Nathalia z "Hotelu Paradise" komentuje decyzję Krzyśka i swoje odejście z programu. Była już uczestniczka trzeciej edycji hitu TVN7 podczas relacji na InstaStories zdradziła, jak przeżyła to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku, a przy okazji odpowiedziała na pytanie, czy jeszcze wróci do "Hotelu Paradise"! Sprawdźcie, co powiedziała Nathalia!

Reklama

Nathalia zdradza kulisy "Hotelu Paradise"

Wakacje na rajskiej wyspie? Kod promocyjny Groupon da Ci zniżkę, o jakiej nie śniłeś!

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" wydarzyło się coś, co z pewnością zaskoczyło wielu widzów. Krzysiek wskazał, która uczestniczka musi pożegnać się z programem. Krzysiek zdecydował, że będzie to Nathalia. Partnerka Marcina musiała spakować swoje rzeczy i odejść z "Hotelu Paradise".

Po emisji ostatniego odcinka Nathalia skomentowała swoje odejście z programu i decyzję Krzyśka. Podczas relacji na InstaStories odpowiedziała również na pytanie, czy zobaczymy ją jeszcze w "Hotelu Paradise".

Kochani dzisiaj był mój ostatni odcinek w "Hotelu Paradise", dziś odpadłam niestety z programu. Wiele emocji powróciło, jest mi smutno, uroniłam parę łez. Popłakałam sobie, ale to taka rzecz normalna. Nie było łatwo- mówiła Nathalia. Czy wrócę? Zobaczycie, czy jeszcze namieszam, czy jeszcze dam radę się zrehabilitować- nie mogę spojlerować (...) Co mogę powiedzieć jeśli chodzi o moje odpadnięcie? Czułam, że to mogę być ja, czułam, że jednak Krzysztof może mnie wytypować tego dnia.

Nathalia skomentowała trudną decyzję Krzyśka przez którego musiała odejść z programu.

Uważam, że był z tych uczestników, jeśli chodzi o facetów, jedyną osobą, która by to zrobiła. Żaden z reszty facetów by się na to nie odważył, by tego nie zrobił, ponieważ trzymaliśmy się bardzo i wiem, że reszta z nich by mnie nie wyrzuciła. Krzysiu jednak się odważył i zdecydował, że to ja odpadłam wtedy w programie. Zostało mi tylko uszanować jego decyzję i tyle- komentowała Nathalia.

Nathalia zdradziła przy okazji, że kiedy usłyszała, że musi odejść z programu, wcale nie zrobiła tego w 15 minut.

Tak naprawdę nie odeszłam wtedy w 15 minut, bo nie dało się. Pomagała mi cały czas Basia, pomagał mi Marcin, pożegnałam ich- wspominała Nathalia.

Żałujecie, że Nathalia odpadła z "Hotelu Paradise"? Myślicie, że jeszcze wróci do programu?

Zobacz także: Kto wygra „Hotel Paradise 3”? Widzowie nie mają wątpliwości

Nathalia odpadła z "Hotelu Paradise". Przyznała, że miała delikatny żal do Krzyśka, ale spodziewała się, że to właśnie ją może wytypować do opuszczenia programu.

Reklama

Była już uczestniczka programu skomentowała decyzję Krzyśka i zdradziła, jak się czuła, kiedy musiała odejść z "Hotelu Paradise".

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama