Luiza i Kuba z "Hotel Paradise 3" znali się przed programem?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nie tylko Ola i Michał. Luiza i Kuba też znali się przed programem?! Uczestniczka wszystkich okłamała?

Kolejne zaskakujące informacje zza kulis "Hotelu Paradise 3". Luiza też czekała, aż jej kolega pojawi się w programie?

Ostatnie wydarzenia, a mianowicie pojawienie się w "Hotelu Paradise 3" Michała, który przed programem znał się z Olą, doprowadziły do ogromnych zmian i rozzłościły nie tylko uczestników, ale i widzów kontrowersyjnego programu. Mieszkańcy rajskiego hotelu oburzeni kłamstwem Oli postanowili odesłać ją do Polski jeszcze przed Rajskim Rozdaniem, jednak wygląda na to, że inna uczestniczka również skrywa swój sekret. Czyżby widząc to, jak pozostali zareagowali na zażyłości Oli i Michała, Luiza postanowiła zachować go tylko dla siebie? Okazuje się, że zadnim Kuba wszedł do programu, dziewczyna, która obecnie tworzy z nim parę, już go znała! 

"Hotel Paradise": Nathalia nie do końca jest szczera z Marcinem?! Skonfrontowaliśmy ją z odkryciem widzów!

"Hotel Paradise 3": Luiza i Kuba znali się przed programem

Dla Oli znajomość z Michałem przed programem okazała się końcem przygody z "Hotelem Paradise 3". Mimo, że oboje utrzymywali, że nigdy nie byli ze sobą blisko, pozostałym uczestnikom trudno było w to uwierzyć, a fakt, że Ola wiedziała, że chłopak pojawi się na Zanzibarze i w rozmowie z Luizą otwarcie przyznała, że na niego czeka, tylko dolał oliwy do ognia. Mieszkańcy rajskiego hotelu stwierdzili, że dziewczyna wykazała się brakiem szczerości i postanowili ją "odpulić", a swoje trzy grosze w całym zamieszaniu miała nawet Luiza, która postanowiła spiskować przeciwko swojej przyjaciółce, czego widzowie nie mogli jej wybaczyć! Jak się okazuje, nie tylko Ola miała w "Hotelu Paradise 3" kolegę sprzed programu. 

Niedawno do uczestników trzeciej edycji kontrowersyjnego show dołączył Kuba. Chłopak zrobił naprawdę mocne wejście i od razu udał się na randkę z trzema uczestniczkami, po której dziewczyny zadecydowały, że stworzy parę z Luizą. Ta nie kryła, że tylko czeka aż w "Hotelu Paradise 3" pojawi się ktoś nowy i będzie mogła rozłączyć się z Krzyśkiem, z którym podczas ostatniej Puszki Pandory wdała się w niemałą awanturę. Teraz okazuje się, że Luiza i Kuba znali się jeszcze przed całym zamieszaniem! Na Instagramie Kuby Wójcika, który jest prywatny, można znaleźć zdjęcie z jego obecną programową partnerką, które zostało opublikowane 20 września 2020 roku, a przypomnijmy, że castingi do "Hotelu Paradise 3" ruszyły dopiero w październiku! Czyżby Luiza, która do tej nie mogła znaleźć na Zanzibarze swojej drugiej połówki, tak jak Ola czekała, aż wejdzie jej kolega, jednak po reakcji pozostałych uczestników na Olę i Michała postanowiła, że zachowa wiadomość o tej znajomości tylko dla siebie? 

Zobacz także: Hotel Paradise 3: Ola odpadła z programu, a w sieci zawrzało! Mocne komentarze internautów

Luiza to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Hotel Paradise 3". Czyżby teraz ona skrywała przed pozostałymi sekret z prywatnego życia?

Luiza
Mat. prasowe

Okazuje się, że na Instagramie Kuby wspólne zdjęcie z Luizą pojawiło się na kilka miesięcy przed tym, jak rozpoczęły się nagrania do "Hotelu Paradise 3".

Mat. prasowe

Ostatnio przez znajomość przed programem, z show pożegnała się Ola. Czyżby Luiza i Kuba wyciągnęli z tego lekcję i postanowili nie mówić pozostałym całej prawdy?

Ola odpadła z
Mat. prasowe

 

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram
Newsy
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Zapowiedź dzisiejszego odcinka "Hotel Paradise" nieźle namieszała! Czyżby do programu miała powrócić Ola?! Internauci nie mają wątpliwości! Co wskazuje na powrót byłej partnerki Adama? Uczestnik był zdecydowanie niepocieszony: To ja mam teraz najbardziej prze****ne , szczerze mówiąc – mówił do innych uczestników. Czyżby spekulacje widzów były strzałem w 10? Zobaczcie, co na to wskazuje! Zobacz także:  Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza! Ola wraca do programu "Hotel Paradise"?  Ekipa "Hotelu Paradise" w dzisiejszym odcinku znowu się powiększy, ale czy o nowego członka? Internauci nie mają wątpliwości, że to Ola wróci do gry! Co wówczas zrobi Adam? Kiedy byli parą w programie ustalili, że będą się wspierać na dobre i na złe. Po wymeldowaniu Oli z "Hotelu Paradise" wiele się wydarzyło.  Z zapowiedzi dzisiejszego odcinka możemy wywnioskować, że na rajskiej wyspie pojawi się ktoś jeszcze. Wypowiedź Adama nakierowała widzów na to, że to mogłaby być Ola  Raczej to będzie Ola, bo Adama komentarz- że "ma teraz prze****ne" sam za siebie mówi. - możliwe że Olka bo tylko jakby Viola nie była zadowolona 👌 zobaczmy 😁 Dodatkową wskazówką mógłby być fakt, że Ola zapowiedziała live na swoim Instagramie po dzisiejszym odcinku:  - Jestem pewna ze wróciła Ola. Nawet na Instastory mówiła jak się ludzie pytali czy wróci to, że nie może powiedzieć i sami zobaczymy - mówiła, że jutro po odcinku robi live to stawiam na nią 😁 Kolejni internauci swoje śledztwo opierają na reklamie najnowszego odcinka:  - Ola bo przed chwilą widziałam reklamę i Maciek powiedział teraz poznajcie...

"Hotel Paradise": Sandra odpadłą z odcinka po raz drugi!
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Do gry wszedł złoty immunitet! Jakich wyborów dokonały Sandra i Ola?
Kto odpadł w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise"? Uczestnicy mogli zdobyć złoty immunitet! Czy skusili się na finał?

Dzisiejsze "rajskie rozdanie w " Hotelu Paradise " zmieniło wszystko! Kto pożegnał się z programem? Na kilka dni przed do programu wróciły Ola i Sandra. Ola, decyzją Maćka została jego partnerką, a Sandra nową singielką i to ona rozdawała karty dzisiejszego wieczoru!  Wczoraj zamieszanie wywołała również Ola, która zadeklarowała, że podczas "rajskiego rozdania" nie stanie za Maćkiem tylko za Adamem. Adam pomimo wcześniejszego paktu z Olą, jest teraz z Violą. Czy dzisiejszego wieczoru był wierny obecnej partnerce? Swojej pary nie była również pewna Ania, która mając 100% zaufanie do Matta, podsłuchała jego randkę z Sandrą, gdzie zadeklarował jej pomoc. A może blefował, żeby zmylić Sandrę? Swoich losów obawiał się również Chris. Bał się, że jeżeli Sandra ma immunitet to spróbuje rozbić jego związek z Mariettą, czego bardzo by nie chciał.  Teraz wszystko jest już jasne! Zobaczcie, jak potoczyło się rajskie rozdanie!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": Kto pożegnał się z programem?  Podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" odpadła jedna z uczestniczek. Która? Podsumowując miniony tydzień Ola przyznała, że nie spodziewała się, że Adam zwiąże z Violą po jej odejściu. Obstawiała Martynę.  Maciek przyznał, że raczej nie widzi szansy na dojście do porozumienia z Sandrą. Z kolei Adam powiedział, że ucieszył się, że Ola wróciła do programu. Ola jednak wybrała Maćka, chociaż dzień wcześniej powiedziała, że go nie wybierze . Czyżby wzięła pod uwagę zdanie "świętej trójcy"?  Sandra podczas rajskiego...

Adam z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
Adam odszedł z "Hotelu Paradise"? List od Oli wszystko zmienił?
Adam musi zdecydować, czy opuszcza "Hotel Paradise". Jaka będzie jego decyzja?

Poprzedni tydzień w "Hotelu Paradise" obfitował w wielkie emocje. Z programem pożegnały się aż dwie osoby. Podczas rajskiego rozdania odpadła Lexi oraz... Ola. Adam za każdym razem powtarzał, że jeśli jego partnerka opuści show, on również to zrobi. Klaudia El Dursi dała mu noc na to, aby przemyślał tę decyzję. Czy Adam faktycznie pożegnał się z "Hotelem Paradise"? Adam odszedł z "Hotelu Paradise"? W tamtym tygodniu Sandra - jako singielka - otrzymała trudne zadanie. Dziewczyna miała zdecydować, która z dziewczyn w piątek opuści program. Sandra długo biła się z myślami. Wybierała pomiędzy dwoma kandydatkami: Mariettą oraz Violą. Ku zaskoczeniu wszystkich nie zdecydowała się na żadną z nich. Sandra zdecydowała, że z programem pożegna się Ola . Był to wielki cios dla Adama. Chłopak od samego początku był w parze z Olą. Co więcej, często powtarzał, że gdy z programem pożegna się jego partnerka, on również opuści show. Gdy Sandra ogłosiła swoją decyzję, Adam chciał od razu odejść z "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi poprosiła go jednak, aby przemyślał to przez noc i dopiero na spokojnie ogłosił, co zrobi. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Adam opuści wyspę, a Ola wróci do programu? "Pewność siebie ją zjadła!" Następnego dnia chłopak otrzymał list od Oli. Dziewczyna poprosiła go, aby nie robił głupot. Bardzo cię proszę, nie odchodź z Hotelu Paradise i nie trać nadziei - napisała Ola.  Adam nie chciał zdradzić swoim kolegom, co było w liście, który otrzymał. To jeszcze bardzo rozgrzało ich ciekawość. Nikt nie wiedział, jaką decyzję podejmie chłopak. W końcu jednak w domu pojawiła się Klaudia El Dursi, która poprosiła go o jasną deklarację. Jak wiecie miałem tylko wieczór na to,...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner