"Hotel Paradise 3" Bartek i Matt oceniają Olę z 3. edycji
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Zaskakujący komentarz Bartka na temat Oli. Matt staje w jej obronie! O co poszło? 

"Hotel Paradise 3" Bartek i Matt oceniają Olę z 3. edycji
Mat. prasowe

Aleksandra Hałabuda z "Hotelu Paradise 3" już od pierwszych odcinków wzbudza ogromne emocje nie tylko wsród uczestników show ale przede wszystkim wśród internautów. Ci drudzy nie szczędzą jej słów krytyki i dają do zrozumienia, że jej zbytnia pewność siebie niedługo może ją zgubić. Do oceny poczynań Oli dołączyli się także Bartek z drugiej edycji oraz Matt z pierwszej edycji hitowego show TVN7. Opinia jednego z nich z pewnością nie spodoba się nowej uczestniczce. Co napisali? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Ola została singielką. Teraz rozbije związek Basi i Dawida?! Nie oni jedyni się jej obawiają...

"Hotel Paradise": Bartek śmieje się z Oli?! Matt broni uczestniczki 

Ola z łatwością zapisała się w pamięci widzów "Hotelu Paradise 3" i to już w pierwszym odcinku. Niestety, jej zbytnia pewność siebie i dominujący charakter nie przypadł im do gustu. Internauci mają za złe dziewczynie jej niemiłe zachowanie względem innych uczestników w kontrze do tego, co sama prezentuje. Zachowanie Oli postanowił skomentować Bartek z 2. edycji "Hotelu Paradise". Nazwał ją "najlepszą uczestniczką na razie", co nie spodobało się internautom: 

- na bank ktoś się mu wkradł na konto bo Bartek to za mądry chłopak by pisać takie głupoty... 😋
- ej pożartować nie można :) gdzie wasze poczucie humoru 😊 - odpowiedział. 

Oli z "Hotelu Paradise 3" z pewnością taki komentarz by się nie spodobał. Jednak uczestniczka może liczyć na wsparcie innego uczestnika z poprzednich sezonów. Matt z pierwszej edycji docenił charakter kobiety: 

Jedyna babeczka z jajem, ma swoje zdanie na pewno 💪 - napisał Matt

Internauci jednak nie podzielali jego zdania, surowo oceniając dziewczynę już po pierwszym odcinku:

- szczerość?pewność siebie? A do czego przypiszesz tekst jak się dowaliła, że pociąg nie lata? Bo ja do niewyparzonego języka.. chyba mylisz pojęcia.. czasami warto się ugryźć w język i zastanowić co się mówi, tym bardziej w takim programie.. ale do tego trzeba być dojrzałym 🙂
- z jajem? Czy z brakiem klasy? 😂

Matt nie odpuścił: 

Z jajem, po prostu mówi to co chce. Nie zapominajcie, że to nie program w którym wszyscy mają być dla siebie mili i nawzajem i lizać sobie d**ę.

Ola zdecydowanie nie zrobiła na widzach dobrego pierwszego wrażenia, jednak ono, jak już wcześniej udowodnił program potrafi być złudne. Czy widzowie powinni okazać Oli więcej sympatii? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": One są przyjaciółkami! Nie uwierzycie, co zdradziła Magda na temat Oli!

Matt z "Hotelu Paradise" stanął w obronie Oli z 3. edycji! Widzowie oceniają ją pochopnie? 

Z kolei konwersacja Bartka z 2. edycji z widzami może jej się nie spodobać. 

Hotel Paradise

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27