Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise 3" potwierdzili rozstanie. Nie ma wątpliwości, że dla Basi to trudny czas i ciężko jej się pogodzić z zakończeniem związku. Uczestniczka opublikowała emocjonalną relację, podczas której trudno jej było opanować łzy. Krzysztof nie krył zażenowania postawą Basi i postanowił skomentować to na Instagramie:

Reklama

Ktoś sobie ewidentnie nie radzi z życiem emocjonalnym.

Dalej było tylko mocniej. Zobaczcie, co napisał na temat byłej partnerki.

"Hotel Paradise 3": Krzysztof o rozstaniu z Basią: "Wychodzi prawdziwa twarz"

Krzysztof i Basia poznali się w 3. edycji "Hotelu Paradise", jednak parą zostali dopiero kilka tygodni po powrocie z Zanzibaru do Polski. Ich związek wydawał się być idealny. W wakacje 2021 roku Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" zaręczyli się, a filmik dokumentujący ten ważny moment ich związku pojawił się w sieci. W ostatnich miesiącach fani dopatrywali się kryzysu w relacji zakochanych, a kiedy zauważyli, że z profilu Krzysztofa zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia z Basią, nie mieli już wątpliwości. Niedawno Basia z "Hotelu Paradise" oświadczyła, że znika z Instagrama, jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdzili, że pomiędzy nimi koniec.

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" rozstali się, a Basia opublikowała w sieci relację, na której trudno jej opanować łzy. Poinformowała fanów, że to Krzysztof "ją zostawił i bawi się doskonale". Uczestnikowi nie spodobało się to, co zrobiła Basia i nie zamierzał milczeć:

Nie rozstałem się dzisiaj a ponad 2 tygodnie temu. Każdy przeżywa na swój sposób. Miałem również kilka słabych dni, dla mnie świat się nie skończył. A wręcz przeciwnie, pozbierałem się! I mam prawo dzisiaj być bynajmniej uśmiechnięty! Ktoś sobie ewidentnie nie radzi z życiem emocjonalnym - napisał na Instagramie.

To jednak nie wszystko.

Zobacz także
Instagram @basia.pedlowska

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

Krzysztof z "Hotelu Paradise" oschle skomentował zachowanie Basi i wytknął jej, że zablokowała go w mediach społecznościowych, jednocześnie wypowiadając się na jego temat:

Zablokowała mnie i całą moją rodzinę z myślą, że nie dojdą do mnie te żałosne relacje. Brak szacunku. Wychodzi prawdziwa twarz.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Instagram @krzysztof_swist_official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Laura i Kasper na wakacjach! Uczestniczka została skrytykowana za... kolczyk w nosie

Reklama

Basia z "Hotelu Paradise" zapowiedziała, że gdy tylko poczuje się na siłach, nieco więcej opowie o tym, co wydarzyło się pomiędzy nią a Krzysztofem. Spodziewaliście się, że ulubieńcy widzów "Hotelu Paradise 3" rozstaną się tak nagle? W dodatku wygląda na to, że ich relacje pozostają napięte.

InstagramInstagram @basia.pedlowska
Reklama
Reklama
Reklama