Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Krystian i Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Fani żałują, że Basia wróciła? Już pokłóciła się z Krystianem! Ostre komentarze

Basia dopiero co wróciła do "Hotelu Paradise 3", a już pokłóciła się z Krystianem. Doszło do mocnej wymiany zdań. Widzowie nie zostawili na uczestniczce suchej nitki.

Jak widać fani "Hotelu Paradise 3" są tak samo zmienni, jak sytuacja na rajskim Zanzibarze. Choć od dłuższego czasu wszyscy czekali aż Basia wróci do programu, a kiedy w końcu do tego doszło, widzowie nie kryli zachwytów, a nawet wzruszeń, okazało się, że wystarczył jeden odcinek i jedna sytuacja, by niektórzy jednak zaczęli tego żałować. Pomiędzy Basią a Krystianem już doszło do kłótni w programie. Uczestniczka nie była w stanie tego wytrzymać, momentalnie zalała się łzami i zamknęła w pokoju! Co takiego znowu wydarzyło się pomiędzy tą dwójką?

"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kamil z drugiej edycji już po ślubie? Co piszą fani i inni uczestnicy show?

Basia wróciła do "Hotelu Paradise 3" i już kłóci się z Krystianem

Perypetie Basi i Krystiana w "Hotelu Paradise 3" odbiły się sporymi kontrowersjami. Już na samym początku niektórzy z widzów uważali, że uczestnik zdecydowanie wykazuje mniejsze zaangażowanie w ich relację, niż jego partnerka, a niektóre sytuacje, które wydarzyły się na Zanzibarze dały fanom programu mocno do myślenia. Kiedy jednak Basia opuściła rajski hotel, wszyscy domagali się jej powrotu, a Krystian, który usychał z tęsknoty, nagle stał się jednym z ulubieńców widzów. Ostatecznie wydawało się, że wszyscy będą zadowoleni - Basia ponownie zawitała do "Hotelu Paradise 3", a Krystian był w siódmym niebie. Jednak jak się okazuje, sielanka tej dwójki nie potrwała długo. Uczestnik urządził swojej partnerce prawdziwą scenę zazdrości, a ta nie była w stanie powstrzymać targających nią emocji. Wszystko przez to, że do programu wrócił Maurycy, a zdaniem Krystiana, dziewczyna, rzucając mu się w ramiona i wieszając się na szyi chłopaka, przywitała go o wiele cieplej, niż jego. Basia zaczęła płakać i zamknęła się w pokoju.

Jest mi przykro, że tak zareagował. Dla mnie nie istnieje żaden facet poza nim tutaj - mówiła zapłakana.

Dziewczyna zaczęła wypominać Krystianowi, że to ona ma prawdziwe powody do zazdrości, bo to jego Ewa pocałowała w kącik ust. Zachowanie Basi zdecydowanie nie spodobało się widzom programu, którzy postanowili skomentować wymianę zdań pomiędzy nią, a Krystianem, która nieoczekiwanie zamieniła się w prawdziwą kłótnię! Fani stwierdzili, że uczestniczka zachowała się dziecinnie, a do programu wróciła tylko po to, żeby się obrażać.

- Dorosła kobieta a zachowanie nastolatki 🤯🤯

- Wróciła, żeby popłakać i poobrażać się się Krystiana 😂

- Krystian jest spoko Baśka jest trochę irytująca

- Ona się zachowuje jakby miała 12 lat

Zachowanie Krystiana również nie uszło mu płazem. Internauci stwierdzili, że najgorsze co może być, to kobieta płacząca przez mężczyznę, a zazdrość wcale nie tłumaczy jego zachowania. 

- Najpierw chce by wróciła a potem robi sceny ech

- Nie ma nic gorszego nic płacząca kobieta przez faceta, a jak facet jest dupkiem z natury to jeszcze będzie taką lekceważył

Mimo wszystko Basia i Krystian wciąż mają wiernych fanów, którzy w dalszym ciągu kibicują ich relacji. Czy jednak ta przetrwa próbę czasu, czy może pomiędzy tą dwójką pojawi się jeszcze więcej konfliktów? Pierwszą sytuację szybko jednak wyjaśnili i doszli do porozumienia:

Takie sytuacje nas uodparniają. W przyszłości będzie to szybciej rozwiązywane i będzie lepiej - powiedział Krystian na koniec.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra program?! Co na to produkcja?

Choć Basia dopiero co wróciła do "Hotelu Paradise 3", pomiędzy nią a Krystianem już doszło do kłótni. Widzom zdecydowanie nie spodobało się zachowanie uczestniczki. Na szczęście para szybko się pogodziła!

Zdaniem Krystiana, Basia zbyt ciepło powitała Maurycego, który również wrócił do programu. Przesadza?

Maurycy
Mat. prasowe

Czy związek Basi i Krystiana przetrwa program? Na razie, mimo małego konfliktu, układa się między nimi dobrze.

Basia i Krystian
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi " Hotelu Paradise ". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają" Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu?  Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać:  On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii. Powrót Roberta poruszył też...

"Hotel Paradise 2": Dominika ostrzega Adama przed Sonią
Mat. prasowe
Newsy
W "Hotel Paradise 2" Dominika ostrzega Adama przed Sonią! "Będzie lgnęła do Ciebie, żeby uciec od Krystiana"
W "Hotel Paradise 2" Dominika ostrzega Adama przed Sonią! "Będzie lgnęła do Ciebie, żeby uciec od Krystiana"

Nowy singiel nieco namieszał wśród uczestniczek. Wygląda na to, że Sonia będzie starała się o względy Adama Bilewicza, który właśnie dołączył do " Hotelu Paradise 2 ". Warto przypomnieć, że koledzy z programu nie zrobili jej przed nim najlepszej reklamy...  Uważaj na Sonię, na pewno będzie lgnęła do Ciebie, żeby uciec od Krystiana. - ostrzegła go Dominika  Adam od razu wpadł w oko Soni. Nie tylko ona przyznała, że przypomina nieco Roberta... Czy postanowi iść za głosem serca i zostawi Krystiana od razu po "rajskim rozdaniu"?! Zobacz także:  Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby "Hotel Paradise 2": Sonia zostawi Krystiana dla Adama? Wygląda na to, że trudna decyzja jaką podjął Krystian podczas "rajskiego rozdania" nie zrobiła zbyt dużego wrażenia na Soni. Mimo poświęcenia uczestnika, dziewczyna wciąż nie widzi powodzenia ich relacji. Do ekipy właśnie dołączył nowy singiel, a ona nie ukrywa swojego zainteresowania:  Od początku mówiłam, że jak pojawi się nowy uczestnik i gdzieś tam będzie w połowie taki jak ja bym chciała to pouśmiecham się trochę ale czy to wystarczy to kto to wie.  Uczestnicy powoli mają dość marudzenia Soni. W momencie, w którym Dominika i Julia dowiedziały się, że idą na randkę z nowym uczestnikiem, Sonia nie kryła swojego niezadowolenia i delikatnej zazdrości. Niestety, jej zachowanie ma wpływ na opinie pozostałych na jej temat. Adam wybierał dziewczyny, które zaprosi na randkę na podstawie opinii ich obecnych partnerów. Krystian niestety nie mógł czuć się pewnie:  Bardzo inteligentna, bardzo specyficzna. Ma wiele cech kobiety, które trzeba rozumieć. Relacja jest dla mnie układowa w tym momencie, ale czas pokaże - powiedział...

Karolina i Krystian z "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają"
"Hotel Paradise 2": Fani odkryli, że Krystian i Karolina znali się przed nagraniem show!

Po ostatnim "rajskim rozdaniu" okazało się, że Krystian i Robert otrzymają jeszcze jedną szansę na to, aby pozostać w programie. Do " Hotelu Paradise " weszła nowa uczestniczka i to właśnie ona ma możliwość zdecydowania, który z panów wejdzie razem z nią do programu. W dzisiejszym odcinku dowiemy się jaka jest decyzja Karoliny Mrozickiej. Internauci są jednak oburzeni, ponieważ okazuje się, że Karolina i Krystian znali się na długo przed programem, przez co Robert ma nierówne szanse z przeciwnikiem. Co więcej, fanów formatu oburza fakt, że zarówno Karolina jak i Krystian ukrywają swoją znajomość.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka Krystian Mikołajczyk i Karolina Mrozicka znali się na długo przed "Hotelem Paradise" To, że do "Hotelu Paradise" trafiają uczestnicy, którzy znali się dużo wcześniej nie jest niczym nowym. W pierwszej edycji Chris otwarcie przyznał, że zna się z Mattem, natomiast w drugiej edycji, podobna sytuacja spotkała Julię i Monikę. Uczestniczki 5 lat wcześniej brały udział w tych samych wyborach miss i od razu pochwaliły się innym swoją znajomością.  Tym razem okazuje się, że nowa uczestniczka Karolina Mrozicka, która ma zdecydować o powrocie do "Hotelu Paradise" Krystiana lub Roberta, z jednym z nich znała się dużo wcześniej. Internauci są źli o to, że uczestnicy nie mają równych szans na zrobienie dobrego wrażenia na "nowej".  Fani "Hotelu Paradise" mają dowody na to, że Karolina Mrozicka i Krystian Mikołajczyk znają się od dawna . Zdradziły ich wspólne zdjęcia z 2018 roku oraz filmiki na Tik Toku zamieszczone rok później. Internauci są zdenerwowani na...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner