Czy Bibi i Simon są parą?
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Simon szczerze o związku z Bibi po programie: "Życie to nie jest bajka"

Jak wygląda relacja Simona i Bibi? Najnowszy wpis finalisty show rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" przeszła właśnie do historii. W czwartek dowiedzieliśmy się, że wielkimi zwycięzcami show zostali Basia i Krystian. Wiadomo jednak, że wiele osób kibicowało innej finałowej parze - Bibi i Simonowi.

Wiadomo już, że Basia i Krystian nie są razem. A Simon i Bibi? Czy udało im się stworzyć związek również po zakończeniu show? W obszernym wpisie na Instagramie Simon podziękował właśnie wszystkim, którzy im kibicowali i napisał jaka jest prawda na temat ich związku.  

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Simon szybko powiedział Bibi, że ją kocha! Czy żałuje? 

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o przeprowadzce do nowego mieszkania. "Wstyd mówić". O co chodzi?

"Hotel Paradise": Simon dziękuje Bibi

Tuż po finale trzeciej "Hotelu Paradise" Simon opublikował na swoim profilu podziękowanie dla widzów. Pogratulował też zwycięzcom.

Ten czas co spędziłem z nimi i tez z wami będę pamiętał do końca mojego życia! - pisał. - Jesteście piękni, pokazaliście że miłość i przyjaźń zawsze wygrywa! - pisze Simon. 

O samej Bogusi napisał dość tajemniczo: 

Dziękuje też szczególnie @bibi.hotelparadise3 ten czas spędzony z tobą można tylko sobie wymarzyć w najpiękniejszych snach 😘. Ta przygoda się skończyła ale taj jak zawsze mówię..... to tylko początek. ❤️

Bibi i Simon razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram

"Hotel Paradise": Simon o związku z Bogusią

Dzień później postanowił to rozwinąć. Swój długi wpis zaczyna dość niepokojąco:

Wszyscy wiemy że życie to nie jest bajka. W rzeczywistości są prawdziwe problemy, sprzeczki, i nieporozumienia. Bycie zamkniętym z bardzo barwnymi osobami przez tak długi czas, wyciąga wile emocji z człowieka i te emocje odczuwamy stokrotnie mocniej.

Potem nawiazuje do samej Bibi:

Jeżeli chodzi o moją relacje z @bibi.hotelparadise3 , chciałem wam wszystkim podziękować za wsparcie, za trzymanie kciuków, i za wierzenie w naszą miłość. Mieliśmy zwoje problemy w powrocie do rzeczywistości. Dzieliło nas tysiące kilometrów, ciężka różnica czasu, i normalne oddzielne życie. Wszyscy chyba wiemy że życie bywa trudne....

Jednak bardzo dobitnie deklaruje:

...ale jak się kocha i naprawdę się kocha to wszystko jest możliwe!

Jestem przeszczęśliwy że wreszcie mogę wam powiedzieć że ja i Bibi jesteśmy razem i będziemy pielęgnować nasz związek dalej!

Pamiętajcie że o miłość zawsze warto walczyć, rozmawiajcie ze sobą, wspierajcie siebie nawzajem i najważniejsze, zbudujcie z tą osobą przyjaźń na całe wieki.

Ostatnie słowa Simona nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości, że ich związek kwitnie!

@bibi.hotelparadise3 Kocham cię w opór! 💕

Miłość jest piękna! ❤️

A to cały wpis Simina:

Tylko pogratulować takiej miłości i życzyć im żeby trwała jak najdłużej!

Bibi komentuje powrót do
Instagram @bibi.hotelparadise3

Czy Bibi i Simon są parą?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Czy Bibi i Simon są parą? Wpis uczestnika nie zostawia złudzeń! 
Fani wciąż dopytują, czy Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" są parą! Głos zabrał sam Price! "Ta przygoda się skończyła, ale..."

Za nami wielki finał "Hotelu Paradise 3". Choć poznaliśmy odpowiedzi na wiele pytań, wciąż pojawiają się kolejne, a wśród nich najważniejsze o relacje finałowych par dziś. Już wiemy, że Basia i Krystian, zwycięzcy show, nie przetrwali. Co zaś z Simonem i Bibi? Na Instagramie uczestnika pojawił się wzruszający wpis! Bibi i Simon parą po "Hotelu Paradise 3"? Tej parze kibicowało mnóstwo widzów show. W finale jednak to uczestnicy decydowali, kto stanie na ścieżce lojalności - zdecydowana większość opowiedziała się za Krystianem i Basią. Niestety, ich związek nie przetrwał. Co z Simonem i Bibi? Price na swoim Instagramie opublikował wpis tuż po sensacyjnym finale trzeciej edycji "Hotelu Paradise" . Na początku podziękował wszystkim za przygodę w show: I jak wielki finał!!!!? Dotarliśmy do końca kochani. Chciałem wam wszystkim podziękować za kibicowanie, miłe wiadomości, za to że byliście z nami cały czas. Jestem przeszczęśliwy że poznałem takich wspaniałych ludzi nie tylko uczestników ale tez w całej produkcji. Ten czas co spędziłem z nimi i tez z wami będę pamiętał do końca mojego życia!! @krystianferretti @basia.pedlowska_hotelparadise3 Gratulacje!!! Jesteście piękni, pokazaliście że miłość i przyjaźń zawsze wygrywa! - pisze Simon. Potem oczywiście napisał o Bibi! Dość tajemniczo, ale ostatnie zdanie chyba zdradza dużo! Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Simon szybko powiedział Bibi, że ją kocha! Czy żałuje? Osobne podziękowania Simon skierował oczywiście do Bogusi: Dziękuje też szczególnie  @bibi.h o telparad i se3  ten czas spędzony z tobą można tylko sobie wymarzyć w najpiękniejszych snach 😘. Ta przygoda się skończyła ale taj jak zawsze mówię..... to tylko początek. ❤️ W rozmowie z...

Bibi nie utrzymuje kontaktu z uczestnikami "Hotelu Paradise"?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci martwią się o Bibi. Odcięła się od uczestników? 
Bibi jest pomijana we wpisach uczestników "Hotelu Paradise". Fani martwią się o relacje Bogusi z pozostałymi gwiazdami programu.

Za nami finał " Hotelu Paradise ". Zwycięzcami okazali się być Krystian i Basia, którzy ostatecznie zdecydowali nie kontynuować swojego związku i pozostać przyjaciółmi. Basia aktualnie jest z Krzyśkiem z tej samej edycji, na temat czego wygadała się... Bibi ! Internauci martwią się jednak o finalistkę. W ogromnie wpisów z podsumowaniami udziałów w programie na profilach uczestników brakuje właśnie Bibi! Czy uczestniczka nie utrzymuje kontaktów z programową ekipą?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Simon szczerze o związku z Bibi po programie: "Życie to nie jest bajka" "Hotel Paradise": Bibi nie utrzymuje kontaktów z uczestnikami?  Bibi czyli Bogusława Brzezińska i Simon Price to finaliści trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Lepsi okazali się tylko Basia i Krystian, którzy ostatecznie podzielili się z nimi wygraną pieniężną. Niedługo po finale Simon oficjalnie potwierdził, że wciąż kontynuuje swoją relację z programową partnerką, a ich miłość ma się doskonale.  Widzowie jednak zaniepokoili się o Bibi, oglądając zdjęcia innych uczestników show. Ich uwadze nie umknęło, że uczestniczka jest pomijana we wpisach oraz publikowanych w sieci zdjęciach.  - Gdzie Bibi? - A Bibi?  - A Bibi to już nie w ekipie? - Tez się zastanawiam o co chodzi z Bibi, w ogóle nie uczestniczy w Waszych spotkaniach, nie ma jej na zdjęciach - Dlaczego nawet nie potrafisz odpowiedzieć o swojej relacji z Bibi? - pisali pod zdjęciem Nathalii z finału "Hotelu Paradise" Nie wszyscy jednak byli tak sceptycznie nastawieni, co do relacji dziewczyn i zwrócili uwagę na to, że takie insynuacje to gruba przesada. Nieobecność Bibi na zdjęciu nie powinna być powodem do zmartwień na temat ich relacji, tym bardziej, że została...

Bibi i Simon wrócą do siebie? Komentarz Krystiana z "Hotelu Paradise 3"
Instagram/bibi.hotelparadise3/Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Simon i Bibi wrócą do siebie? Krystian skomentował rozstanie uczestników!
Wiadomość o rozstaniu Bibi i Simona wstrząsnęła fanami "Hotelu Paradise 3". Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krystian. Uczestnik zdradził wielką rzecz!

W środę 30 czerwca Simon i Bibi przekazali za pomocą mediów społecznościowych bardzo przykrą wiadomość. Najpierw obszerny wpis oraz wideo na swoim profilu na Instagramie zamieścił przystojny uczestnik "Hotelu Paradise 3", a następnie głos w sprawie zabrała ulubienica widzów . Niestety, Bibi i Simon postanowili się rozstać , co wywołało w fanach programu naprawdę skrajne emocje. Jedni pocieszali celebrytów, inni wściekali się na Bibi. Tymczasem rozstanie tej dwójki postanowiła skomentować Kara , która przy okazji wbiła im małą szpilę, a teraz na temat swojej największej konkurencji z "Hotelu Paradise 3", wypowiedział się Krystian. Czyżby to jeszcze nie był koniec ich historii? Zwycięzca kontrowersyjnego show zdradził jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem? Basia się wygadała! Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" wrócą do siebie?! Jest komentarz Krystiana Kiedy Simon postanowił otworzyć się przed swoimi obserwatorami i zamieścił na Instagramie poruszający wpis, w którym przyznał, że jego związek z Bibi dobiegł końca, dowiedzieliśmy się, że nie było to ich pierwsze rozstanie. Wszystko wskazuje na to, że finaliści trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zerwali ze sobą po zdradzie Simona , jednak wtedy postanowili dać sobie drugą szansę. Jak wiemy, historia lubi się powtarzać, więc czy i tym razem zatoczy koło? Kiedy jeden z internautów zapytał Bibi, czy ona i Simon wrócą do siebie , ta nie dała jednoznacznej odpowiedzi i stwierdziła, że niczego nie można być pewnym. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krystian.  Krystian, który wygrał trzecią edycję "Hotelu Paradise" nie ukrywał, że z Simonem łączy go wyjątkowa więź. Nic więc dziwnego, że kiedy...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik