Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra program?! Co na to produkcja?

Wielki finał 3. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, kto zawalczy o główną nagrodę? Fani nie mają wątpliwości, że Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra show. Poznajcie szczegóły!

Najnowsza, 3. edycja "Hotelu Paradise" niewątpliwie budzi wiele skrajnych emocji. Ogromne kontrowersje wzbudziły nie tylko spiski i tajne pakty Oli i Luizy, eliminacja z programu Basi, dołączenie do gry bliskiego przyjaciela Oli, na którego dziewczyna czekała od początku programu, czy późniejsze wyrzucenie jej z programu przez resztę mieszkańców hotelu. Głośno mówiło się też o utajnionej znajomości pomiędzy Luizą i Kubą, czy ukrywanym przed światem ślubie Natalii i Kamila z poprzedniej edycji show, jednak to najnowsze wynurzenia Krystiana sprawiły, że w sieci jeszcze bardziej zawrzało. Czyżby atrakcyjny brunet przez przypadek zdradził, kto wygra "Hotel Paradise 3"?

"Hotel Paradise 3": Kuba wyzywał Maurycego w programie. Jaki mają kontakt po?

Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra "Hotel Paradise 3"?!

Krystian Feretti uznawany jest za jednego z najsympatyczniejszych uczestników 3. edycji "Hotelu Paradise". Przystojniak włoskiego pochodzenia, podobnie jak jego przyjaciele z programu, również już rozpoczął karierę influencera, ochoczo chwaląc się w sieci szczegółami swojego życia. To właśnie za pośrednictwem śledzonego przez ponad 145 tys. osób instagramowego konta celebryta dzieli się z fanami zapowiedziami nowych projektów zawodowych, wspomnieniami z Zanzibaru, czy modowymi inspiracjami. Ostatnio nawet poszedł o krok dalej i pokazał swoją odmienioną twarz, którą zawdzięcza niedawnemu zabiegowi medycyny estetycznej.

Jak się jednak okazuje, zwierzenia Krystiana na temat jego eksperymentów z poprawkami urody to jeszcze nie wszystko. Najnowsze InstaStories chłopaka wprawiło wszystkich w osłupienie. Czyżby Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra 3. edycję "Hotelu Paradise"?!

Zaledwie kilka godzin temu na InstaStories Krystiana pojawiło się urocze nagranie, na którym pierwsze skrzypce gra uroczy, szary kociak podobny do tego, jaki towarzyszył ekipie na Zanzibarze.

Nie chciałem nic mówić, ale zabrałem Kisiela z Zanzibaru – przyznał na InstaStories Krystian. Tak oficjalnie mogę się pochwalić… Tak, wygraliśmy program – dodał.

Czy Kristan mimowolnie zdradził, że to właśnie on dojdzie do wielkiego finału? A może to dzięki pojawieniu się w życiu celebryty uroczego kotka, Krystian czuje się zwycięzcą? Cóż, pozostaje nam czekać na kolejne odcinki "Hotelu Paradise", które wyłonią finałową czwórkę. 

Instagram @krystianferretti

Krystian uznawany jest za ulubieńca widzów. Czy to właśnie on zajdzie aż do wielkiego finału "Hotel Paradise 3"?

Krystian
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina i Krystian z "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają"
"Hotel Paradise 2": Fani odkryli, że Krystian i Karolina znali się przed nagraniem show!

Po ostatnim "rajskim rozdaniu" okazało się, że Krystian i Robert otrzymają jeszcze jedną szansę na to, aby pozostać w programie. Do " Hotelu Paradise " weszła nowa uczestniczka i to właśnie ona ma możliwość zdecydowania, który z panów wejdzie razem z nią do programu. W dzisiejszym odcinku dowiemy się jaka jest decyzja Karoliny Mrozickiej. Internauci są jednak oburzeni, ponieważ okazuje się, że Karolina i Krystian znali się na długo przed programem, przez co Robert ma nierówne szanse z przeciwnikiem. Co więcej, fanów formatu oburza fakt, że zarówno Karolina jak i Krystian ukrywają swoją znajomość.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka Krystian Mikołajczyk i Karolina Mrozicka znali się na długo przed "Hotelem Paradise" To, że do "Hotelu Paradise" trafiają uczestnicy, którzy znali się dużo wcześniej nie jest niczym nowym. W pierwszej edycji Chris otwarcie przyznał, że zna się z Mattem, natomiast w drugiej edycji, podobna sytuacja spotkała Julię i Monikę. Uczestniczki 5 lat wcześniej brały udział w tych samych wyborach miss i od razu pochwaliły się innym swoją znajomością.  Tym razem okazuje się, że nowa uczestniczka Karolina Mrozicka, która ma zdecydować o powrocie do "Hotelu Paradise" Krystiana lub Roberta, z jednym z nich znała się dużo wcześniej. Internauci są źli o to, że uczestnicy nie mają równych szans na zrobienie dobrego wrażenia na "nowej".  Fani "Hotelu Paradise" mają dowody na to, że Karolina Mrozicka i Krystian Mikołajczyk znają się od dawna . Zdradziły ich wspólne zdjęcia z 2018 roku oraz filmiki na Tik Toku zamieszczone rok później. Internauci są zdenerwowani na...

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 

W wyniku ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ", program musiał opuścić jeden z największych faworytów! Magda i Łukasz jako single, zablokowali jego duet z Anią, przez co postawił wszystko na Atę. Uczestniczka jednak mimo uczuć, które do niego żywi, postanowiła grać rozsądnie i została wierna Arturowi. Takiego wyniku eliminacji nikt nawet nie przypuszczał! Jednak na koniec odcinka lektor poinformował:  Co przyniesie rzeczywistość bez Ivana? Powiem tak... Będziecie zaskoczeni.  Co miał na myśli? W dodatku jeden z uczestników zasugerował, co wydarzy się w kolejnych odcinkach! Zdradził tajemnicę? Zobaczcie, co napisał! Zobacz także:  Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować? "Hotel Paradise 2": Krystian znowu w programie?  Krystian Mikołajczyk ponownie dołączy do ekipy "Hotelu Paradise"? Opublikował w mediach społecznościowych post, po którym widzowie, nie mają wątpliwości, że mogłoby stać się inaczej!  Hmmm... A może jednak będą jakieś zmiany 😈🌴 🤫? - napisał w sieci Internauci uważają, że to byłby dobry pomysł, jakby dostał ponowną szasnę na namieszanie w hotelu. Podczas swojego pierwszego pobytu, nie do końca dobrze rozegrał swoją grę. Chciał przekonać do siebie Sonię, jednak ona była tak bardzo negatywnie do niego nastawiona, że to nie mogło się udać. Kiedy lojalnie uratował ją podczas "rajskiego rozdania", wysyłając Hanię do domu, internauci nie kryli oburzenia:  Tragedia. Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera - pisali w sieci.  Niedługo po odejściu miał kolejną szansę na powrót. Decydowała o tym nowa uczestniczka, Karolina. Widzowie szybko odkryli, że z Krystianem znali się już przed...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian i Robert otrzymali szansę powrotu do " Hotelu Paradise "! Ich być albo nie być w programie zależy od pięknej długowłosej brunetki. Karolina Mrozicka dołączyła właśnie do ekipy, jednocześnie ma szansę przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy odpadli podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Kogo wybierze?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają! "Hotel Paradise 2": Robert i Krystian mają szansę wrócić do programu! Po ostatnim "rajskim rozdaniu" program musiało opuścić aż dwóch uczestników. Krystian, który postanowił już przestać walczyć o Sonię, stanął za Anią, która bez wahania wybrała Ivana. Z kolei Robert po odejściu Magdy stwierdził, że nie chce dalej brać udziału w show i stanął za Julią. Stając za partnerką Kamila był świadomy, że opuści program, jednak nie wiedział, że uczestniczka nie do końca wie, czy chce pozostać w relacji z Kamilem. Ostatecznie postanowiła dać mu ostatnią szasnę. Tym samym Robert i Krystian musieli upuścić hotel, jednak jak się okazało... nie na długo. Przy bramie czekała na nich koperta. Z informacji zamieszczonej w środku dowiedzieli się, że to jeszcze nie koniec ich przygody w programie TVN7.  Na terenie "Hotelu Paradise" czekała na uczestników nowa dziewczyna. Karolina Mrozicka dołączy do programu od razu w duecie. Robert i Krystian musieli wykonać kilka zadań, aby przypodobać się uczestniczce, która będzie miała możliwość przywrócenia jednego z nich do gry. Pierwszym zadaniem było narysowanie jej własnej karykatury, drugim natomiast kupno sukienki i zmieszczenie się w określonej kwocie, która na balijskim targowisku okazała się niemałym wyzwaniem. Kogo wybierze Karolina?...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner