Klaudia El Dursi w finale "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
TV-Show

Z "Hotelu Paradise" odpadło aż trzech uczestników! Wszyscy pokładali nadzieję w tej samej uczestniczce! 

Takich emocji w "Hotelu Paradise 3" jeszcze nie było. Z programem pożegnał się więcej niż jeden uczestnik! Widzowie nie mogą w to uwierzyć.

Nawet uczestnicy "Hotelu Paradise 3" stwierdzili, że w programie nadszedł moment, w którym może być już tylko gorzej i najwyższa pora zacząć walczyć o siebie. Ostatni tydzień na Zanzibarze był naprawdę emocjonujący - tuż przed Rajskim Rozdaniem z show pożegnała się Ola, której pozostali uczestnicy zarzucili brak szczerości i oczekiwanie na wejście Michała. Czy dziś to on musiał w pośpiechu pakować swoją walizkę?

Takiego Rajskiego Rozdania w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było, bo na cztery dziewczyny, przypadło aż siedmiu chłopaków i aż trójka z nich opadła z programu.

"Hotel Paradise 3: Nathalia krytykuje Kamila. "To nie było fajne"

Szokujące Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 3"

Takiego obrotu wydarzeń nikt się nie spodziewał i choć podczas poniedziałkowego Rajskiego Rozdania to mężczyźni wybierali, za którą z dziewczyn staną, to do pań należał decydujący głos. Największy problem tkwił w tym, że na zaledwie cztery uczestniczki, przypadło aż siedmiu uczestników i wszystko wskazywało na to, że to Ewa i Luiza tym razem będą rozdawać karty. Tuż przed najbardziej wyczekiwanym i decydującym momentem w programie dziewczyny były naprawdę rozrywane i wybrały się na randki. Ewa z Krzyśkiem, a Luiza z Michałem i Mariuszem. Wszyscy mieli nadzieję, że uda im się coś ugrać i przekabacą je na swoją stronę, co wcale nie było takie łatwe. Nawet Krystian nie był pewien, czy Ewa nie postanowi zostawić go dla kogoś innego, a Luiza miała prawdziwy mętlik w głowie. 

Ja chce grać teraz na ostro. Chciałbym, żeby ta grupa nie była bezkarna. Żeby ona nie rozdawała kart do końca. Zagroźmy im w jakiś sposób - mówił jej Michał, który zdecydowanie chce pomścić Olę. 

Słowa Michała jednak nie dały jej pewności, że może czuć się z nim bezpieczna przez kolejne tygodnie. Czy Rajska Wyrocznia rozjaśniła im nieco sytuację? Cóż, Krzysztof w końcu dowiedział się, że Luiza, z którą ostatnio zaliczył mocną wymianę zdań, mówi o nim źle do pozostałych uczestników. Mariusz odkrył, że nie tylko Michał chce się go pozbyć z "Hotelu Paradise 3", a Luiza dowiedziała się, że wcale nie jest taka obojętna chłopakowi, który zawrócił Oli w głowie. Wszystko wskazywało na to, że tym razem Rajskie Rozdanie będzie prawdziwym początkiem końca i to nie tylko czyjejś przygody z programem, ale i przyjaźni pomiędzy uczestnikami. Kuba bez ogródek zapowiedział Michałowi, że jeżeli zdecyduje się podejść do Luizy, między nimi koniec - a ta dwójka była prawdziwymi sojusznikami. Michał jednak zdecydowanie nie dał się zastraszyć, bo po chwili zapowiedział Luizie, że nawet jeżeli do programu wróci Ola, nie wybierze jej, dopóki Luiza nie będzie czuła się bezpieczna, czym nie tylko zaplusował, ale i bardzo namieszał. Kiedy jednak doszło do Rajskiego Rozdania, sprawy przybrały zupełnie nieoczekiwany obrót! 

Jako pierwszy wybierał Krystian, który bez zaskoczenia podszedł do Ewy. Podobnie było w przypadku Marcina, który stanął za Natalią, a Simon za Bibi. Później jednak zaczęły się prawdziwe emocje. Kuba, tak jak obiecywał, wybrał Luizę i w ten sposób wszystkie panie zostały zajęte. W dalszej części Rajskiego Rozdania pozostali panowie musieli wybierać dziewczyny, które miały już za sobą chłopaków. Do Ewy podszedł Krzysztof, a z kolei do Luizy jeszcze dwóch panów - Mariusz i Michał! 

Jak zatem zadecydowały dziewczyny? Ewa bez wahania wybrała Krystiana i tym samym jako pierwszy tego wieczoru z programem pożegnał się Krzysztof. Fani nie szczędzili mu krytyki, że gdyby na początku nie szedł ślepo za Luizą to dzisiaj z pewnością nie znalazł by się w takiej sytuacji.

Ten wieczór jednak należał do Luizy. Jednak ona wcale nie była z tego dumna. Miała do podjęcia najtrudniejszą decyzję w historii programu! Za jednym razem musiała wyeliminować aż dwóch panów. Dziewczyna poszła jednak za głosem serca i położyła swoją dłoń na dłoni Kuby! Tym samym z "Hotelu Paradise" musieli się wymeldować jeszcze Michał i Mariusz! Jednak okazuje się, że jeszcze nie wszystko przesądzone. Na panów pod hotelem czekał list... Czy któryś z nich wróci do gry? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Czy relacje par są szczere? Czy znała się wcześniej z Mariuszem? Ola zdradziła największe sekrety show! 

Michał, Mariusz i Krzysztof odpadli z "Hotelu Paradise"!

Michał do samego końca próbował przekonać do siebie Luizę. Ostatecznie jednak mu się to nie udało...

"Hotel Paradise": Sandra odpadłą z odcinka po raz drugi!
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Do gry wszedł złoty immunitet! Jakich wyborów dokonały Sandra i Ola?
Kto odpadł w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise"? Uczestnicy mogli zdobyć złoty immunitet! Czy skusili się na finał?

Dzisiejsze "rajskie rozdanie w " Hotelu Paradise " zmieniło wszystko! Kto pożegnał się z programem? Na kilka dni przed do programu wróciły Ola i Sandra. Ola, decyzją Maćka została jego partnerką, a Sandra nową singielką i to ona rozdawała karty dzisiejszego wieczoru!  Wczoraj zamieszanie wywołała również Ola, która zadeklarowała, że podczas "rajskiego rozdania" nie stanie za Maćkiem tylko za Adamem. Adam pomimo wcześniejszego paktu z Olą, jest teraz z Violą. Czy dzisiejszego wieczoru był wierny obecnej partnerce? Swojej pary nie była również pewna Ania, która mając 100% zaufanie do Matta, podsłuchała jego randkę z Sandrą, gdzie zadeklarował jej pomoc. A może blefował, żeby zmylić Sandrę? Swoich losów obawiał się również Chris. Bał się, że jeżeli Sandra ma immunitet to spróbuje rozbić jego związek z Mariettą, czego bardzo by nie chciał.  Teraz wszystko jest już jasne! Zobaczcie, jak potoczyło się rajskie rozdanie!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": Kto pożegnał się z programem?  Podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" odpadła jedna z uczestniczek. Która? Podsumowując miniony tydzień Ola przyznała, że nie spodziewała się, że Adam zwiąże z Violą po jej odejściu. Obstawiała Martynę.  Maciek przyznał, że raczej nie widzi szansy na dojście do porozumienia z Sandrą. Z kolei Adam powiedział, że ucieszył się, że Ola wróciła do programu. Ola jednak wybrała Maćka, chociaż dzień wcześniej powiedziała, że go nie wybierze . Czyżby wzięła pod uwagę zdanie "świętej trójcy"?  Sandra podczas rajskiego...

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 

Na chwilę przed ostatnim "rajskim rozdaniem" w " Hotelu Paradise 2 " Artur obiecał Ani, że podejdzie do niej podczas eliminacji. Ostatecznie, gdy nadszedł czas wyborów, uczestnik konsekwentnie stanął za Atą wprawiając Anię w zdziwienie. Ostatecznie uczestniczka jest aktualnie w parze z Kamilem, a Artur wytłumaczył się dlaczego w ostatniej chwili postanowił, że nie dotrzyma słowa.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni! "Hotel Paradise 2": Artur o tym, dlaczego nie dotrzymał słowa Ani podczas "rajskiego rozdania" Im bliżej finału "Hotelu Paradise" tym większy niepokój pojawia się w relacjach między uczestnikami. Dotychczas nierozłączni Ania i Ivan zaczęli przeżywać pierwszy poważny kryzys, a to wszystko zaraz po pojawieniu się w programie Aty. Ania nie umiała pogodzić się z tym, jak dobrze dogaduje się jej partner z nową uczestniczką. Emocje były silne do tego stopnia, że nawet zastanawiała się czy podczas "rajskiego rozdania" nie odeśle Ivana do domu.  - Podszedłbyś do mnie podczas "rajskiego rozdania"? - zapytała Artura - Mogę podejść - zadeklarował Artur Jednak podczas właściwych eliminacji, kiedy okazało się, że para Ani i Ivana została zablokowana i nie mogli wybrać siebie wzajemnie, Artur konsekwentnie podszedł do Aty, z którą jest w parze i nie dotrzymał słowa Ani. Tym samym ona została sparowana z Kamilem. Widzowie byli zdziwieni, że uczestnik nie spełnił swojej obietnicy. Artur postanowił na swoim Instagramie wyjaśnić swoją decyzję:  Pomyślałem, "Artur ona chce cię tylko podpuścić, żebyś podszedł do niej i tym by cię wyeliminowała". Gdybym na "rajskim rozdaniu" podszedł do Ani to by mnie wyrzuciła, bo wybrałaby Kamila. ...

"Hotel Paradise": co zrobi Sandra podczas "rajskiego rozdania"? Rozbije związek Chrisa i Marietty?
Newsy
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?

Już dawno nie było tak stresującego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Powrót Sandry i Oli może totalnie przemieszać dotychczasowe pary! Nawet Chris i Marietta, którzy dogadują się najlepiej ze wszystkich nie mogą czuć się bezpiecznie. Sandra ma asa w rękawie... Jest nim tajemnicza koperta, którą będzie mogła otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Jeżeli okaże się, że ma immunitet to mogłaby zagrozić związkowi Chrisa i Marietty. Uczestnik postanowił działać, jednak Sandra jest niezjednana... Inne pary również nie mogą się czuć pewnie. Jak wygląda sytuacja na chwilę przed eliminacją?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": rajskie rozdanie. Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?  Dziś na rajskim rozdaniu to Sandra rozdaje karty. Uczestniczka otrzymała tajemniczą kopertę, którą może otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Pozostali lokatorzy "Hotelu Paradise" obawiają się, że to może być immunitet.  Chris nie krył swoich obaw przed tym, jaką Sandra mogłaby podjąć decyzję i postanowił odbyć z nią rozmowę. Poprosił Sandrę, aby nie ingerowała w związek jego oraz Marietty.  Jeśli masz immunitet to nie rób mi tego. Marietta jest dla mnie najważniejsza i bardzo chcę z nią być - wyznał Ja głupia nie jestem Chris, dużo widzę - odparła Sandra.  Na setkach przed kamerami pojawił się jej przebiegły uśmiech. Sandra doskonale wie, jak grać, żeby nikt nie przewidział jej ruchów.  Na chwilę przed "rajskim rozdaniem" Sandra zapytała Chrisa:  Gotowy na moje podejście do Ciebie?  Dzisiaj nic nie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner