Prowadzący program "Big Brother"
East News

Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!

Prowadzący program "Big Brother"
East News

Ruszyła kolejna edycja programu "Big Brother"! Jeszcze przed startem budziła ona sporo kontrowersji. Wszystko przez tragedię, do której doszło w sierpniu. To właśnie wtedy zginął mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka, która przeżywa obecnie osobistą tragedię, postanowiła wycofać się z show-biznesu. Edward Miszczak musiał bardzo szybko znaleźć zastępstwo. Jego wybór padł na Gabi Drzewiecką, koleżankę Agnieszki ze stacji TVN.

Zobacz także: Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni

W piątkowy wieczór dziennikarka zadebiutowała jako prowadząca "Big Brothera". Gabi Drzewiecka oraz pozostałe gwiazdy show - Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - nie zapomnieli jednak o swojej koleżance, która nie mogła być z nimi w tym dniu. Prowadzący "Big Brothera" w piękny sposób okazali jej wsparcie. Zobaczcie sami!

Gwiazdy "Big Brothera" wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

13 września poznaliśmy wszystkich nowych uczestników programu "Big Brother". Jak już wspomnieliśmy, w roli prowadzącej show TVN7 zadebiutowała Gabi Drzewiecka. Widzowie bardzo dobrze ocenili jej pierwszy występ. W sieci nie zabrakło pozytywnych komentarzy pod jej adresem. To dla niej z pewnością dobra wiadomość. Gabi Drzewiecka wiedziała bowiem, że Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Na szczęście jak na razie udało jej się sprostać wymaganiom widzów. 

Zobacz także: Oto uczestnicy 2. edycji "Big Brothera"! Wiemy, kto pojawi się w nowej edycji reality show

Mimo wszystko podczas programu na żywo koledzy Agnieszki Woźniak-Starak nie zapomnieli o niej. W piękny sposób pokazali jej, że o niej myślą. Tuż po ostatniej przerwie reklamowej Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer pojawili się na wizji ze złotymi broszkami przypiętymi do ubrania. Wszystkie razem tworzyły napis: AWS. Są to inicjały ich koleżanki, która z pewnością myślami również była z nimi. Wspomniała o nich zresztą w swoim pierwszym wpisie, który zamieściła na Instagramie po długiej przerwie.

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Zobacz także: Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Pod jej wpisem pojawiła się lawina ciepłych komentarzy

Oglądaliście pierwszy odcinek "Big Brothera"? Jak wasze wrażenia?

Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku "Big Brothera"
East News

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48