Wiktor Stadniczenko Big Brother Vasilis Tomazos Big Brother Sarah Poznachowski Big Brother Przemysław Karda Big Brother Natalia dawidowska Bog Brother
Uczestnicy Big Brothera 2

13 września w TVN7 rusza kolejna edycja "Big Brothera"! Na widzów reality show czekają nowe emocje, a w pierwszym odcinku poznają wszystkich uczestników. W programie w roli prowadzącej zadebiutuje Gabi Drzewiecka, która zastąpiła na tym miejscu Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazda TVN zrezygnowała z prowadzenia programu z uwagi na dramatyczną sytuację osobistą.

Zobaczcie pełną listę uczestników 2. edycji "Big Brothera"! Kto jest Waszym faworytem?

1/15
Wiktor Stadniczenko Big Brother

Wiktor Stadniczenko, 28 lat.

Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach. 

2/15
Vasilis Tomazos Big Brother

Vasilis Tomazos, 27 lat.

Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos. 

3/15
Sarah Poznachowski Big Brother

Sarah Poznachowski, 37 lat.

Jest Niemką z polskimi korzeniami. W swoim życiu próbowała różnych profesji. Pracowała w hotelach oraz jako stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Od dwóch lat mieszka w Polsce. Jest inteligentna, dowcipna i pewna siebie. Choć irytuje ją polska skłonność do narzekania, nie wróciłaby do Niemiec. 

4/15
Przemysław Karda Big Brother

Przemysław Karda, 35 lat.

Przedsiębiorca i były żołnierz. Prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Ma również firmę organizującą obozy survivalowe dla biznesmanów. Chociaż nie musi martwić się o pieniądze, do pracy chodzi w trampkach i koszulce. 

5/15
Natalia dawidowska Bog Brother

Natalia Dawidowska, 29 lat.

Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

6/15
Mateusz Sławiński Big Brother

Mateusz Sławiński, 33 lata.

Mistrz Polski w pływaniu. Z kariery sportowej zrezygnował po kontuzji w 2012 roku, gdy nie przeszedł kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie. Aktualnie pracuje jako analityk sportowy. Wcześniej próbował różnych zajęć, m.in. zakładał panele słoneczne, był też zawodowym kierowcą. 

7/15
Martyna Lewandowska Big Brother

Martyna Lewandowska, 21 lat.

Studiuje kosmetologię, bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, żeby każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona. Lubi być niezależna i nie chce być na utrzymaniu rodziców, dlatego zaraz po maturze wyprowadziła się z domu. Po pracy udziela się w teatrze amatorskim. 

8/15
Malwina Ha Big Brother

Malwina Ha, 28 lat.

Pół - Polka, pół - Wietnamka. Mimo, iż mieszka w Polsce, bardziej identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Jej zdaniem, Azjaci są bardziej rodzinni, pracowici, tolerancyjni i gościnni. Malwina jest buddystką. Wierzy, że każdy zasługuje na szacunek. Jest do bólu szczera i pomimo niepozornego wzrostu, potrafi tupnąć nogą. Uwielbia tańczyć i chodzić do klubów. Prowadzi lokal karaoke w Raszynie.

9/15
Lukasz Stawicki Big Brother

Łukasz Stawicki, 37 lat.

Z zawodu magister inżynier budownictwa, prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Znajomi mówią, że to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu. Typ mężczyzny, który w ciągu dnia chodzi na siłownię, a wieczorami czyta poezję.

10/15
Katarzyna Strojek Big Brother

Katarzyna Strojek, 35 lat.

Wspólnie z siostrą bliźniaczką prowadzi firmę organizującą wesela. Jak mówi, „ludzie przychodzą do nas z pierścionkiem, a wychodzą z obrączkami”. Często kłóci się z siostrą, ale szybko dochodzą do porozumienia. Jest bardzo rodzinna i to właśnie ze względu na krewnych nie chciałaby opuścić Kielc, które są jej miejscem na ziemi.

11/15
Karolina Sztafa Big Brother

Karolina Sztafa, 32 lata.

Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełnia się jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia jest góralką i taki też ma temperament. Jest energiczna, pewna siebie i wybuchowa. Nie znosi sprzeciwu. W wolnym czasie jeździ na rowerze i poświęca się rodzinie. 

12/15
Kamil Lemieszewski Big Brother

Kamil Lemieszewski, 36 lat.

Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny – historie”. Aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. 

13/15
Dawid Łojewski Big Brother

Dawid Łojewski, 29 lat.

Lato spędza w mekce polskiego surfingu - Chałupach, zimą uczy jeździć na nartach. Jego wielką pasją są motocykle. Jest wciąż głodny wrażeń, nie lubi nudy i nieustannie szuka nowych zajęć. Jego pozytywne nastawienie do życia sprawia, że z każdej, nawet trudnej sytuacji wyciąga wnioski. 

14/15
Anna Izvarina Big Brother

Anna Izvarina, 30 lat.

Absolwentka Socjologii Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtowego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim. Zna swoją wartość. Jest ambitną, inteligentną i zorientowaną na sukces dziewczyną. 

15/15
Aleksandra Belewender Big Brother

Aleksandra Balawender, 20 lat.

Studentka psychologii, w przyszłości planuje zostać seksuologiem. Chciałaby, żeby seks przestał być tematem tabu. W czasie wolnym od zajęć na uczelni pracuje jako baristka. Zawsze broni swoich racji i przekonań, wierzy w siłę szczerości. W wolnym czasie jeździ na rolkach. 

Więcej na temat Big Brother