Darek z "Hotelu Paradise 4" - kim jest?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Darek zaliczył wpadkę i zdradził co wydarzy się w programie? Pokazał zdjęcie

Co jeszcze wydarzy się w "Hotelu Paradise 4"? Wygląda na to, hitowe show jeszcze nie raz nas zaskoczy. Darek opublikował zdjęcie, które natychmiast wzbudziło spekulacje fanów.

Widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji, a z rajskim Zanzibarem pożegnała się już całkiem spora grupa osób. Co więcej, choć emisja kontrowersyjnego show TVN 7 trwa w najlepsze, jego fani zdecydowanie nie należą do cierpliwych osób i już próbują dowiedzieć się, kto znalazł się w finale "Hotelu Paradise", czyj związek przetrwał próbę czasu, a czyja para okazała się pomyłką. Czyżby teraz jeden z uczestników zdradził za dużo?

Darek, który jakiś czas temu pożegnał się z rajskim Zanzibarem, właśnie opublikował na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie. W komentarzach aż zawrzało, tym bardziej, że post przystojniaka skomentowała jedna z uczestniczek!

„Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

Darek z "Hotelu Paradise 4" zdradził, co wydarzy się w programie?!

Darek zdecydowanie był jednym z ulubieńców widzów czwartej edycji "Hotelu Paradise". Uczestnik, który czekał aż w programie pojawi się "dziewczyna w typie modelki", która skradnie jego serce, rozbrajał swoim poczuciem humoru, a kiedy opuścił rajski Zanzibar, zrobił to w naprawdę wielkim stylu. Wielu fanów show wciąż liczy na to, że chłopak jeszcze zawita na wyspie i nieźle namiesza - czyżby mieli racje? W mediach społecznościowych Darka właśnie pojawiło się bardzo dwuznaczne zdjęcie!

Darek z

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo po odejściu z show: "Karma dotknęła mnie bardzo mocno"

Darek opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze słonecznego Zanzibaru i w dodatku wcale nie jest na nim sam, a z uczestniczką, która do "Hotelu Paradise 4" przyszła, kiedy przystojniaka nie było już w programie - Ingą, która zachwyciła i została okrzyknięta przez widzów najpiękniejszą dziewczyną ze wszystkich edycji show!

Dla fanów programu wspólne zdjęcie tej dwójki było jednoznaczne.

- To już wiemy że Darek wróci, skoro tyle czasu byłeś na Zanzi😅

- Czyli wiemy kto wróci? 🙄

- No sprzedałeś że wrócisz 😂 - czytamy w komentarzach.

Czy internauci mają rację? Darek utrzymuje wersję, że nic jeszcze nie wiadomo i może moglibyśmy w to uwierzyć, gdyby nie komentarz, który pod zdjęciem zamieściła sama Inga! Dziewczyna wygadała, nie tylko, że Darek wróci do programu ale i stworzy z nią parę?

- IT’S A MATCH! 😎🦋💪🏽🥰 nasze najpiękniejsze zdjęcie😏 - napisała Inga.

- IT’S A PERFECT MATCH ! 😁 - odpowiedział jej Darek.

Hotel Paradise 4: Darek i Inga są razem?
@darek_hotelparadise4, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo odpadła z show i zaskoczyła wyznaniem: "Tęsknie za swoim dzieckiem"

Przypomnijmy, że wcześniej Darek tworzył parę z Natalią, która niestety również już zakończyła swoją przygodę z "Hotelem Paradise". Sądzicie, że to możliwe, by przystojniak faktycznie wrócił na Rajski Zanzibar i stworzył parę z Ingą? Musimy przyznać, że tych dwoje wcale nie ukrywa, że darzy się sympatią. Uczestnicy kontrowersyjnego show często - i to nawet w bardzo dwuznaczny sposób - komentują swoje zdjęcia na Instagramie. Czy to tylko ich zagrywka, by wzbudzić ciekawość internautów? Sądzicie, że Inga pasuje do Darka?

Szukasz eleganckich, męskich ubrań? Kod rabatowy Vistula sprawi, że zapłacisz za nie mniej!

Inga z Hotelu Paradise nie poszłaby do Love Island
Mat. prasowe

Hotel Paradise 4: Darek i Launo spotykają się po programie? 
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 
Kiedy Klaudia "Launo" z "Hotelu Paradise 4" opublikowała nowe zdjęcie, Darek nie mógł powstrzymać się od komentarza! Zdradził, co ich łączy?

Poprzednie edycje hitowego show TVN 7 nauczyły nas, że w "Hotelu Paradise" może stać się wszystko, a pary, które tworzą się po programie potrafią naprawdę zaskoczyć. Choć widzowie czwartego sezonu dopiero są świadkami nawiązywania pierwszych paktów, sojuszy a nawet związków pomiędzy uczestnikami, już próbują dopatrzyć się, czyja relacja przetrwała po programie, a pomiędzy kim doszło do nieoczekiwanych roszad. Czyżby Darek i Launo właśnie się zdradzili? Chłopak zostawił pod gorącym zdjęciem Klaudii wymowny komentarz! Darek i Launo spotykają się po "Hotelu Paradise 4"? Intrygi, spiski i tak zwane konspiry - tego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" z pewnością nie brakuje. Fani kontrowersyjnego show ostatnio byli świadkami zaskakujących przeparowań, po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza , nowych sojuszy, czy odpadnięcia dwójki ulubionych uczestników, choć wielu nie ma wątpliwości, że Kuba wróci do "Hotelu Paradise"  - a wszystko przez post, którym zdaniem internautów chłopak zdradził zdecydowanie za dużo. Co więcej niektórzy z uczestników zaczynają zmieniać obiekty swoich zainteresowań... Launo, która - póki co - w czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest w parze z Przemkiem wyznała, że zaczyna podobać jej się Darek! Jak się okazuje, Klaudia miała sen z przystojniakiem w roli głównej, który naprawdę namieszał jej w głowie, a w programie ta dwójka świetnie się dogaduje! Czyżby po powrocie z rajskiego Zanzibaru dogadywali się jeszcze lepiej?  Klaudia, która ostatnio zoperowała całe ciało , jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie pochwaliła się nową gorącą fotką w samej bieliźnie, którą dosłownie podpaliła Instagram! Pod...

Hotel Paradise 4: Launo po raz pierwszy pokazała swoje dziecko! Bardzo za nim tęskniła
@launokardel, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo po raz pierwszy pokazała swoje... dziecko! Bardzo za nim tęskniła
Launo z "Hotelu Paradise 4" w końcu spełniła prośby fanów i pokazała swoje 'dziecko'. Uczestniczka kontrowersyjnego, randkowego show pochwaliła się zdjęciem!

Klaudia, znana wszystkim widzom jako Launo, to zdecydowanie jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek czwartej edycji "Hotelu Paradise". Choć wśród fanów programu dziewczyna budziła spore, a nawet skrajne emocje, jej odejście z show odbiło się sporym echem i wywołało szok. Co więcej, żegnając się z rajskim Zanzibarem, Launo wspomniała o swoim... dziecku! Zaskoczeni? Teraz je pokazała. Launo z "Hotelu Paradise 4" pokazała swoje dziecko Launo, która w czwartej edycji "Hotelu Paradise" najpierw tworzyła jedną z najsilniejszych par z Przemkiem, cieszy się ogromnym zainteresowanie. Po tym, jak odpadła z show przez Michała - swojego nowego, programowego partnera, widzowie byli pod ogromnym wrażeniem jej postawy i wygląda na to, że Launo odrobiła popełnione przez nią błędy. Co więcej, kiedy ostatni raz przekraczała bramy "raju", zaskoczyła internautów mówiąc o swoim dziecku! Jestem smutna, ale tęsknię za swoim dzieckiem. Moja Walentina (...) moje dziecko było dość malutkie, zostało z mamą - wyznała w rozmowie z Klaudią El Dursi, komentując swoje odejście z "Hotelu Paradise 4". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Launo podsumowała udział w show! "Moja kontrowersja zadziałała na plus" Te słowa Launo odbiły się szerokim echem, a fani show zastanawiali się, o co dokładnie chodziło dziewczynie. Tymczasem okazało się, że owszem, uczestniczka czwartej edycji jest mamą, ale małego kociaka o umieniu Walentina. Launo jednak do tej pory nigdy nie pokazała swojej "córeczki"! Bohaterka kontrowersyjnego show w końcu uległa prośbom swoim fanów i podczas Q&A w odpowiedzi na jedno z pytań pokazała zdjęcie Walentiny. Jak się okazuje, Walentina to prawdziwa piękność rasy sfinks! Zobacz...

Hotel Paradise 4. Michał ostro o Nanie: Okazała się dwulicowa. Odpowiedziała!
Fragment programu "Hotel Paradise 4"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Michał ostro o Nanie. "Okazała się dwulicowa". Odpowiedziała!
Kiedy Michał opublikował post tuż po odejściu z "Hotelu Paradise 4", nieoczekiwanie odpowiedziała na niego Nana! Do dyskusji dołączyli pozostali uczestnicy, nawet ci poprzednich edycji show! Wpis Michała rozpętał wojnę?!

Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Jak się okazało, tym razem decydujący głos miała Nana i ku ogromnemu zdziwieniu widzów, uczestniczka postanowiła wyrzucić z programu Michała - znanego jako Mike - i ponownie stworzyć parę z Łukaszem! Teraz Mike zdecydowanie nie kryje swojego żalu i tuż po emisji show opublikował na Instagramie zaskakujący wpis, w którym nie szczędził mocnych słów w stronę dziewczyny. A na imprezkach świetnie się ze mną bawisz😌 Kto tu jest dwulicowy - odgryzła mu się w komentarzu Nana. Co więcej, pod wpisem Michała rozpętała się prawdziwa wojna, bo głos zabrali również pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise" - nawet ci z poprzednich edycji show! Czyżby tak wyglądał koniec przyjaźni po rajskim Zanzibarze? Michał ostro komentuje decyzję Nany z "Hotelu Paradise 4" Czwarta edycji "Hotelu Paradise" nauczyła nas jednego - tu niczego nie możemy być pewni. Po ostatnim Rajskim Rozdaniu, podczas którego odpadł Michał , w sieci rozpętała się ożywiona dyskusja i tym razem wzięli udział w niej nie tylko fani show, ale również jego uczestnicy. Po tym, jak Nana obiecała Mike'owi, że stworzy z nim nową parę, a ostatecznie wybrała Łukasza, o którym wcześniej nie wypowiadała się zbyt dobrze, uczestnik postanowił skomentować decyzję dziewczyny, używając naprawdę ostrych słów. Niestety, ale słowo, które dała mi Nana, okazało się nic nie warte, przez co dzisiaj opuszczam hotel. Nie zaryzykowałaby niczym, mówiąc mi prawdę - mogła to zrobić chociaż na chwilę przed rajskim! Tymczasem okazała się dwulicowa , ponieważ zapewniała mnie do samego końca, że mogę jej ufać. Dziękuje za piękną przygodę i za świetne wspomnienia, które zostaną ze mną do końca życia.😉  -...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik