Luiza i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Stało się! Luiza spiskuje przeciwko Oli:  "To nie jest moja przyjaciółka"

Choć Ola i Luiza do tej pory były nierozłączne, wygląda na to, że ich przyjaźń właśnie dobiegła końca. W "Hotelu Paradise" pojawił się spisek!

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise 3" sporo namieszały i wychodzi na to, że widzowie właśnie są świadkami rozpadu samozwańczej pary, która była nierozłączna od samego początku - Luizy i Oli. Odkąd na Zanzibarze pojawił się Michał, stosunki pomiędzy tymi papużkami nierozłączkami znacznie się ochłodziły, choć w rzeczywistości jedna z nich wcale nie zdaje sobie z tego sprawy. Kiedy w "Hotelu Paradise 3" nadszedł czas na podjęcie kolejnej trudnej decyzji, Luiza postanowiła zdradzić sekret Oli, który mocno może zadziałać na jej niekorzyść. Czyżby chciała się pozbyć jej z programu? 

"Hotel Paradise": Nathalia nie do końca jest szczera z Marcinem?! Skonfrontowaliśmy ją z odkryciem widzów!

Luiza chce wyrzucić Olę z "Hotelu Paradise 3"?

Takiego obrotu spraw w "Hotelu Paradise 3" nikt się nie spodziewał. Choć Luiza i Ola uchodziły za najlepsze przyjaciółki, a widzowie zgodnie uznali, że obie dziewczyny dobrały się idealnie i tylko knują, wychodzi na to, że nadszedł czas, w którym jednia knuje wobec drugiej. Gdy w programie pojawił się Michał, Luiza poczuła się odstawiona w kąt i najwyraźniej ma zamiar odwdzięczyć się za to Oli! Jak? Simon i Bibi po raz kolejny przekonali się, że sprawowanie władzy na Zanzibarze wcale nie jest ani łatwie, ani miłe, bo muszą wytypować dwie osoby, które staną przed "sądem", a następnie pozostali uczestnicy będą musieli zadecydować, która z nich opuści program. Choć uwielbiana para wcale nie brała pod uwagę Oli, a wręcz nazwała ją "rodziną", Luiza postanowiła sprytnie podsunąć im ją na myśl. 

Z facetów kurcze nie wiem, chyba wszystkich lubię. A z dziewczyn? Ja czuję, że wy wytypujecie Olkę, prawda? Bierzecie to pod uwagę? Wiem, że ona podpadła wszystkim od kilku dni. No ja nie wierzę w tą całą sytuację stara, ja powiem tak: Ola, to jest moja koleżanka, to nie jest moja przyjaciółka, ale nie wierzę w to. W to, co się zadziało. Powiem tylko tyle, wiem, że czekała na tą akurat osobę... - zaczęła podgadywać do Bibi.

Luiza sądziła, że właśnie zdradziła fakt z życia Oli, który ta powierzyła jej w ogromnej tajemnicy i zaufaniu. Z resztą, kiedy Ola mówiła Luizie, że czeka aż w programie pojawi się jej kolega, ta nie kryła ekscytacji i mogłoby się wydawać, że cieszyła się razem z nią. Jak widać, ta informacja okazała się jedynie kolejnym asem w rękawie Luizy, a kiedy Simon powiedział, że oni również to wiedzą, ta postanowiła wytoczyć mocniejsze działa i rozwinąć temat...

To jest bardzo nieszczere. Wiece co mnie dziwi? To, że on powiedział, że ją zaprosił na randkę. Ja wiem, że przed programem musiało coś być. To nie jest normalne, po trzech godzinach, w życiu, nawet po alkoholu, nie poszłabym z nim w taką ślinę i nie miałabym z nim takiego vibe'u. Nie ma szans na to - powiedziała. 

Czy słowa Luizy wpłyną na decyzję Bibi i Simona? Co więcej, po całej rozmowie siedziała z Olą przy barze jak gdyby nigdy nic, mówiąc, że boi się również o swoją pozycję z programie. Wszystko wskazuje na to, że Ola właśnie straciła przyjaciółkę, choć jeszcze o tym nie wie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pierwszy seks w 3. edycji programu! Bibi i Simon poszli na całość. Widzowie mocno podzieleni

Luiza, która do tej pory uchodziła za najlepszą przyjaciółkę Oli, właśnie zaczęła knuć przeciwko niej! 

Luiza
Mat. prasowe

Uczestniczka coraz bardziej boi się o swoją przyszłość w "Hotelu Paradise 3", a fakt, że Ola związała się z Michałem zdecydowanie nie jest jej po drodze. W rozmowie z Bibi i Simonem zdradziła sekret uczestniczki! Czy w ten sposób chce przyczynić się do jej końca w programie? 

Ola i Michał z
Mat. prasowe

Zobacz także
Ola z "Hotelu Paradise 3" podpadła internautom

"Hotel Paradise 3": Uczestnicy wyrzucą Olę z programu? Uczestniczka wszystkich okłamała!

Krystian i Basia "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Krystian powiedział całą prawdę! Zdradził za dużo?!

 

Sandra i Ola wracają do programu
TV-Show
"Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?! 
"Hotel Paradise" środa 1.04 - Ola i Sandra wróciły do programu. Co jeszcze się wydarzyło?  

W "Hotelu Paradise" w nowym odcinku (1.04.2020) zadziało się jak zwykle dużo! Do programu wróciły Ola i Sandra! Maciek, jako singiel, musiał wybrać jedną z nich. Co jeszcze się wydarzyło? Zobaczcie naszą relację z show.  "Hotel Paradise": powrót Oli i Sandry! Co jeszcze? Powrót Oli i Sandry nie był przypadkowy. Maciek, jako singiel, musiał wybrać między dziewczynami i jedną z nich przywrócić do hotelu ponownie. Postawił na Olę: To jedna z najcięższych decyzji, którą musiałem podjąć w programie. [...] Olu, nie mieliśmy szansy się poznać nawet w tym programie, ale myślę, że będzie ciekawie jak Ciebie przywrócę do programu - zadecydował Maciek. Sandra była ponownie niemile zaskoczona wyborem Maćka To jest przegięcie i to ostre. Ja nie wiem, nie jesteś godną osobą rozmowy jakiejkolwiek - mówiła zapłakana.  Pojawienie się Oli w "Hotelu Paradise" było wielkim szokiem dla pozostałych uczestników. Jestem rozszarpany emocjonalnie. Nie wiem co zrobię, muszę poskładać myśli. Dużo się zmieniło, jak nie było Oli, byłem z Martyną, teraz jestem z Violą. Na pewno to była radość jak ją zobaczyłem. Na pewno strach przed tym co będzie - powiedział Adam, związany z Olą na samym początku. A co więc z przyjaźnią Oli i Violi? Nie wiem co tu się wydarzy - powiedziała Ola. Za to między Violą a Adamem dzieje się dużo: Miałem układ z Olą. Nie wiem jak ona widzi naszą relację. Nie wiem jakimi uczuciami do mnie pałasz - powiedział Adam do Violi. Masz rozkminę żeby wrócić do paktu? [...] Poczułam zwątpienie do Ciebie i jest mi przykro- zapytała dziewczyna Adama. Nie, nie - zaprzeczył Adam. Czyli mogę czuć się pewnie u Ciebie i nie brać do głowy jakichś głupich myśli związanych...

"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale!
Newsy
"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!
"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!

Za nami wielki finał programu "Hotel Paradise". Ostatecznie do finału dotarły dwie pary: Blondino z Martyną i Chris z Mariettą. Ta druga para zwyciężyła. Finał "Hotel Paradise" nie mógł obejść się bez... afery. Jedna z nich dotyczyła Maćka . Druga dotyczyła Oli i Marietty. O co poszło? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę Wszystko zaczęło się jeszcze przed finałem. Kiedy Ola wróciła do programu "Hotel Paradise", to powiedziała otwarcie że stanie za Adamem, z którym wcześniej zawarła pakt. Ale Adam był wtedy z Violą, przyjaciółką Marietty, co Marietta ostro skrytykowała. Powiedziała wówczas, że dla niej "święta trójca" (Adam i Viola, ona i Chris oraz Ola i Maciek - bo to Maciek ją przywrócił do show) przestała istnieć! Ostatecznie Ola stanęła za Maćkiem, ale już się nie odzywała do Marietty... Moim zdaniem, nasza kłótnia była spowodowana zachowaniem Marietty. Niestety nie naprawiła ona w porę naszej relacji i myślę, że ta końcówka była już wymuszona. Dlatego wybór jest prosty - powiedziała Ola o Marietcie. A wy jak oceniacie to zachowanie? Zgadzacie się z Olą czy jesteście po stronie Marietty? Zobacz także:  Marietta czy Martyna? Która uczestniczka "Hotelu Paradise" zachwyciła swoim wyglądem w finale show? A wy po czyjej stronie jesteście? Oli czy Marietty?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)...

"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie " Hotelu Paradise ". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała?  Zobacz także:  Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?! "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa  Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału.  Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała:  Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner