Uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Krzysztof Szczepaniak na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Natalia Krakowiak na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Anna Guzik na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Filip Lato na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Młynarczyk, Miko, a może Guzik?
1/10
Uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Oto gwiazdy 9. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Pierwszy odcinek tego wyjątkowego show zobaczymy już 3 marca na antenie Polsatu o godzinie 22:00. Kto zaś zmierzy się z legendami polskiej i światowej sceny? Oto wszyscy uczestnicy:  Izabella Miko, Anna Guzik, Natalia Krakowiak, Ruda z Red Lips, Andrzej Młynarczyk, Janek Traczyk, Krzysztof Szczepaniak i Filip Lato. Jak wypadli na spotkaniu prasowym? Kim są? Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Zobacz także: Małgorzata Walewska żałuje, że Kacper Kuszewski zastąpił Bartka Kasprzykowskiego? Zobacz!

2/10
Krzysztof Szczepaniak na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Oto, kim są uczestnicy 9. edycji (opis z Facebooka programu)! 

 

Kim jest Krzysztof Szczepaniak?

 

Krzysztof Szczepaniak - to wszechstronny aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie, laureat licznych konkursów piosenki aktorskiej, odtwórca wielu ról dubbingowych. W serialach i filmach grywa niewiele, więc jego twarz dla wielu może dopiero brzmieć znajomo dzięki udziałowi w show Polsatu!

3/10
Natalia Krakowiak na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Natalia Krakowiak?

 

Natalia Krakowiak - wokalistka i aktorka Teatru Muzycznego „Roma”, wcześniej przez wiele lat związana ze Studiem Buffo. Laureatka Festiwalu Debiutów w Opolu z 2009 roku za wykonanie piosenki Budki Suflera „Jest taki samotny dom”. Występy w telewizji? To nie będzie dla niej nic nowego! 

4/10
Anna Guzik na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Anna Guzik?

 

Anna Guzik - aktorka znana z teatru, kina, a przede wszystkim z licznych ról serialowych (m.in. „Pierwsza miłość”). W 2007 roku wygrała „Taniec z gwiazdami”. Występowała w parze z Łukaszem Czarneckim.

5/10
Filip Lato na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Filip Lato?

 

Filip Lato - uczestnik siódmej edycji „The Voice of Poland” znany ze współpracy z chórem Sound'n'Grace. Widzowie Telewizji POLSAT mogą kojarzyć jego głos z czołówki serialu „W rytmie serca”. To on wykonuje piosenkę „Czy chcesz, czy nie” :)

6/10
Ruda z "Red Lips" na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Joanna Lazer?

 

Joanna Lazer - znana też jako „Ruda” Ruda Red Lips z zespołu Red Lips! Piosenkarka, autorka tekstów, a kiedyś modelka. W 2011 roku wzięła z grupą udział w pierwszej edycji „Tylko muzyka. Must be the music” i dotarła aż do półfinału. Wspólnie wylansowali hit „To co nam było”.

7/10
na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Jan Traczyk?

Jan Traczyk - aktor i wokalista związany ze Studiem Buffo, Teatrem Muzycznym „Roma” i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Laureat wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki występom w programach „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland” i „Tylko muzyka. Must be the music”.

8/10
Iza Miko na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Iza Miko?

 

Izabella Miko - aktorka, obecna w zawodzie już od dzieciństwa. Wzięła udział w filmie „Pan Kleks w kosmosie”, występowała w programie „5-10-15” i śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Jako 14-latka wyjechała do USA, aby zostać tancerką, ale kontuzja przerwała jej karierę. Pozostała tam jednak, żeby spróbować sił w zawodzie aktorki oraz fotomodelki. Mimo sukcesów w Stanach nie zapomina o polskich korzeniach i często wraca do kraju pochodzenia, nie tylko w celach zawodowych. Tym razem zatrzyma się tu na dłużej ze względu na udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

9/10
Andrzej Młynarczyk na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl

 

Kim jest Andrzej Młynarczyk?

 

Andrzej Młynarczyk - aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Znany przede wszystkim jako Tomek z „M jak miłość”, chociaż często pojawia się także na planach innych seriali (m.in. „Rodzina zastępcza”, „Kryminalni”, „Pierwsza miłość”). Brał udział w „Tańcu z gwiazdami” oraz w show „Celebrity Splash!”. W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spotka kolegę z planu, Kacpra Kuszewskiego, który po wygraniu poprzedniej edycji został członkiem jury. 

10/10
Gwiazdy programu na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS.pl