"Hotel Paradise 3": Marcin reaguje na hejt po zdradzie
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Marcin tłumaczy się ze zdrady. Jest już po poważnej rozmowie z Nathalią

Po zbliżeniu Marcina i Kary w "Hotelu Paradise 3" widzowie nie pozostawili na nich suchej nitki. Teraz chłopak odniósł się do tych wydarzeń i tłumaczył się ze zdrady Nathalii. Jego słowa was zaskoczą!

Choć Marcin przez długi czas uchodził za jednego z najbardziej lubianych uczestników "Hotelu Paradise 3", to jego zachowanie po odejściu z programu Nathalii zraziło do chłopaka wielu widzów. Atrakcyjny model nie tylko zaczął zbliżać się do pięknej Kary i uwodzić ją tymi samymi tekstami, którymi podrywał byłą partnerkę, ale kilka dni po eliminacji z show Nathalii, postanowił pójść o krok dalej. Marcin i Kara uprawiali seks w rajskim hotelu. Nie trzeba było długo czekać, by na tę dwójkę wylała się fala hejtu. Czy żałują swojej decyzji? Marcin wreszcie przerwał milczenie.

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Marcin z "Hotelu Paradise" tłumaczy się ze zdrady

Marcin i Nathalia byli uznawani za jedną z najlepiej zgranych par w 3. edycji "Hotelu Paradise". Przez wiele tygodni udowadniali, jak bardzo im na sobie zależy i podkreślali, że nie wyobrażają sobie dalszego pobytu w rajskim hotelu, gdyby miało zabraknąć w nim ich drugiej połówki. Co więcej, podczas ceremonii eliminacyjnej, podczas której decyzją Krzysztofa Nathalia musiała opuścić luksusową willę na Zanzibarze, Marcin zarzekał się, że chętnie zamieni się z nią miejscem i sam opuści "Hotel Paradise". Tak się jednak nie stało. Chłopak pozostał programie, a do gry powróciła zjawiskowa Kara, która od razu zawróciła mu w głowie. Po zaledwie kilku dniach wymownych spojrzeń, uwodzicielskich uśmiechów i zalotnych komplementów, para dała się ponieść emocjom i na oczach widzów spędziła ze sobą upojną noc.

Niewierność Marcina szybko stała się tematem numer jeden w mediach, a sympatycy "Hotelu Paradise" nie mogli mu darować zdrady Nathalii. 

- DŹWIGAJ!!!! dla mnie byłeś ulubieńcem teraz jesteś 00000
- Ale stracił w moich oczach😤
- Mógł się wstrzymać do końca programu chociaż ze względu na szacunek dla Natalii. Słabe zachowanie w opór.
- Marcin tragedia co za chłopczyk durny, bo nie można go nazwać mężczyzną
- Żenujący typek🙄- czytamy na Instagramie. 

Po emisji odcinka, ukazującego namiętne chwile tej pary,  Kara postanowiła skomentować seks Marcinem. Za pośrednictwem InstaStories ciemnowłosa piękność podkreśliła, że nie żałuje swojej decyzji. A  co z Marcinem? Do tej pory przystojniak milczał i nie odnosił się do zaistniałej sytuacji. Aż do teraz!

Staram się zachować spokój, ale nie sądziłem, że jest tyle osób, które będzie nam życzyć źle. Między mną a Karą po prostu zaiskrzyło, nie chcieliśmy tego ukrywać, po prostu to czułem - przyznał na Instagramie Marcin.

Chłopak zdradził też, że kontaktował się z Natalią po udziale w "Hotelu Paradise". Odniósł się też do jej słów na temat swojej zdrady.

Rozmawiałem z Natalią, ale nie będę wam tego udostępniał, bo to prywatne. Każdy ma prawo, by mówić otwarcie o swoich emocjach, to jak się czuje, jak to przeżywa, szanuje to - przyznał.

Marcin podkreślił również, że za nic ma krytykę internautów, a idąc do randkowego show liczył się z tym, że ludzie mogą różnie go odbierać.

Życie to jest zaje*iście piękna zabawa, pojechałem tam, żeby się bawić  - podsumował Marcin.

Marcin
Instagram @marcin_grajoszek

Tuż po wyemitowaniu namiętnych chwil Marcina i Kary, Nathalia zabrała głos w sprawie. Dziewczyna przyznała, że bardzo przeżyła niewierność byłego telewizyjnego partnera. 

Nie ukrywam, Marcin rozpoczął nową relację nie kończąc poprzedniej. Smutno mi się to ogląda pomimo, że już dawno o tym wiedziałam. Znacznie gorzej ogląda, niż tylko słyszy. Poza tym sposób jaki do niej mówi, jego gesty i słowa; to wszystko brzmi dla mnie znajomo 💔 Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro. Czy żałuję? Nie, nie żałuję, każda sytuacja jest dla nas lekcją... Z której możemy wyciągnąć wnioski. Zdecydowanie Marcin był dla mnie lekcją z której wychodzę mocniejsza 💪 I przygotowana na kolejne wydarzenia w życiu 👊 - napisała na Instagramie Nathalia.

Mat. prasowe

Również Kara odniosła się do intymnych uniesień z Marcinem. Dziewczyna jasno zaznaczyła, że nie żałuje zbliżenia się do atrakcyjnego modela. Podkreśliła również, że uwielbia korzystać z życia i nie ma zamiaru się ograniczać.

Uważam, że każdy ma swoje życie. Nie chcę ogólnie na ten temat mówić za dużo. Co czułam, to zrobiłam. Nie żałuję tego wszystkiego. Cieszę się bardzo. Nie biorę też do siebie hejtu, bo wiem, że jest bardzo dużo ludzie obok mnie, którzy też mnie bardzo lubią - mówiła Kara. 

Kara
Mat. prasowe

Marcin po zbliżeniu z Karą z najbardziej lubianego uczestnika "Hotelu Paradise" został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym i fałszywym mieszkańcem rajskiego hotelu. Gwiazdor hitu TVN 7 jednak za nic ma krytykę i nie żałuje tego, co stało się na słonecznym Zanzibarze.

Marcin z Hotelu Paradise
mat. prasowe

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą
Kara i Marcin zbliżyli się w "Hotelu Paradise". Przyznał się, że boi się reakcji Nathali. Co na to uczestniczka?! Poznajcie stanowisko zakochanej Nathalii: "Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro"

Nathalia zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary, który został wyemitowany w dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise ". Zachowaniem uczestnika byli zszokowani nawet koledzy z programu, którzy nawet nie chcieli sobie wyobrażać, co będzie czuła Nathalia, gdy się dowie:  - Nathalia zobaczy to będzie płakać.  - Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - mówiły Ola i Basia w programie.  Co na to Nathalia, która była zakochana w Marcinie i odchodząc z programu, miała nadzieję, że po powrocie do Polski będzie mogła kontynuować relację? Zobaczcie komentarz Nathalii!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..." "Hotel Paradise": Nathalia komentuje seks Marcina i Kary  Jeszcze kilka odcinków temu wydawać by się mogło, że Nathalia i Marcin to jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise". Niedługo później Marcin uświadomił jednak partnerkę, że nie chce angażować się z związki a po programie chce stawiać na siebie. Problemy zaczęły się, gdy w programie pojawiła się Kara. To był pierwszy raz, kiedy absolutnie wszystkie dziewczyny poczuły się zagrożone i zazdrosne. Okazuje się, że nie bez powodu. Kara, mimo tego, że odpadłą od razu,  dostała drugą szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Chwilę wcześniej decyzją Krzyśka, "Hotel Paradise" musiała opuścić Nathalia, a Marcin chciał honorowo oddać jej swoje miejsce. Jego podejście zmieniło się jednak, gdy ponownie zobaczył w programie Karę. Widzowie już wtedy zarzucali mu, że szybko uleczył swoje serce nową uczestniczką.  Pomiędzy Karą a Marcinem doszło do zbliżenia. Zdecydowali się na seks przed kamerami, co jednoznacznie można odebrać, jako przekreślenie wszystkiego, co...

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy
Fani są oburzeni zachowaniem Marcina i Kary w "Hotelu Paradise"! Marcin odpowiedział na krytykę?

Marcin z "Hotelu Paradise" w ogrniu krytyki! Po ostatnim odcinku programu w sieci zawrzało, a internauci naprawdę ostro ocenili zachowanie Marcina, który spędził namiętną noc z Karą. Fani randkowego hitu TVN7 są oburzeni tym, co zrobił zaledwie kilka dni po odejściu Nathalii. Na instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy!  Fani miażdżą Marcina z "Hotelu Paradise" Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Nathalia i Marcin tworzą jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji "Hotelu Paradise" . Niestety, jakiś czas temu nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury. Kiedy Nathalia zaczęła mówić o swoich uczuciach, Marcin stwierdził, że nie chce się angażować w żaden związek, ponieważ po programie chce się skupić na sobie. Punktem zwrotnym było pojawienie się Kary w "Hotelu Paradise". Marcin zauroczył się nową uczestniczką i mocno do niej zbliżył, kiedy Nathalia opuściła program. Internauci mieli żal do Marcina, że tak szybko zapomniał o swojej partnerce, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise"!  W miniony wtorek stacja TVN7 wyemitowała odcinek w którym okazało się, że Marcin uprawiał seks z Karą! Zachowanie Marcina sprawiło ogromną przykrość Nathalii, która po programie opublikowała na Instagramie wpis o byłym partnerze. Dziś sami widzicie jak zakończyła się moja relacja z Marcinem. Powiem szczerze, że kiedy jeszcze zapytał się czy mógłby się zamienić dla mnie miejscem, myślałam, że nie jestem mu obojętna. Nie ukrywam, Marcin rozpoczął nową relację nie kończąc poprzedniej. Smutno mi się to ogląda pomimo, że już dawno o tym wiedziałam. Znacznie gorzej ogląda, niż tylko słyszy. Poza tym sposób jaki do niej mówi, jego gesty i słowa; to wszystko brzmi dla mnie znajomo ...

"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kamil konfrontują się z Marcinem i Karą na Puszce Pandory
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kamil zdradził, co się działo podczas Pandory! Żałuje tego, co powiedział?
Kamil z "Hotelu Paradise" przyznał, że jest mu żal Marcina i Kary! "Atmosfera była bardzo ciężka" - przyznał w swoim wpisie. Sprawdźcie, co jeszcze napisał!

Kamil z "Hotelu Paradise" opublikował w sieci nowy wpis, w którym skomentował ostatnie wydarzenia z Pandory. Co działo się na planie odcinka w którym Marcin po raz pierwszy miał okazję spotkać się z Nathalią po tym, jak związał się z Karą? Kamil szczerze zdradził, jaka atmosfera panowała w programie i jak zachowywała się Nathalia. Kamil przyznał, że żałuje niektórych pytań, które zadał Karze i Marcinowi!  Zobacz także:  „Hotel Paradise 3”: Skandaliczny wpis Kary o Nathalii! Przekroczyła granicę? Kamil z "Hotelu Paradise" wspomina Pandorę Ostatnia Pandora w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. Tuż przed wielkim finałem, który zobaczymy dziś wieczorem (czwartek 3 czerwca), Bibi i Simon, Basia i Krystian oraz Kara i Marcin odpowiedzieli na trudne pytania pozostałych uczestników programu. Podczas Pandory zdecydowanie najwięcej emocji wywołali Marcin i Kara, którzy zostali skrytykowani za to, że nie licząc się z uczuciami Nathalii i Kamila, tak szybko nawiązali bliską relację. Zarówno Nathalia jak i Kamil odchodząc wcześniej z "Hotelu Paradise" mieli nadzieję, że po zakończeniu programu będą mogli kontynuować swoje "związki" z Marcinem i Karą - jak już wiemy, Kara i Marcin nie czekali na swoich dotychczasowych partnerów i mocno się do siebie zbliżyli, a widzowie mogli zobaczyć ich pocałunki i namiętne chwile w łóżku. Podczas powrotu do "Hotelu Paradise" Nathalia po raz pierwszy dowiedziała się, że Marcin przespał się z Karą.  Teraz wydarzenia z przedostatniego odcinka hitu TVN7 skomentował Kamil. W swoim wpisie na Instagramie zdradził, jaka atmosfera panowała podczas Pandory.  Wiedząc o tym co połączyło Mara i Karę miałem masę pytań które mnie nurtowały, musiałem je...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik