Ola z "Hotelu Paradise 3" podpadła internautom
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3". Ola podpadła internautom już po 1. odcinku! "Kąśliwa i irytująca już na dzień dobry"

"Hotel Paradise 3". Ola podpadła internautom już po 1. odcinku! "Kąśliwa i irytująca już na dzień dobry"

Za nami pierwszy odcinek 3. sezonu "Hotelu Paradise". Na pierwszy rzut w rajskiej lokalizacji jaką jest Zanzibar znaleźli się: Basia Pędlowska, Simon Price, Marcin Grajoszek, Krystian Ferretti, Luiza Benzouaoua, Bogusia Brzezińska, Dawid Susicki, Kornelia Głaszcz i Aleksandra Hałabuda. Ta ostatnia to zdecydowanie najbardziej charakterna kobieta na rajskim Zanzibarze". Już na samym wstępie dała do zrozumienia uczestnikom, że lubi być górą! Jednak internauci nie szczędzą jej krytyki. Zobaczcie, o co poszło!

Zobacz także: Hotel Paradise 3. Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji programu! Kim są i jak wyglądają?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

"Hotel Paradise 3": Ola Hałabuda w ogniu krytyki 

Uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" mają za sobą pierwsze wspólne godziny! Internauci w końcu poznali nowych uczestników i mogli ich ocenić szczegółowiej niż tylko po oficjalnych zdjęciach. Zdecydowanie najbardziej pewną siebie uczestniczką zdaje się być Aleksandra Hałabuda. Już na wstępie zaznaczyła, że nie jest zainteresowana młodszymi mężczyznami w programie: 

Nie lubię małolatów, bo nic w głowie nie mają

Również podczas pierwszego oglądania nowego hotelu stwierdziła, że z pewnością nie trafi do singlówki. Pewność siebie Oli zauważyła również Kornelia: 

To twardy charakter, jak coś sobie założy to musi być po jej

 Internauci nie są jednak przekonani co do słuszności bycia aż tak pewnym siebie. Wypunktowali Oli niemiłe zachowania oraz fakt, że "przyczepiła się" do jednego z uczestników, gdy ten się przejęzyczył, a sama podczas oglądania łazienki pomyliła bidet z pisuarem. Internauci wyrobili sobie już o uczestniczce pierwsze opinie. Część z nich widzi podobieństwo pomiędzy Olą a Julią, a także Magdą: 

- Zachowuje się jak Julia z poprzedniej edycji 
- Dokładnie ten sam typ. 
- I wygląda jak ona, gdyby nie włosy nawet głos ma podobny
- Lekko podobna do Magdy - piszą na Instagramie 

Części internautów nie spodobał się sposób bycia nowej uczestniczki i sądzą, że nie zagrzeje długo miejsca w programie: 

- mądrala
- Ona odpadnie, ma bardzo specyficzny charakter. 
- Jezu. Przywaliła się do chłopaka, że się przejęzyczył a sama pomyliła bidet z pisuarem. 
- Cwaniakuje, myli pojęcia i myśli, że jest zabawna. 
- Nie lubię jak ktoś jest chamski do drugiej osoby, a jeszcze jak kogoś poznaje pierwszego dnia. Pokaże pazurki w programie. 
- Ona to taka trochę Dżesika 
- Jest kąśliwa i irytująca już na dzień dobry. 
- Póki co to ona zrobiła najgorsze wrażenie
- IQ musi być u niej ujemne 

Nie za surowa ocena jak na pierwszy odcinek? Co sądzicie o Oli? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Jeden z uczestników zauroczył Klaudię El Dursi! "Boże, jak to super mieć taką..."

Zachowanie Oli z "Hotelu Paradise" nie spodobało się internautom. 

Aleksandra, uczestniczka 3. edycji
mat. prasowe TVN

Internauci uważają, że jej zbyt duża pewność siebie może ją zgubić. Zgadzacie się z tą opinią? 

 

Łukasz Karpiński - uczestnik drugiej edycji Hotelu Paradise
Instagram
Newsy
Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise 2" już wcześniej zabiegał o względy kobiet w innym programie! Z jakim skutkiem? 
Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise 2" już wcześniej zabiegał o względy kobiet w innym programie! Z jakim skutkiem? 

Kilka dni temu przedstawiono kilku pierwszych uczestników drugiej edycji " Hotelu Paradise ". Wśród nich znalazł się Łukasz Karpiński. Przystojny ełczanin jest już znany internautom z innego programu. W 2018 roku pojawił się w programie "Take me out - Umów się ze mną" i nie pokazał się z najlepszej strony. Jego występ cechowała arogancja i niegrzeczne zachowanie wobec uczestniczek. Czy ogromna pewność siebie pomoże mu w dojściu do finału w "Hotelu Paradise", gdzie wszystkie chwyty są dozwolone?  Zobacz także:  Nowi uczestnicy "Hotelu Paradise" 2! Kim są nowe gwiazdy hitowego reality show TVN? Łukasz Kapiński z  "Hotelu Paradise 2" wystąpił w programie Polsatu Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise 2" wystąpił w piątym odcinku "Take me out - umów się ze mną". Początkowo zrobił wrażenie na kandydatkach, jednak jego nadmierna pewność siebie i aroganckie żarty odrzuciły kilka z nich. Jedna z uczestniczek nie była zainteresowana względami uczestnika tłumacząc, że "da szansę młodszym koleżankom", na co Łukasz odpowiedział "to nie dom starców". Myślicie, że mocny i kontrowersyjny charakter uczestnika będzie jego atutem na rajskiej wyspie "Hotelu Paradise"? W końcu tam wszystkie chwyty w drodze do zwycięstwa są dozwolone! Uczestnicy mogą znaleść tam miłość, ale mogą również udawać, aby w wielkim finale zgarnąć całą nagrodę finansową! Zapowiada się mocna obsada, która nie cofnie się przed niczym!  Zobacz także:  Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezowała z przystojniakami z "Hotelu Paradise". Wojtek nie był zazdrosny?! Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise" w 2018 roku wziął udział w programie "Take me out - Umów się ze mną"...

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
Internauci wściekli na Krystiana z "Hotelu Paradise": "Chyba się zagubił podczas autoprezentacji"
Internauci wściekli na Krystiana z "Hotelu Paradise": "Chyba się zagubił podczas autoprezentacji"

Krystian Mikołajczyk jest nowym uczestnikiem "Hotelu Paradise 2". Jego dołączenie już na wstępie namieszało w najsilniejszym związku programu. Po randce z nowego z Anią, Ivan trafił do singlówki. Jednak na tę chwilę nie czuje się jednak zagrożony. Krystian Mikołajczyk miał mocne wejście. Podczas autoprezentacji  sam o sobie powiedział:  Jestem hipokrytą, egoistą i jestem atencyjny, ale są to wady, które wytyka mi społeczeństwo.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Nowy uczestnik rozbił związek Ani i Ivana! Czy to koniec najmocniejszej relacji w programie?! Krystian Mikołajczyk w "Hotel Paradise 2" - reakcje internautów Czy nowy bardzo pewny siebie uczestnik na długo zagości w "Hotelu Paradise"? Krystian Mikołajczyk już na wstępie podkreślił, że nie zależy mu na miłości. W dodatku o jego bezpośredniości dziewczyny przekonały się niemal od razu. Na pytanie Dominiki o to, jakie kobiety są w jego typie odpowiedział:  Szczerze, chociaż w dzisiejszych czasach większość dziewczyn to zakłamane su*i Czy jego pewność siebie i tak ostra bezpośredniość pomogą mu przetrwać w programie? Reakcje internautów na nowego uczestnika są podzielone. Wielu widzów jest zszokowanych zachowaniem uczestnika:  - Dlaczego wpuszczacie coraz większych przygłupów - Z gadki - dramat. Ale mógłby rozkochać w sobie Julię i w końcu pozbyć się z programu tego Kamila 😵 - Pan „DREAM” chyba nie rozumie słowa „hipokryta”.. takie odniosłam wrażenie, ze się lekko zagubił podczas autoprezentacji.. 🙉 - To ja już chyba wolę Łukasza 😈😆 - Mógłby być dopóki się nie odezwie... Porażka... Są także widzowie, którzy docenili charakterność nowego uczestnika:  - Powiem...

Newsy
"Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót
"Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót

Kolejne rajskie rozdanie w " Hotelu Paradise " zakończyło się opuszczeniem programu przez Łukasza. Co prawda ten uczestnik wzbudzał skrajne emocje, ale widzowie zdążyli go już polubić i czekali na kolejne intrygi z nim związane. Teraz fani programu obawiają się, że program stanie się nudny, bo pozostali uczestnicy są przewidywalni i... za spokojni! Niektórzy Internauci piszą wprost, że czekają na powrót Łukasza do "Hotelu Paradise"! Fani "Hotel Paradise" już tęsknią za Łukaszem. Dlaczego? Rajskie rozdanie nie zakończyło się szczęśliwie dla Łukasza. Chłopak musiał pożegnać się z rajskim hotelem. Co prawda wydawało się, że to ucieszy fanów "Hotel Paradise" bo nie chcą oni powtórki z poprzedniej edycji, chodzi oczywiście o Adama, który był "królem manipulacji, ale stało się inaczej... Łukasz opuszcza nasz hotel 😲💔 - czytamy na oficjalnym koncie programu na Instagramie.  Taki obrót spraw wcale nie ucieszył fanów "Hotelu Paradise". Chociaż Łukasz wzbudzał skrajne emocje to dzięki niemu w programie cały czas coś się działo, a teraz Internauci obawiają się, że w "Hotelu Paradise" powieje nudą! Szok, może i był negatywnie odbierany, ale przynajmniej coś się działo i można było się pośmiać. Reszta ekipy trochę nudna, więc nie wiem co teraz będzie się działo to ciekawe co my teraz będziemy ogladać, jak każdy odcinek toczył się wokół Łukasza, a reszta to taka raczej transparentna 😒 Wróci za kilka dni. W pierwszej edycji ciągle wracali🙃 Na początku mnie wkurzał, ale go polubiłam Też macie nadzieję, że już niebawem Łukasz znów pojawi się w programie? W końcu w poprzednich edycjach powroty uczestników były na porządku dziennym! Zobacz także:  Mikołaj z...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner