"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kamil konfrontują się z Marcinem i Karą na Puszce Pandory
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Kamil zdradził, co się działo podczas Pandory! Żałuje tego, co powiedział?

Kamil z "Hotelu Paradise" przyznał, że jest mu żal Marcina i Kary! "Atmosfera była bardzo ciężka" - przyznał w swoim wpisie. Sprawdźcie, co jeszcze napisał!

Kamil z "Hotelu Paradise" opublikował w sieci nowy wpis, w którym skomentował ostatnie wydarzenia z Pandory. Co działo się na planie odcinka w którym Marcin po raz pierwszy miał okazję spotkać się z Nathalią po tym, jak związał się z Karą? Kamil szczerze zdradził, jaka atmosfera panowała w programie i jak zachowywała się Nathalia. Kamil przyznał, że żałuje niektórych pytań, które zadał Karze i Marcinowi! 

Zobacz także: „Hotel Paradise 3”: Skandaliczny wpis Kary o Nathalii! Przekroczyła granicę?

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Kamil z "Hotelu Paradise" wspomina Pandorę

Ostatnia Pandora w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. Tuż przed wielkim finałem, który zobaczymy dziś wieczorem (czwartek 3 czerwca), Bibi i Simon, Basia i Krystian oraz Kara i Marcin odpowiedzieli na trudne pytania pozostałych uczestników programu. Podczas Pandory zdecydowanie najwięcej emocji wywołali Marcin i Kara, którzy zostali skrytykowani za to, że nie licząc się z uczuciami Nathalii i Kamila, tak szybko nawiązali bliską relację. Zarówno Nathalia jak i Kamil odchodząc wcześniej z "Hotelu Paradise" mieli nadzieję, że po zakończeniu programu będą mogli kontynuować swoje "związki" z Marcinem i Karą - jak już wiemy, Kara i Marcin nie czekali na swoich dotychczasowych partnerów i mocno się do siebie zbliżyli, a widzowie mogli zobaczyć ich pocałunki i namiętne chwile w łóżku. Podczas powrotu do "Hotelu Paradise" Nathalia po raz pierwszy dowiedziała się, że Marcin przespał się z Karą. 

Teraz wydarzenia z przedostatniego odcinka hitu TVN7 skomentował Kamil. W swoim wpisie na Instagramie zdradził, jaka atmosfera panowała podczas Pandory. 

Wiedząc o tym co połączyło Mara i Karę miałem masę pytań które mnie nurtowały, musiałem je zadać. Atmosfera wokół była bardzo ciężka. Siedząc obok Natalii czułem jej powstrzymywany żal. Wszyscy to czuliśmy, co pobudzało nas do kolejnych pytań. Pandora trwała długo i dłużej, aż powiedziane zostały wszystkie słowa. Siedząc tam czułem czysty luz. Nie każdy miał tak lekko. Jedni osłaniali się przed ostrym ostrzałem, inni strzelali- czytamy na Instagramie.

Kamil nie ukrywa, że było mu żal nie tylko Nathalii, ale również Kary i Marcina.

Najbardziej żal mi było Natalii, która no cóż.. Nie zasłużyła sobie niczym na taki finał historii. Po zakończeniu nagrań wciąż trzymała łzy w sobie, nie roniąc ani jednej przy nikim. Żal jest mi również samego Mara i Kariny. Choć w pytaniach byłem dość zimny i bezwzględny, to teraz oglądając czuję, że nie musiałem tyle wiercić- przyznał Kamil.

Jak internauci zareagowali na wpis Kamila? Zdania były mocno podzielone.

- dziwne że @kamil_hotelparadise3 dalej zadaje się z Marcinem ... Ok koledzy.... Ale czy to prawdziwe koleżeństwo? Czy jeśli są ziomkami to Marcin najpierw nie powinien pogadać z nim i z Natalia?
- Kamilu pokazałeś mega klasę. Zyskałeś wielu fanów. Brawo Ty. No i dzięki za opiekę nad mega smutna Natalią
- E tam mogles mu bardziej pocisnąć
- No trochę przesadziłeś!- komentowali internauci. 

Mat. prasowe

 

Tuż przed finałem Marcin opublikował podczas InstaStories zdjęcia z Kamilem i udowodnił, że nie stracił z nim kontaktu. Jak widać, Kamil wybaczył koledze z programu. Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara i Marcin są razem po programie? Spotkali się z byłą parą z "Love Island"!

Marcin z
Instagram marcin_grajoszek

Kara i Marcin na puszce Pandory, obok Kamil z "Hotelu Paradise"
kamil_hotelparadise3/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Jak wyglądają relacje Marcina i Kamila po programie? Kara ich poróżniła?
Kara wprowadziła do "Hotelu Paradise" prawdziwą rewolucję! Ostatnia puszka Pandory podzieliła Kamila i Marcina. A jak jest między nimi dziś?

Kara od momentu, w którym pojawiła się w "Hotelu Paradise" , zawróciła w głowie prawie każdemu z chłopaków. Nawet Krystian bez pamięci wpatrzony w Basię, skomplementował urodę nowej uczestniczki. Dziewczyny z kolei zobaczyły w niej mocne zagrożenie, szczególnie zaś odczuła to Nathalia. Niedługo później okazało się, że niepozorna Kara zniszczyła aż dwie relacje. Po tym jak zdobyła się na namiętność w parze z Marcinem mocno zraniła Nathalię. Ciężką próbę przeszła też przyjaźń Kamila i Marcina. Kamil liczył, jego odejście z programu nie wpłynie na rozwijającą się relację między nim a Karą. Nathalia z kolei myślała, że jej związek przetrwa rozłąkę.. . Gdy zarówno Kamil i Nathalia dowiedzieli się o związku Kary i Marcina, nie kryli zaskoczenia i przykrości. Czy Kamil wybaczył przyjacielowi takie zachowanie? A jak ich relacje układają się teraz? Zdjęcie, które opublikował Kamil, mówi wszystko! Kamil i Marcin pokłócili się z powodu Kary? Widzowie jeszcze nie do końca ochłonęli po zaskakującym finale "Hotelu Paradise". Uczestnicy mieli na to trochę więcej czasu, dlatego zdążyli poukładać sobie swoje zawiłe relacje i wyjaśnić między sobą wiele przykrości. Widzowie nie ukrywali szoku, gdy okazało się, że Basia i Krystian już nie są razem , a w związku wytrwali Kara i Marcin. Jak teraz do tej sytuacji odnosi się Kamil? Jeszcze kilka miesięcy temu na Zanzibarze między nimi doszło do prawdziwego spięcia . Na swoim Instagramie Kamil tak wspominał tę ostrą wymianę zdań: Wiedząc o tym co połączyło Mara i Karę miałem masę pytań które mnie nurtowały, musiałem je zadać. Atmosfera wokół była bardzo ciężka. Siedząc obok Natalii czułem jej powstrzymywany żal. Wszyscy to czuliśmy, co pobudzało nas do kolejnych pytań. Pandora trwała...

„Hotel Paradise”: Skandaliczny wpis Kary o Nathalii!
kara_routman/Instagram/
TV-Show
„Hotel Paradise 3”: Skandaliczny wpis Kary o Nathalii! Przekroczyła granicę?
Sytuacja pomiędzy uczestniczkami"Hotelu Paradise 3" jest bardzo napięta. Na ostatniej Puszce Pandory Nathalia zwróciła się do Kary w mocnych słowach. Partnerka Marcina się do odwetu? Opublikowała wpis!

Trzecia edycja " Hotelu Paradise " udowodniła jego widzom i uczestnikom, że w programie może wydarzyć się dosłownie wszystko i nikt nie może być niczego pewien. Kiedy Nathalia żegnała się z Zanzibarem nie miała pojęcia, że Marcin wejdzie w nową relację. Kiedy uczestniczka ponownie pojawiła się na ostatnim Rajskim Rozdaniu tuż przed finałem, nie kryła swoje zdziwienia, zmieszanego ze złością. To, co wydarzyło się pomiędzy Karą a Marcinem bardzo ją zraniło, a kiedy w stronę uczestników padały kolejne pytania, Nathalia nie szczędziła im mocnych słów. To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise 3" wzbudziło ogromne kontrowersje wśród widzów - jedni stanęli po stronie zranionej dziewczyny, a drudzy stwierdzili, że Marcin niczego jej nie obiecywał , a ta za bardzo zaatakowała Karę! Teraz do zachowania Nathalii odniosła się sama Kara. Dziewczyna opublikowała skandaliczny wpis! "Hotel Paradise 3": Kara opublikowała szokujący wpis o Nathalii W przypadku Kary i Nathalii, Marcin okazał się prawdziwą kością niezgody. Choć kiedy Nathalia zmierzając na ostatnią Puszkę Pandory w "Hotelu Paradise 3", wiedziała już, że jej partner zaangażował się w nową relację, dopiero podczas serii pytań odkryła, że tych dwoje spało ze sobą . O wszystkim przypadkiem wygadała się Basia, a kiedy dziewczyna to usłyszała, nie szczędziła w stronę Kary mocnych słów. Postanowiła powiedzieć dziewczynie, co myśli na jej temat: I zapamiętaj sobie teraz, co mówię do ciebie. Jesteś kobietą nielojalną. Całowaliście się? - zapytała Kamila, otrzymując twierdzącą odpowiedź. - Tak Kara? To jest takie normalne jednego dnia całować się z jednym facetem, a drugiego dnia z innym facetem? I również jesteś kobietą nieempatyczną, ponieważ ty widziałaś, jak wyglądała nasza relacja...

"Hotel Paradise 3": Nathalia o puszcze pandory
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3" Nathalia zdradziła, jak naprawdę wyglądała Pandora! Fani nie mieli o tym pojęcia
Ostatnia Puszka Pandory przed finałem "Hotelu Paradise 3" była pełna emocji, a fani długo czekali na konfrontację Nathalii z Marcinem i Karą. Uczestniczka zdradziła, czego widzowie nie widzieli w telewizji!

Nathalia, Marcin i Kara w ostatnim czasie budzili największe emocje wśród fanów trzeciej edycji " Hotelu Paradise ".  Po tym jak piękna tancerka odeszła z programu widzowie nie mogli uwierzyć w to, jak szybko jej partner odnalazł pocieszenie w ramionach innej, a na Marcina i Karę wylała się fala negatywnych komentarzy. Ku zdziwieniu widzów ta dwójka doszła naprawdę daleko i obecnie walczy o miejsce w finale. Tym, jak potoczyły się ich losy na Zanzibarze, była zdziwiona również sama Nathalia, która na ostatniej Puszcze Pandory zdecydowanie nie szczędziła gorzkich słów . Kiedy dziewczyna zmierzyła się ze swoim byłym partnerem i jego nową wybranką, emocje dosłownie sięgnęły zenitu. Okazuje się jednak, że widzowie "Hotelu Paradise 3" mogli zobaczyć jedynie ułamek Puszki Pandory, a Nathalia postanowiła zdradzić, co naprawdę wydarzyło się podczas tego spotkania.  "Hotel Paradise 3": Nathalia o Puszcze Pandory Kara i Marcin nie ukrywali, że ostatnia Puszka Pandory to coś, czego naprawdę się obawiają. Para bała się, że pozostali uczestnicy nie zrozumieją ich sytuacji, i w tym przypadku się nie pomylili. Kiedy trzy finałowe pary spotkały się na plaży z byłymi mieszkańcami Hotelu, to właśnie Kara i Marcin otrzymali najwięcej pytań i przykrych słów. Fani kontrowersyjnego programu, po tym co zobaczyli na antenie, byli godni podziwu wobec Nathalii, która ich zdaniem była naprawdę opanowana. Okazuje się jednak, że tak naprawdę Puszka Pandory wyglądała nieco inaczej, a Nathalia właśnie postanowiła zdradzić widzom nieco więcej.  Kiedy jedna z obserwatorek Nathalii na jej profilu na Instagramie stwierdziła, że dziewczyna zadała Marcinowi i Karze zdecydowanie za mało pytań, odpowiedź Nathalii zaskoczyła fanów "Hotelu Paradise 3".  Pytań było...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik