Luiza i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli:  "To nie jest moja przyjaciółka"

Luiza i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise 3" sporo namieszały i wychodzi na to, że widzowie właśnie są świadkami rozpadu samozwańczej pary, która była nierozłączna od samego początku - Luizy i Oli. Odkąd na Zanzibarze pojawił się Michał, stosunki pomiędzy tymi papużkami nierozłączkami znacznie się ochłodziły, choć w rzeczywistości jedna z nich wcale nie zdaje sobie z tego sprawy. Kiedy w "Hotelu Paradise 3" nadszedł czas na podjęcie kolejnej trudnej decyzji, Luiza postanowiła zdradzić sekret Oli, który mocno może zadziałać na jej niekorzyść. Czyżby chciała się pozbyć jej z programu? 

Luiza chce wyrzucić Olę z "Hotelu Paradise 3"?

Takiego obrotu spraw w "Hotelu Paradise 3" nikt się nie spodziewał. Choć Luiza i Ola uchodziły za najlepsze przyjaciółki, a widzowie zgodnie uznali, że obie dziewczyny dobrały się idealnie i tylko knują, wychodzi na to, że nadszedł czas, w którym jednia knuje wobec drugiej. Gdy w programie pojawił się Michał, Luiza poczuła się odstawiona w kąt i najwyraźniej ma zamiar odwdzięczyć się za to Oli! Jak? Simon i Bibi po raz kolejny przekonali się, że sprawowanie władzy na Zanzibarze wcale nie jest ani łatwie, ani miłe, bo muszą wytypować dwie osoby, które staną przed "sądem", a następnie pozostali uczestnicy będą musieli zadecydować, która z nich opuści program. Choć uwielbiana para wcale nie brała pod uwagę Oli, a wręcz nazwała ją "rodziną", Luiza postanowiła sprytnie podsunąć im ją na myśl. 

Z facetów kurcze nie wiem, chyba wszystkich lubię. A z dziewczyn? Ja czuję, że wy wytypujecie Olkę, prawda? Bierzecie to pod uwagę? Wiem, że ona podpadła wszystkim od kilku dni. No ja nie wierzę w tą całą sytuację stara, ja powiem tak: Ola, to jest moja koleżanka, to nie jest moja przyjaciółka, ale nie wierzę w to. W to, co się zadziało. Powiem tylko tyle, wiem, że czekała na tą akurat osobę... - zaczęła podgadywać do Bibi.

Luiza sądziła, że właśnie zdradziła fakt z życia Oli, który ta powierzyła jej w ogromnej tajemnicy i zaufaniu. Z resztą, kiedy Ola mówiła Luizie, że czeka aż w programie pojawi się jej kolega, ta nie kryła ekscytacji i mogłoby się wydawać, że cieszyła się razem z nią. Jak widać, ta informacja okazała się jedynie kolejnym asem w rękawie Luizy, a kiedy Simon powiedział, że oni również to wiedzą, ta postanowiła wytoczyć mocniejsze działa i rozwinąć temat...

To jest bardzo nieszczere. Wiece co mnie dziwi? To, że on powiedział, że ją zaprosił na randkę. Ja wiem, że przed programem musiało coś być. To nie jest normalne, po trzech godzinach, w życiu, nawet po alkoholu, nie poszłabym z nim w taką ślinę i nie miałabym z nim takiego vibe'u. Nie ma szans na to - powiedziała. 

Czy słowa Luizy wpłyną na decyzję Bibi i Simona? Co więcej, po całej rozmowie siedziała z Olą przy barze jak gdyby nigdy nic, mówiąc, że boi się również o swoją pozycję z programie. Wszystko wskazuje na to, że Ola właśnie straciła przyjaciółkę, choć jeszcze o tym nie wie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pierwszy seks w 3. edycji programu! Bibi i Simon poszli na całość. Widzowie mocno podzieleni

Luiza, która do tej pory uchodziła za najlepszą przyjaciółkę Oli, właśnie zaczęła knuć przeciwko niej! 

Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

Uczestniczka coraz bardziej boi się o swoją przyszłość w "Hotelu Paradise 3", a fakt, że Ola związała się z Michałem zdecydowanie nie jest jej po drodze. W rozmowie z Bibi i Simonem zdradziła sekret uczestniczki! Czy w ten sposób chce przyczynić się do jej końca w programie? 

Ola i Michał z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48