiego Rozdania. Uważacie, że postąpił słusznie?

Hotel Paradise 4: Miłosz i Wiktoria
Mat. prasowe

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise 4 wyrzucają Łukasza
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz! 
Internautka napisała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, jak zareagował Miłosz! Wpis już zniknął z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie...

Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona... Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.  O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost,...

Hotel Paradise 4: Pierwszy seks przed kamerami?! Uczestnicy: Zmanipulowała go. Planują zemstę!
Screenshot Player.pl/natkaostrowska, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Pierwszy seks przed kamerami?! "Zmanipulowała go". Uczestnicy planują zemstę!
"Każdego po kolei będziemy stąd eliminować" - zapowiedzieli uczestnicy. W "Hotelu Paradise 4" zabawa skończyła się na dobre. Takiego spisku nie było jeszcze w żadnej edycji.

Uczestnicy "Hotelu Paradise 4" na rajski Zanzibar przyjechali zdecydowanie nie po wakacyjne wspomnienia, a po główną wygraną i jak już możemy zauważyć - nie zawahają się przed niczym, by dojść do ścisłego finału. Jedna z dziewczyn dla pozostałych stanowi szczególne zagrożenie, a mowa oczywiście o Wiktorii, która skutecznie wygryzła Karolinę podczas ostatniego Rajskiego Rozdania. Dlaczego Miłosz wybrał właśnie nią? Niektórzy mają własną teorię... On powiedział, że poznał ją, coś tam, dogłębnie - podsunęła Klaudia w rozmowie z Przemkiem.  Dziewczyny postanowiły podejść Wiktorię podstępem, a ta wyśpiewała im wszystko! Co wydarzyło się pomiędzy nią a Miłoszem? Uczestnicy nie mają zamiaru tak tego zostawić. "Hotel Paradise 4": Uczestnicy spiskują przeciwko Wiktorii i Miłoszowi. Uprawiali seks przed kamerami? Emocje podczas ostatniego Rajskiego Rozdania w czwartej edycji "Hotelu Paradise" dosłownie sięgnęły zenitu. Choć Miłosz mógł zachować Dziką Kartę, zostać w parze z Karoliną i tym samym zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas kolejnych eliminacji, jak sam przyznał, zamiast przysłowiowych ciepłych kapci postanowił kierować się głosem serca.  Chciałbym wam powiedzieć, że rozum jest bardzo ważny i jeżeli czujecie, że rozum wam pomoże w wyborze decyzji to super. Korzystajcie z niego, ale ja jestem takim człowiekiem, że muszę kierować się sercem i nawet jeżeli ten wybór okaże się zły, to ja czuję coś do Wiktorii i chcę być z Wiktorią - oznajmił łamiąc Dziką Kartę na pół.  Z ust Karoliny padły bardzo mocne słowa  w kierunku nowej pary i jej byłego partnera, a niektórzy z uczestników nie byli w stanie zrozumieć decyzji Miłosza. Choć kiedy dziewczyna opuściła Rajski Hotel wszyscy udali się do baru,...

"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Po ostatni wyskoku Wiktorii w "Hotelu Paradise 4" zaszły nieoczekiwane zmiany! To koniec jej związku z Miłoszem?! Nowa uczestniczka sporo namieszała.

W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny... "Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza , bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza! Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik