Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Luiza i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro o Oli: "miała na mnie zły wpływ". Co się stało?

Najnowszy odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom wiele emocji. Do gry powróciło dwoje byłych uczestników, jednak to zachowanie Luizy najbardziej poruszyło internautów. Tak mocnych słów nikt się po niej nie spodziewał!

Widzowie "Hotel Paradise 3" zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę! Ostatnio z programu wyeliminowano aż trzech przystojniaków, jednak jak wiadomo - wyroki rajskiego hotelu są nieobliczalne - dlatego też Mariusz, Krzysiek i Michał dostali od losu drugą szansę. Decyzją Korneli, która w wielkim stylu powróciła do programu, do rajskiego hotelu przywrócony został również Krzysztof. Jak się jednak okazuje to nie koniec nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas rozmowy z dziewczynami, Luiza postanowiła ostro ocenić zachowanie Oli, którą jeszcze kilka dni temu nazywała "bratnią duszą". Tak mocnych słów po dziewczynie nikt się nie spodziewał!

"Hotel Paradise 3": Bibi nie pojawiła się na podziale nagrody u Krystiana! Co się stało?

Luiza z "Hotelu Paradise" krytykuje Olę

Choć zarówno Ola, jak i Luiza w "Hotelu Paradise" miały problem z poznaniem właściwego partnera, wielokrotnie przyznawały, że są wdzięczne losowi, że odnalazły w show prawdziwą przyjaźń. Dziewczyny od pierwszego dnia pobytu w rajskim hotelu były nierozłączne, a ich tajne party, spiski i izolowanie się od reszty uczestników było szeroko krytykowane nie tylko przez atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, ale też przez widzów programu.

Jak się jednak okazuje, gdy w  "Hotelu Paradise" zabrakło Oli, Luiza bardzo otworzyła się na grupę, co zostało zauważone przez reszta dziewczyn z programu.

- Nie wiem czemu, ale trochę czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ - zaczęła Luiza. 

- Ona nie pozwalała ci, żebyś się z kimś sparowała - zauważyła Bibi. 

- Cały czas mnie ciągnęło do was wszystkich, żeby mieć z wami dużo kontaktu, ale jak gadałam z Olą, to ona też jakieś tam konspiry, tu to, tu tamto i nie czuję, że to było moje - mówiła dalej Luiza. Cieszę się, bo wiem, że gdyby była Ola i wczorajsza decyzja o odpadnięciu Michała, to pewnie bym się zasugerowała jej opinią, a tak to była w stu procentach wyłącznie moja decyzja. Bo ja stwierdziłam, że nie wybiorę Michała, bo on mi powiedział, że chce rozdzielić najpewniejsze pary. Wy nic mi nie zrobiliście, jesteście dla mnie jak rodzina i wspieracie we wszystkim, to dlaczego ja bym miała zrzucić na was kwas  - dodała.

Słowa Luizy bardzo poruszyły pozostałe uczestniczki programu:

 - Ola jest strasznie wpływowa. Strasznie - odpowiedziała Bibi.

- Ale wiecie jakby to było gdybyście nie wyczuli Oli? Do końca byś za nią była, a ona na końcu by cię odpuliła - dodała Kornelia.

I choć dziewczyny z rajskiego hotelu bardzo wspierały Luizę, jej ostre słowa o Oli, którą niedawno nazywała "bratnią duszą" i swoją "siostrą" bardzo nie spodobały się widzom rajskiego hotelu:

- Luiza jaka chorągiewka 😂 Olka by weszła i dalej by szponciły 😂

- Luizka ładnie d*pę obrabia wszystkim po kolei... teraz nawet swojej najlepszej przyjaciółce Oli... 😂 porażka.

- Jak się ma takich "przyjaciół" jak Luiza to już nie trzeba mieć wrogów...

- Luizie wiatr wieje w drugą stronę wiec trzeba się ustawić adekwatnie do sytuacji. Obgaduje Olę, ale sama nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Byle by tylko przypodobać się innym współzawodnikom... - piszą rozzłoszczeni internauci.

Myślicie, że Ola zareaguje na ostre słowa przyjaciółki?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nie tylko Ola i Michał. Luiza i Kuba też znali się przed programem?! Uczestniczka wszystkich okłamała?

Luiza
Mat. prasowe

Luiza i Ola były najlepszymi koleżankami w "Hotelu Paradise", jednak w najnowszym odcinku show Luiza wyznała, że Ola miała na nią zły wpływ. Tak ostrych słów po dziewczynie nikt się nie spodziewał.

Luiza i Ola skrytykowane przez widzów
Instagram

 

Ola wróci do Hotelu Paradise?
TV-Show
"Hotel Paradise": Czy Adam opuści wyspę, a Ola wróci do programu? "Pewność siebie ją zjadła!"
Hotel Paradise: kto odpadł w piątek? Czy Ola wróci do programu? Czy Adam opuści show razem z Olą?

W "Hotelu Paradise" nic nie jest oczywiste. Doskonale przekonaliśmy się o tym wczoraj, podczas rajskiego rozdania. Każdy myślał, że program opuści tylko jedna osoba, ale okazało się, że z show odpadły aż dwie! Decyzją Adama była to Lexi. Sandra, która została singielką w wyniku przegranej konkurencji i miała za zadanie wyeliminować jeszcze jednego uczestnika, postawiła na Olę. W ten sposób z "Hotelem Paradise" pożegnały się Ola i Lexi. Fani nie są zachwyceni!  Ola wróci do show? O ile Lexi palił się grunt pod nogami od początku tygodnia i było raczej pewne, że to ona opuści show, to odejście Oli mocno zaskoczyło widzów. Sandra wyeliminowała uczestniczkę, bo jak twierdziła, miała z nią najmniejszy kontakt. Ola nie miała pretensji do koleżanki, a w rozmowie z Lexi, kiedy opuszczały wyspę, zdradziła tajemniczo, że ma przeczucie, że wróci do show! Mam nadzieję, że rychło. Czuję w kościach, że jeszcze tu wrócę - powiedziała z uśmiechem. Czyżby szykował się wielki twist, o którym wie tylko Ola i produkcja? Tymczasem wielkie wątpliwości ma Adam, który nie wie, co ze sobą zrobić. W programie obiecywał, że kiedy Ola odpadnie, on solidarnie opuści show. Jednak według regulaminu musiał zostać jeszcze jedną noc w "Hotelu Paradise". Jaką podejmie decyzję? O tym przekonamy się w poniedziałek! Komentarze po odejściu Oli! Odejście Oli wzbudziło wielką sensację wśród fanów show. Jedni się cieszą, bo uważają, że Ola była zbyt pewna siebie.   Dobrze że wreszcie ta Ola odpadła - pewność siebie ją zjadła i uważam że to dlatego Sandra ją wybrała Zgubiła ją pewność siebie. Niepotrzebnie mówiła że jest ,,pewniakiem,,  - czytamy wśród komentarzy fanów show. Inni zapowiedzieli, że nie...

Ola tłumaczy się z ostrych słów o Marietcie w programie "Hotel Paradise"
Newsy
Ola z "Hotelu Paradise" ostro o Marietcie. Nazwała ją... prostytutką? Teraz się tłumaczy!
Ola z "Hotelu Paradise" postanowiła sprostować swoje ostre słowa o Marietcie. Widzowie zbulwersowali się, kiedy Ola w rozmowie z Adamem nazwała koleżankę z programu "k**wą". Uczestniczka tłumaczy, że jej wypowiedź została wyciągnięta z kontekstu. O co chodziło w sporze? 

Ola z "Hotelu Paradise" postanowiła sprostować swoje ostre słowa o Marietcie, które zostały wyemitowane w ostatnim odcinku. Widzowie zbulwersowali się, kiedy Ola w rozmowie z Adamem nazwała koleżankę z programu "k**wą". Uczestniczka tłumaczy, że jej wypowiedź została wyciągnięta z kontekstu. O co chodziło w sporze? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość! Ola z "Hotelu Paradise" tłumaczy się z ostrych słów o Marietcie  Atmosfera w " Hotelu Paradise " gęstnieje. Powrót Oli do programu początkowo ucieszył dziewczyny z tzw. "świętej trójcy". Chodzi o Olę, Violę i Mariettę. Jednak ta radość nie trwała druga. Przywrócona do programu, jako partnerka Maćka, Ola, długo nie wytrzymała w nowej parze. Chcąc być fair wobec koleżanek poinformowała, że na "rajskim rozdaniu" stanie za Adamem, co wprawiło Violę i Mariettę w osłupienie. Dziewczyny nie zrozumiały decyzji Oli. Marietta zerwała pakt tzw. świętej trójcy.  Ostatecznie Ola nie odważyła się stanąć za Adamem. Po rajskim rozdaniu wróciła do swojej sypialni, gdzie odwiedził ją Adam. Uczestnik chciał naprawić sytuację między nią a Mariettą i Violą. Zapytał, dlaczego po "Rajskim rozdaniu" nie podała ręki Marietcie, twierdząc, że jej zachowanie było niedojrzałe:  Niedojrzałe? K****e rękę podasz? - zapytała ostro Zaistniała sytuacja nie spodobała się widzom, którzy postanowili zasypać uczestniczkę krytycznymi wiadomościami. Ola postanowiła odnieść się do całej sytuacji na swoim Instastory:  Dostałam od kilku osób wiadomość, że ja obrażam Mariettę i mówię w odcinku, że Marietta jest k**wą. Ta wypowiedź została wyciągnięta z kontekstu, a...

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Kto odpadł z programu?
W dzisiejszym odcinku "Hotel Paradise" mogliśmy zobaczyć ostatnie rajskie rozdanie tuż przed wielkim finałem! Zobaczcie co się wydarzyło!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W dzisiejszym odcinku mogliśmy obejrzeć ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Już za tydzień, 17 kwietnia dowiemy się kto zgarnie 100 tysięcy złotych i wygra pierwszą polską edycję tego programu. W tym tygodniu do show powrócili Szymon, Łukasz oraz Marta, którzy nieźle namieszali wśród pozostałych uczestników! Kto w takim razie odpadł tuż przed finałem? Zobaczcie co się wydarzyło!  Zobacz także:   PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem? Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotel Paradise" przed wielkim finałem! W tym tygodniu w programie "Hotel Paradise" jak zwykle nie zabrakło emocji! Maciek i Latino po przegranym zadaniu musieli pożegnać się ze swoimi partnerkami. Dziewczyny zostały sparowane z powracającymi do "Hotelu Paradise" Szymonem i Łukaszem! Ola nie kryła swojego zadowolenia, że rozstaje się z Maćkiem i z wielką radością wybrała Szymona. Martyna zaś trafiła pod skrzydła Łukasza. Jednak po głosowaniu uczestników na "lepszą parę", Ola i Martyna znów powróciły do swoich dotychczasowych partnerów, czyli do Maćka i Latino! To jednak nie był jedyny zwrot akcji w tym tygodniu "Hotelu Paradise"!  Łukasz wygrał zadanie na bambusowej belce i dzięki temu mógł wybrać jedną z dwóch nagród: immunitet dla siebie na najbliższym rajskim rozdaniu, albo przywrócenie Marty do programu! Ku zaskoczeniu wszystkich uczestnik zdecydował się przywrócić dziewczynę do "Hotelu Paradise"!  W kolejnym zadaniu, które mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu "Hotelu Paradise" dziewczyny walczyły o... immunitet dla wybranego chłopaka! Zadanie wygrała Ola,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner