Luiza i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli:  "To nie jest moja przyjaciółka"

Choć Ola i Luiza do tej pory były nierozłączne, wygląda na to, że ich przyjaźń właśnie dobiegła końca. W "Hotelu Paradise" pojawił się spisek!

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise 3" sporo namieszały i wychodzi na to, że widzowie właśnie są świadkami rozpadu samozwańczej pary, która była nierozłączna od samego początku - Luizy i Oli. Odkąd na Zanzibarze pojawił się Michał, stosunki pomiędzy tymi papużkami nierozłączkami znacznie się ochłodziły, choć w rzeczywistości jedna z nich wcale nie zdaje sobie z tego sprawy. Kiedy w "Hotelu Paradise 3" nadszedł czas na podjęcie kolejnej trudnej decyzji, Luiza postanowiła zdradzić sekret Oli, który mocno może zadziałać na jej niekorzyść. Czyżby chciała się pozbyć jej z programu? 

"Hotel Paradise": Nathalia nie do końca jest szczera z Marcinem?! Skonfrontowaliśmy ją z odkryciem widzów!

Luiza chce wyrzucić Olę z "Hotelu Paradise 3"?

Takiego obrotu spraw w "Hotelu Paradise 3" nikt się nie spodziewał. Choć Luiza i Ola uchodziły za najlepsze przyjaciółki, a widzowie zgodnie uznali, że obie dziewczyny dobrały się idealnie i tylko knują, wychodzi na to, że nadszedł czas, w którym jednia knuje wobec drugiej. Gdy w programie pojawił się Michał, Luiza poczuła się odstawiona w kąt i najwyraźniej ma zamiar odwdzięczyć się za to Oli! Jak? Simon i Bibi po raz kolejny przekonali się, że sprawowanie władzy na Zanzibarze wcale nie jest ani łatwie, ani miłe, bo muszą wytypować dwie osoby, które staną przed "sądem", a następnie pozostali uczestnicy będą musieli zadecydować, która z nich opuści program. Choć uwielbiana para wcale nie brała pod uwagę Oli, a wręcz nazwała ją "rodziną", Luiza postanowiła sprytnie podsunąć im ją na myśl. 

Z facetów kurcze nie wiem, chyba wszystkich lubię. A z dziewczyn? Ja czuję, że wy wytypujecie Olkę, prawda? Bierzecie to pod uwagę? Wiem, że ona podpadła wszystkim od kilku dni. No ja nie wierzę w tą całą sytuację stara, ja powiem tak: Ola, to jest moja koleżanka, to nie jest moja przyjaciółka, ale nie wierzę w to. W to, co się zadziało. Powiem tylko tyle, wiem, że czekała na tą akurat osobę... - zaczęła podgadywać do Bibi.

Luiza sądziła, że właśnie zdradziła fakt z życia Oli, który ta powierzyła jej w ogromnej tajemnicy i zaufaniu. Z resztą, kiedy Ola mówiła Luizie, że czeka aż w programie pojawi się jej kolega, ta nie kryła ekscytacji i mogłoby się wydawać, że cieszyła się razem z nią. Jak widać, ta informacja okazała się jedynie kolejnym asem w rękawie Luizy, a kiedy Simon powiedział, że oni również to wiedzą, ta postanowiła wytoczyć mocniejsze działa i rozwinąć temat...

To jest bardzo nieszczere. Wiece co mnie dziwi? To, że on powiedział, że ją zaprosił na randkę. Ja wiem, że przed programem musiało coś być. To nie jest normalne, po trzech godzinach, w życiu, nawet po alkoholu, nie poszłabym z nim w taką ślinę i nie miałabym z nim takiego vibe'u. Nie ma szans na to - powiedziała. 

Czy słowa Luizy wpłyną na decyzję Bibi i Simona? Co więcej, po całej rozmowie siedziała z Olą przy barze jak gdyby nigdy nic, mówiąc, że boi się również o swoją pozycję z programie. Wszystko wskazuje na to, że Ola właśnie straciła przyjaciółkę, choć jeszcze o tym nie wie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pierwszy seks w 3. edycji programu! Bibi i Simon poszli na całość. Widzowie mocno podzieleni

Luiza, która do tej pory uchodziła za najlepszą przyjaciółkę Oli, właśnie zaczęła knuć przeciwko niej! 

Luiza
Mat. prasowe

Uczestniczka coraz bardziej boi się o swoją przyszłość w "Hotelu Paradise 3", a fakt, że Ola związała się z Michałem zdecydowanie nie jest jej po drodze. W rozmowie z Bibi i Simonem zdradziła sekret uczestniczki! Czy w ten sposób chce przyczynić się do jej końca w programie? 

Ola i Michał z
Mat. prasowe

Zobacz także
Ola z "Hotelu Paradise 3" podpadła internautom

"Hotel Paradise 3": Uczestnicy wyrzucą Olę z programu? Uczestniczka wszystkich okłamała!

Krystian i Basia "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Krystian powiedział całą prawdę! Zdradził za dużo?!

 

"Hotel Paradise":Luiza i Bibi
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Widzowie ostro o zachowaniu Luizy! "Osiągnęłaś dno". Dostało się też Bibi!
W 3. edycji "Hotelu Paradise" Luiza zdecydowanie jest jednym z "czarnych charakterów". Internauci w mocnych słowach podsumowali jej ostatnie zachowanie w programie. A dlaczego dostało się też Bibi?

Ostatnie odcinki 3. edycji "Hotelu Paradise" dostarczyły nam wielu emocji, ale wygląda na to, że te największe są dopiero przed nami! Bibi i Simon otrzymali list, z którego dowiedzieli się, że muszą wytypować dwie osoby, które staną przed pozostałymi uczestnikami. Mieszkańcy hotelu będą musieli później podjąć decyzję, który z wytypowanych przez Bibi i Simona uczestników, będzie musiał pożegnać się z programem.  Bibi i Simon zarzekali się, że jak tylko nadarzy się okazja, to z show wyrzucą Olę. Tymczasem wygląda na to, że teraz nie są już do tego tak skłonni. Z kolei, ku zdziwieniu fanów show, Luiza sama przyszła porozmawiać z Bibi i Simonem o Oli, wypowiadała się o niej dość nieprzychylnie i zdradziła jej sekret dotyczący Michała!  Fani show nie pozostawili na dziewczynach suchej nitki. Co sądzą o całej sytuacji? Zobaczcie! Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli:  "To nie jest moja przyjaciółka" "Hotel Paradise": Internauci gorzko o Luizie i Bibi Odkąd w "Hotelu Paradise" pojawił się Michał, który okazał się być znajomym Oli , atmosfera wśród uczestników programu stała się dość napięta. Mieszkańcy hotelu nie mogą wybaczyć Oli, że do tej pory tylko grała, bo wiedziała, że do programu wejdzie jej znajomy. Dziewczyna dopiero teraz się otworzyła i zmieniła swoje zachowanie. Jej zmianę zauważyła również sama Luiza, która w minionym odcinku obgadała za plecami swoją przyjaciółkę i zdradziła Bibi oraz Simonowi jej sekret.  To zachowanie Luizy mocno nie spodobało się fanom show! - Luizo, swoją wypowiedzią osiągnęłaś dno dna i pokazałaś kolejny raz swoją prawdziwa, fałszywą twarz. - Taka przyjaciółka, a nie...

"Hotel Paradise 3" Dlaczego Bibi broni Luizy?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Bibi tą wypowiedzią o Luizie narobi sobie wrogów?! Widzowie są źli! 
Bibi z "Hotelu Paradise" została wywołana do odpowiedzi z powodu Luizy! Co się stało?

Luiza była zdecydowanie jedną z najbarwniejszych i najbardziej charakterystycznych uczestniczek trzeciej edycji " Hotelu Paradise ", a przede wszystkim doskonale wiedziała, jak dostarczyć widzom emocji. Niestety, dziewczyna już od pierwszych odcinków musiała mierzyć się z negatywnymi opiniami ze strony internautów, którzy chcieli by ta w końcu przestała knuć i na dobre pożegnała się z programem. To właśnie ją winą za wyrzucenie Basi z hotelu, obarczają fani programu. Wygląda jednak na to, że po powrocie do Polski Luiza ma z pozostałymi uczestnikami świetny kontakt, a kiedy opuściła "Hotel Paradise" ci żegnali ją naprawdę wspaniałymi słowami. Dlaczego wszyscy jej bronią? To pytanie nie daje spokoju internautom. Bibi postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i powiedziała, jak jest naprawdę.  "Hotel Paradise 3": Dlaczego uczestnicy bronią Luizy? Choć wielu widzów chciało, by Luiza odpadła z programu, kiedy w końcu doszło to do skutku, niektórzy mocno pożałowali swoich życzeń. Uczestniczka od samego początku wzbudzała ogromne kontrowersje , a widzowie zarzucali jej, że tylko knuje, a do programu przyjechała na darmowe wakacje. Zdaniem internautów, dziewczyna zdradziła nawet swoją przyjaciółkę Olę , a konfliktu pomiędzy nią i Krystianem, czy też Krzysztofem trudno było nie zauważyć. Choć partner Basi najpierw chciał się na niej zemścić , to później zmienił zdanie. Nie dało się nie zauważyć, że uczestnicy zmienili zdanie o Luizie, a jej odejście z programu było jednym z bardziej wzruszających. Wtedy również  Simon zamieścił tak emocjonalny wpis , że niektórzy podejrzewali, że to właśnie z nią się związał. Ciepłych słów nie szczędził nawet sam Krystian, nie wspominając już o Maurycym! Lui na początku programu wywołała we...

Luiza, Ola i Michał z Hotelu Paradise 3
luiza.benzouaoua/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Ola i Michał rozstali się? Luiza zabrała głos. Niepotrzebnie? 
Fani "Hotelu Paradise" martwią się o związek Oli i Michała. Czy coś się między nimi zepsuło? Zapytali Luizę o komentarz a jej odpowiedź mogła zdziwić.

Luiza z 3. edycji "Hotelu Paradise" może wciąż pochwalić się dużym zainteresowaniem fanów. Widzowie są ciekawi co słychać nie tylko u niej, ale także u jej przyjaciół z 3. edycji programu. Z przedostatniego sezonu "Hotelu Paradise" przetrwała w zasadzie tylko jedna para, czyli Ola i Michał. Spostrzegawczym fanom nie umknął jednak fakt, że zakochani nie pokazują się razem tak często jak kiedyś. Postanowili więc spytać Luizę o szczegóły tego związku. "Hotel Paradise 3" Luiza szczerze o związku Oli i Michała Gdy w telewizji odbyła się emisja ostatniego odcinka 3. sezonu "Hotelu Paradise" na jaw wyszło, że przetrwały aż 3 pary: Bibi i Simon, Luiza i Maurycy oraz Ola i Michał. Niestety związek Luizy niedługo później się zakończył , podobnie jak Bibi i Simona. Nieugięci upływającemu czasowi okazali się być Ola i Michał, którzy chętnie chwalą się swoją relacją w mediach społecznościowych. Fani bardzo kibicują tej parze i póki co, wszystko wydawało się być u nich idealnie. Internauci szybko jednak zauważyli, że wspólne zdjęcia pary na Instagramie ustępują miejsca samotnym zdjęciom Oli czy Michała i zaczęli się niepokoić. Czy mają o co?  Przy okazji Q&A zorganizowanego przez Luizę na Instagramie postanowili zapytać właśnie ją o prawdę o tej relacji. Dlaczego właśnie Luizę? Jak się okazuje, wszystko dlatego, że to właśnie z Olą Luiza ma najlepszy kontakt: - Czy Ola z Michałem są razem, bo rzadko ich razem widać teraz - zapytał jeden z fanów - Przecież co chwilę coś razem wrzucają, więc nie rozumiem - odpowiedziała nieco ironicznie Luiza i dodała zdjęcie przytulonych Oli i Michała na romantycznej sesji zdjęciowej. Na szczęście u Oli i Michała wszystko dobrze a fani mogą odetchnąć z ulgą! Zobacz także:...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik