Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa

Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu? 

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o związku Marcina i Kary. Czy Nathalia została skrzywdzona?

Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4"

W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn, postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego, dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje. 

Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym - jak wszyscy podejrzewali - walka o dalsze losy w programie miała stoczyć się pomiędzy Wiktorią i Karoliną, a ciężka decyzja leżała na barkach Miłosza. Rajska Wyrocznia w tym przypadku nie rozjaśniła sytuacji zestresowanym uczestnikom, którzy po odpowiedziach Klaudii El Dursi nie mieli pojęcia, czego mogą się spodziewać. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria wciąż jest wściekła na dziewczyny? "Nikt nie powinien być tak traktowany"

Zaskakująca decyzja Miłosza na Rajskim Rozdaniu. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 4"? 

Miłosz nie ukrywał, że do samego końca nie był pewien swojej decyzji. Choć uczestnicy "Hotelu Paradise 4" widzieli, że pomiędzy nim a Wiktorią coraz bardziej iskrzy, wielu nie miało wątpliwości, że chłopak okaże się dłużny wobec swojej poprzedniej partnerki, a nowa pożegna się z programem szybciej, niż mogła się tego spodziewać. 

Natalia podeszła do Darka, Natalia "Nana" stanęła za plecami Łukasza, Klaudia również nie zaskoczyła nikogo wybierając Przemka, Maria postawiła na Kubę i w końcu nadszedł czas na gwóźdź programu. Kiedy Klaudia El Dursi poprosiła o podjęcie decyzji Wiktorię, ta postanowiła zawalczyć o swoje miejsce i stanęła za Miłoszem. 

Nie ukrywam, że pomiędzy mną a Miłoszem zaczyna tworzyć się coś prawdziwego i chciałabym to kontynuować - stwierdziła. 

Kiedy nadeszła pora Karoliny, piękna prowadząca zdradziła wszystkim, jaką moc ma tajemnicza Dzika Karta:

Miłosz, któremu wręczyłaś Dziką Kartę otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa na najbliższym Rajskim Rozdaniu, ale jest jeden warunek. Musicie stworzyć parę razem. Bez siebie nie miała nic - wyjaśniła.

Karolina podeszła do Miłosza, stwierdzając, że jej wybór był oczywisty i wbiła szpilę Wiktorii dodając, że chłopak był jej pierwszym wyborem. Teraz wszystko leżało już tylko w rękach Miłosza, który mógł wybrać rodzące się uczucie z nową uczestniczką, przełamując Dziką Kartę, lub zapewnić sobie bezpieczeństwo tworząc parę z Karoliną.

Wiem, że niektórzy z was mogą mieć do mnie pretensje i uważać, że jestem nieszczery. Chciałem tu zawsze być szczery, pozostawać w zgodzie ze sobą, jednak być może pewne słowa padły za szybko. Nie zdążyłem poznać Wiktorii, gdzieś od początku mi się podobała i może sam uciekałem od tej myśli, dlatego że wydaje się być niebezpieczną kobietą jak wszyscy wiemy, bo tak to wyglądało na Pandorze. Hotel pozwolił mi po Pandorze ją lepiej poznać i nie ukrywam, że utrudniło mi to decyzję. Chciałbym wam powiedzieć, że rozum jest bardzo ważny i jeżeli czujecie, że rozum wam pomoże wy wyborze decyzji to super. Korzystajcie z niego, ale ja jestem takim człowiekiem, że musze kierować się sercem i nawet jeżeli ten wybór okaże się zły, to ja czuję coś do Wiktorii i chcę być z Wiktorią. 

Tym samym Miłosz postanowił wyrzucić Karolinę z programu, a ta nie pozostała mu dłużna i wygłaszając swoją pożegnalną przemowę, postanowiła wbić jeszcze jedną szpilę nie tylko w swoją rywalkę, ale również byłego partnera!

Pokochałam was normalnie, poza wyjątkami - zaczęła Karolina. - Mogę oficjalnie powiedzieć, że zostaliście najbardziej fałszywą parą, jaką możecie. Pasujecie do siebie. Może coś łączy fałszywość i fałszywość - podsumowała uczestniczka. 

Opuszczając "Hotel Paradise 4" Karolina nie kryła swojego rozczarowania i złości. Przed wyjściem odbyła ostatnią rozmowę z Miłoszem, podczas której nie zostawiła na swoim byłym partnerze suchej nitki, stwierdzając, że zachował się fałszywie i ją oszukał. 

Karolina Odpadła z Hotelu Paradise 4
Screenshot Player.pl

Miłosz i Wiktoria stworzyli nową parę w 4. edycji "Hotelu Paradise". Czy razem mają szansę na wielki finał, czy może obawy Miłosza okażą się słuszne i kiedy do programu przyjdzie nowy uczestnik, jego wybranka postanowi zmienić obiekt zainteresowań? Chłopak wybierając uczucie i przełamując Dziką Kartę stracił swoją szansę na bezpieczeństwo podczas kolejnego Rajskiego Rozdania. Uważacie, że postąpił słusznie?

Hotel Paradise 4: Miłosz i Wiktoria
Mat. prasowe

Hotel Paradise - QUIZ
Newsy
"Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?
"Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?

" Hotel Paradise 2 " jest pełen zwrotów akcji. Właśnie do programu powróciła uczestniczka, której totalnie nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa na "rajskiej wyspie". Jej powrót u niektórych wywołał konsternację i płacz. Tylko jedna osoba szczerze ucieszyła się z jej powrotu! Zobaczcie, kto ma szansę znowu namieszać na Bali!  Zobacz także:  Hotel Paradise. Kto odpadł w "Rajskim Rozdaniu"? Aż dwie osoby pożegnały się z programem Magda Jankowska wraca do "Hotelu Paradise 2" Wczorajsze "rajskie rozdanie" było szokujące nie tylko dla uczestników "Hotelu Paradise 2" ale również dla widzów. Sonia postanowiła zagrać va bank i postawić na Roberta podczas eliminacyjnego wyboru. Do tego samego uczestnika podeszła również Karolina, która nie starała się budować innej relacji w programie. Robert ostatecznie postanowił dać drugą szansę Soni, chociaż ich historia w programie była bardzo burzliwa.  Karolina musiała pożegnać się z programem, ale dostała możliwość wyeliminowania dodatkowej osoby. Mogła wybrać spośród osób, które wskazała we wcześniejszym "rytuale ognia". Tym samym wraz z nią do domu pojechała Julia.  Radość Soni z możliwości odbudowania relacji po odejściu Magdy nie trwała jednak długo. Uczestniczka postanowiła nie robić niczego na siłę, mimo tego, że przyznała Ani, że marzy o tym, aby stworzyć z Robertem coś więcej.  Robert powiedział mi, że miał tu jedną relację i nie będzie chciał innej - mówiła zmartwiona.  Ania jednak była zdania, że warto jest walczyć o siebie mimo przeciwności. Jednak te niestety znowu zaczynają się piętrzyć. Z samego rana do "Hotelu Paradise 2"...

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

"Hotel Paradise 2": Związek Julii i Kamila rozpadnie się?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"
"Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"

Ostatnie godziny przed "rajskim rozdaniem" są zawsze pełne emocji. To już niemal półmetek pobytu uczestników w " Hotelu Paradise ". Po ostatniej pandorze decyzją grupy program opuściła Magda. Z kolei podczas najbliższych eliminacji odpadnie aż dwóch uczestników. W dodatku relacja Julii i Kamila zaczyna wisieć na włosku. Julia ma już dość:  Myślę, że on w życiu codziennym źle traktuje kobiety. jestem skłonna tak pomysleć... - wyznała w rozmowie z Anią  Co się wydarzyło pomiędzy tą dwójką?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!" "Hotel Paradise 2": Związek Kamila i Julii rozpadnie się podczas "rajskiego rozdania"? Julia od początku swojego pobytu w "Hotelu Paradise" jest związana Kamilem. Pomiędzy tym duetem coraz częściej dochodzi do spięć. Mocny charakter Kamila i fakt, że ciągle sprowadza swoją partnerkę na ziemię, sprawia, że Julia staje się wycofana.  Masz tak ciężkie wady do zgryzienia... Za dużą władczość. Jak jesteś taki wśród innych ludzi to fajnie, bo widać z daleka, że nosisz spodnie, ale jeżeli robisz to w stosunku do mnie to mam wrażenie, że chcesz mnie zrównać z ziemią - powiedziała do Kamila. Uczestnik zasugerował Julii, że zupełnie błędnie go postrzega. Ja nie widzę nas w przyszłości. Ty mówisz, że chcesz się zmienić. a potem wszystko jest inaczej. Ja nie zamierzam swojego czasu marnować na kłótnie. - skwitowała Kamil zapewnił, że mimo zdania Julii, wciąż będzie o nią zabiegał. Jednocześnie zasugerował, że jego partnerka zmienia zdanie kilka razy dziennie, dlatego nie zamierza poważnie traktować jej zachowania.  Nie będę...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner