Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maurycy wrócił do "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Do programu wrócił kolejny uczestnik! Od razu wywołał konflikt!

Najpierw Kornelia, później Basia, a teraz? Ta osoba w "Hotelu Paradise 3" zrobiła prawdziwe zamieszanie, a jej powrót wywołał jeszcze większą burzę.

W "Hotelu Paradise 3" robi się coraz ciekawiej i o dziwo, największe zamieszanie wywołują nie nowi , a starzy uczestnicy programu. Najpierw na Zanzibarze ponownie pojawiła się Kornelia, która stworzyła parę z Krzysztofem, następnie Krystian w końcu doczekał się Basi, a teraz... Wydaje się, że nawet Kara - choć szybko wróciła do Polski - nie miała tak mocnego wejścia. Kiedy Kuba zobaczył, co się święci, wpadł w istny szał. Wygląda na to, że jeden z uczestników "Hotelu Paradise 3" będzie miał naprawdę spory problem, bo do rajskiej willi na Zanzibarze ponownie wprowadził się... Maurycy! 

"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kamil z drugiej edycji już po ślubie? Co piszą fani i inni uczestnicy show?

Maurycy wrócił do "Hotelu Paradise 3"

Nikt nie miał wątpliwości, że w "Hotelu Paradise 3" raj nie może trwać zbyt długo, a kiedy do programu wróciła Basia zdecydowanie zrobiło się zbyt kolorowo. Choć, przez spotkanie dziewczyn z Klaudią El Dursi -podczas którego uczestniczki mówiły, którego z chłopaków najbardziej im brakuje - niektórzy spodziewali się, że do ekipy dołączy ktoś, kogo już dobrze znają, nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko! Kiedy wieczorem uczestnicy kontrowersyjnego show beztrosko bawili się na plaży przebrani z greckich bogów, nagle wpadli w prawdziwy szał, bo nieoczekiwanie dołączył do nich Maurycy!

Tak mnie przywitali, że w ogóle odleciałem. Nie wiedziałem gdzie jestem - mówił podekscytowany. 

Dziewczyny rzuciły mu się na szyję, a panowie nie wierzyli własnym oczom. Nie trudno jednak zgadnąć, że nie wszyscy byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Kuba, widząc reakcję Luizy poczuł się bardzo zagrożony, tym bardziej, że chwilę przed całym zamieszaniem - jakby wyczuwając co się święci - postanowił podpytać o uczestnika swoją partnerkę i upewnić się, czy będzie bezpieczny, jeżeli chłopak nagle wróci do programu. Jak widać, Kuba najwyraźniej sam to sobie wykrakał. 

Luiza bardzo, bardzo, bardzo mocno ucieszyła się z powrotu Maurycego. Więc już z automatu poczułem zagrożenie z jego strony. Mi wystarczy jeden gest, jedno zachowanie człowieka, i juz wiem co się dzieje - komentował. 

Kuba nie szczędził również gorzkich słów na temat Maurycego w stronę reszty chłopaków i zdecydowanie nie spodobał mu się fakt, że Luiza nie mogła oderwać się od swojego dawnego partnera. Dziewczyna przyznała, że zaczęła stresować się na samą myśl o wyborze, który z pewnością czeka ją w najbliższych dniach, choć stwierdziła, że to, czy zajdą jakieś zmiany w hotelu będzie zależało tylko od zachowania obu panów. Wygląda jednak na to, że Kuba już przegrał w tym starciu, a wszystko przez to, co zrobił pod sam koniec wieczoru! Kiedy Luiza i Maurycy zamknęli się w sypialni, by w końcu spokojnie porozmawiać, ten odszukał dziewczynę i domagał się od niej wyjaśnień! 

Lubisz się pchać śmierci w ogień? - zapytał groźnie.

Cóż, to zachowanie chłopaka nie umknęło widzom "Hotelu Paradise 3". "Uprzedzam, że Kuba dziś się będzie zachowywał jak damski bokser chwile przed wybuchem" - komentowali internauci. Wygląda na to, że ktoś powinien zacząć pakować swoje walizki, lub przynajmniej pomyśleć nad zmianą taktyki. Sądzicie, że Luiza wybierze Maurycego? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra program?! Co na to produkcja?

Do "Hotelu Paradise 3" powrócił Maurycy! Kiedy Luiza zobaczyła chłopaka na plaży, nie mogła opanować uśmiechu! Wiele razy podkreślała, że to z nim nawiązała najlepszą relację.

Maurycy
Mat. prasowe

Teraz przed dziewczyną trudne decyzje. Nikt nie ma wątpliwości, że będzie musiała wybrać pomiędzy swoim dawnym partnerem, a Kubą. 

Luiza
Mat. prasowe

Na kogo postawi uczestniczka? Kuba otwarcie przyznaje, że czuje się zagrożony, a wejście Maurycego zdecydowanie nie jest mu na rękę. 

Kuba Wójcik
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi " Hotelu Paradise ". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają" Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu?  Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać:  On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii. Powrót Roberta poruszył też...

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 

W wyniku ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ", program musiał opuścić jeden z największych faworytów! Magda i Łukasz jako single, zablokowali jego duet z Anią, przez co postawił wszystko na Atę. Uczestniczka jednak mimo uczuć, które do niego żywi, postanowiła grać rozsądnie i została wierna Arturowi. Takiego wyniku eliminacji nikt nawet nie przypuszczał! Jednak na koniec odcinka lektor poinformował:  Co przyniesie rzeczywistość bez Ivana? Powiem tak... Będziecie zaskoczeni.  Co miał na myśli? W dodatku jeden z uczestników zasugerował, co wydarzy się w kolejnych odcinkach! Zdradził tajemnicę? Zobaczcie, co napisał! Zobacz także:  Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować? "Hotel Paradise 2": Krystian znowu w programie?  Krystian Mikołajczyk ponownie dołączy do ekipy "Hotelu Paradise"? Opublikował w mediach społecznościowych post, po którym widzowie, nie mają wątpliwości, że mogłoby stać się inaczej!  Hmmm... A może jednak będą jakieś zmiany 😈🌴 🤫? - napisał w sieci Internauci uważają, że to byłby dobry pomysł, jakby dostał ponowną szasnę na namieszanie w hotelu. Podczas swojego pierwszego pobytu, nie do końca dobrze rozegrał swoją grę. Chciał przekonać do siebie Sonię, jednak ona była tak bardzo negatywnie do niego nastawiona, że to nie mogło się udać. Kiedy lojalnie uratował ją podczas "rajskiego rozdania", wysyłając Hanię do domu, internauci nie kryli oburzenia:  Tragedia. Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera - pisali w sieci.  Niedługo po odejściu miał kolejną szansę na powrót. Decydowała o tym nowa uczestniczka, Karolina. Widzowie szybko odkryli, że z Krystianem znali się już przed...

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" dostarczył nam wielu emocji. Do show powrócił jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tej edycji, Łukasz Karpiński. Mieszkańcy hotelu nie kryli swojego wielkiego zaskoczenia, ale raczej w większości ucieszyli się z jego powrotu. A jak na to zareagowali fani "Hotelu Paradise"? Ich zdania są mocno podzielone!  Zobacz także:   Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show?  "Hotel Paradise": Łukasz wrócił do programu! Fani show mocno podzieleni Ostatnio w "Hotelu Paradise" nie brakuje zaskoczeń. Od ostatniego rajskiego rozdania, co chwila widzowie dostają nowy zastrzyk emocji! Najpierw z programem pożegnała się Karolina i niespodziewanie - faworytka show, Julia. To zaskoczyło dosłownie wszystkich, zarówno mieszkańców hotelu, jak i widzów.  Kiedy uczestnicy myśleli, że po takim "rajskim rozdaniu" już nic ich nie zaskoczy, wtedy do programu powróciła... Magda Jankowska! I to dalej nie jest koniec wrażeń... Zobacz także:  "Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót Właśnie ponownie mieszkańcem hotelu został... Łukasz Karpiński - chłopak, który jako pierwszy pożegnał się z programem. Zaledwie przez kilka dni swojego udziału w show, dał się poznać jako bardzo odważna i pewna siebie osoba. Łukasz dość nachalnie podrywał dziewczyny i dotykał je, co nie zawsze im się podobało. Również fani show nie przepadali za jego postawą. Jak zatem zareagowali na jego powrót?  - Serio, już nie mieli kogo przywrócić... Żenada - A mogli wrócić Bartka... - Jak można tak popsuć sezon 😭😭😭 szkoda. - Błagam,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner