Krystian stał się jednym z najbardziej lubianych uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Przystojniak, który w programie związał się z Basią, a podczas wielkiego finału rzucił Złotą Kulą, by podzielić wygraną na czworo, niedługo po powrocie z Zanzibaru znowu stał się singlem. Jak się okazało, Basia i Krystian rozstali się po dwóch tygodniach, a dziś już wiadomo, że dziewczyna znalazła miłość w ramionach innego uczestnika "Hotelu Paradise 3" - Krzysztofa. Kiedy to wyszło na jaw, wszyscy zastanawiali się, jak czuje się z tym Krystian.

Reklama

Czyżby jednak i on szykował dla swoich fanów wielkie nowiny? Na jego relacji na Instagramie właśnie pojawił się zaskakujący filmik, który może budzić wiele domysłów. W życiu Krystiana pojawiła się nowa kobieta?!

Krystian z "Hotelu Paradise 3" jest zakochany?!

Kiedy Krystian i Basia wrócili z Zanzibaru i próbowali kontynuować swoją przygodę w Polsce, rzeczywistość szybko zweryfikowała ich związek. W tym przypadku same uczucia nie wystarczyły - on jeszcze chciał się wyszaleć, ona potrzebowała więcej uwagi i zdecydowanie była "domową" osobą. Drogi zwycięzców "Hotelu Paradise 3" rozeszły się w zgodzie, a Basia długo nie była singielką.

Cieszę się, że Basia jest z Krzysiem, bo on daje jej to, co ja nie potrafiłem dać - mówił podczas live'a zorganizowanego przez Player.pl Krystian.

Jak widać Krystian pogodził się z tym, że jego ukochana odeszła w ramiona innego. Wypowiedz uczestnika o związku Basi i Krzysztofa dla wielu była sporym zaskoczeniem. Czyżby pozbierał się tak łatwo, bo i on znalazł już swoją drugą połówkę?

Na InstaStory Krystiana pojawił się filmik, na którym widzimy jak... tajemnicza dziewczyna prasuje jego koszulę! Kim jest nieznajoma? Słowa zwycięzcy "Hotelu Paradise 3" dają do myślenia!

Prasuje mi koszulę Rick'a i Morty'ego bo myśl, że na Borisie będą się z tego ze mnie śmiali i że żadna dziewczyna nie poleci na tę koszulę. Ale jest naiwna - powiedział.

Czyżby Krystian znalazł kogoś, kto jest o niego troszkę zazdrosny? A kiedy chłopak będzie bawił się na koncercie, w domu czekała na niego jego nowa dziewczyna?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krzysiek szczerze o związku z Basią: "Jest kilka kwestii do podciągnięcia"

Czy na filmiku, który pojawił się na InsaStory uczestnika trzeciej edycji "Hotelu Paradise" widzimy nową miłość Krystiana? Mamy nadzieję, że niebawem dowiemy się, kim jest tajemnicza nieznajoma zza deski do prasowania.

krystianferretti/Instagram

Fani "Hotelu Paradise" mocno trzymają kciuki za Krystiana, który był jednym z ich ulubionych uczestników show. Kiedy wszyscy dowiedzieli się, że nie jest już z Basią, byli mocno rozczarowani. Wygląda jednak na to, że oboje układają swoje życie na nowo i są bardzo szczęśliwi.

Zobacz także
screeny/TVN 7/ Instagram
Reklama

Myślicie, że Krystian faktycznie znalazł dziewczynę, czy może jego filmik to tylko żart? Musimy przyznać, że na tych zna się bardzo dobrze - co zauważyliśmy oglądając "Hotel Paradise 3"!

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama