Prowadzący program "Big Brother"
East News
TV-Show

Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!

Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!

Ruszyła kolejna edycja programu "Big Brother"! Jeszcze przed startem budziła ona sporo kontrowersji. Wszystko przez tragedię, do której doszło w sierpniu. To właśnie wtedy zginął mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka, która przeżywa obecnie osobistą tragedię, postanowiła wycofać się z show-biznesu. Edward Miszczak musiał bardzo szybko znaleźć zastępstwo. Jego wybór padł na Gabi Drzewiecką, koleżankę Agnieszki ze stacji TVN.

Zobacz także: Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni

W piątkowy wieczór dziennikarka zadebiutowała jako prowadząca "Big Brothera". Gabi Drzewiecka oraz pozostałe gwiazdy show - Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - nie zapomnieli jednak o swojej koleżance, która nie mogła być z nimi w tym dniu. Prowadzący "Big Brothera" w piękny sposób okazali jej wsparcie. Zobaczcie sami!

Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"? Mamy komentarz Edwarda Miszczaka i Małgorzaty Ohme!

Gwiazdy "Big Brothera" wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

13 września poznaliśmy wszystkich nowych uczestników programu "Big Brother". Jak już wspomnieliśmy, w roli prowadzącej show TVN7 zadebiutowała Gabi Drzewiecka. Widzowie bardzo dobrze ocenili jej pierwszy występ. W sieci nie zabrakło pozytywnych komentarzy pod jej adresem. To dla niej z pewnością dobra wiadomość. Gabi Drzewiecka wiedziała bowiem, że Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Na szczęście jak na razie udało jej się sprostać wymaganiom widzów. 

Zobacz także: Oto uczestnicy 2. edycji "Big Brothera"! Wiemy, kto pojawi się w nowej edycji reality show

Mimo wszystko podczas programu na żywo koledzy Agnieszki Woźniak-Starak nie zapomnieli o niej. W piękny sposób pokazali jej, że o niej myślą. Tuż po ostatniej przerwie reklamowej Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer pojawili się na wizji ze złotymi broszkami przypiętymi do ubrania. Wszystkie razem tworzyły napis: AWS. Są to inicjały ich koleżanki, która z pewnością myślami również była z nimi. Wspomniała o nich zresztą w swoim pierwszym wpisie, który zamieściła na Instagramie po długiej przerwie.

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Zobacz także: Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Pod jej wpisem pojawiła się lawina ciepłych komentarzy

Oglądaliście pierwszy odcinek "Big Brothera"? Jak wasze wrażenia?

Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku
East News

Zobacz także
Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka wyrasta na wielką gwiazdę TVN. Kim jest? Czy ma chłopaka? Poznajcie ją lepiej!

Gabi Drzewiecka poprowadzi Big Brothera

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Długo się wahała?

 

Madzia z "Big Brothera" na wakacjach w Chorwacji
Instagram
TV-Show
Madzia dostała wreszcie wygraną z "Big Brothera"! Na co wyda 100 tys. zł?
Madzia dostała wreszcie wygraną z "Big Brothera"! Na co wyda 100 tys. zł?

Gwiazdą najnowszej edycji "Big Brothera" stała się bez wątpienia Magda Wójcik. Dziewczyna zdobyła sympatię widzów dzięki swojej oryginalnej osobowości. Oprócz tego Madzia nie wchodziła z nikim w konflikty i szanowała poglądy wszystkich swoich kolegów. Nawet, jeśli się z nimi nie zgadzała. Być może to właśnie dzięki temu udało jej się zgarnąć główną wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych. Zobacz także:  Madzia z "Big Brothera" sama pozuje na ściance Flesz Fashion Night! A co z Olehem? Okazuje się, że choć od końca show minęło już sporo czasu, Madzia dopiero teraz otrzymała swoją wygraną. Dlaczego musiała na nią tyle czekać? I przede wszystkim na co wyda tę okrągłą sumkę? Zobaczcie, co zdradziła nam Madzia! Magda zgarnęła 100 tysięcy złotych. Gwiazda "Big Brothera" ma już poważne plany związane z tą kwotą Zobacz także:  Poznajcie kandydatów do nowej edycji "Big Brothera"! Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

Agnieszka Woźniak-Starak
East News
Newsy
"Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża
"Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała pierwszy raz głos od śmierci jej męża Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda umieściła na Instagramie zdjęcie magnolii, którą dostała w prezencie. Dodała też bardzo obszerny osobisty wpis. Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. To nie wszystko, co napisała Agnieszka : Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś  @tery333 , powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś, w piątek 13 września, startuje nowa edycja Big Brothera, którą tym razem poprowadzi w zastępstwie Gabi Drzewiecka . Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się też do tego: Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia Ohme, Filip Chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem...

Agnieszka Woźniak-Starak w okularach w kształcie serc
East News
Newsy
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Pod jej wpisem pojawiła się lawina ciepłych komentarzy
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Pod jej wpisem pojawiła się lawina ciepłych komentarzy

Od momentu tragedii, do której doszło na jeziorze Kisajno w połowie sierpnia, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu. Jej Instagram również został zawieszony. Dziennikarka zablokowała możliwość komentowania jej zdjęć. Gwiazda TVN przeżywa bowiem osobistą tragedię. Odszedł jej ukochany mąż, z którym 27 sierpnia miała świętować 3. rocznicę ślubu.  Agnieszka Woźniak-Starak w dniu startu nowej edycji "Big Brothera" zdobyła się jednak na odwagę i opublikowała wpis , który chwyta za serce. Fani oraz przyjaciele od razu zapełnili jej Instagram dobrymi słowami. Pod opublikowanym przez nią zdjęciem pojawiła się lawina pięknych komentarzy. Zobacz, kto wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak w tym trudnym czasie.  Wpis Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne - tak brzmi fragment wpisu, który na swoim Instagramie udostępniła Agnieszka Woźniak-Starak.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner