Filip Chajzer w okularach
TV-Show

Romantyczna love story z udziałem Filipa Chajzera. Jesteśmy wzruszeni...

Romantyczna love story z udziałem Filipa Chajzera. Jesteśmy wzruszeni...

Filip Chajzer został swatką! W "Dzień Dobry TVN" ukazał się materiał o parze, która poznała się dzięki reportażowi dziennikarza. Jak do tego doszło?

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Filip Chajzer zeswatał pewną parę

Ponad rok temu Filip Chajzer na ulicach Warszawy robił reportaż, w którym pytał przechodniów, kim chcieli zostać w przyszłości. Jedną z zapytanych osób była Marta, której marzyła się kariera w telewizji. Okazało się, że w telewizji zobaczył ją Erwin i tak się zachwycił, że zrobił wszystko, aby ją poznać. A w  drugi dzień świąt Chajzer dostał wiadomość z podziękowaniami za pomoc. To dzięki niemu Marta i Erwin odnaleźli miłość. Mieszkają razem, są zaręczeni, a Filip Chajzer zostanie zaproszony na ich ślub. To się nazywa magia telewizji :)

 

 

Zobacz: Filip Chajzer chce wziąć udział w Masterchefie? Zobaczcie jego popisowe dania!

 
Filip Chajzer zeswatał Martę i Erwina

Takie historie zdarzają się tylko w filmach... a jednak jest wyjątek. Zapraszam do obejrzenia mojego debiutu w gatunku komedii romantycznej, która wydarzyła się na serio... miłego oglądania!

Posted by Filip Chajzer on 6 stycznia 2016

Co za romantyczna historia!

Filip Chajzer w granatowej marynarce
 

Filip Chajzer, Julia Chajzer
Newsy
Filip Chajzer i jego żona Julia na kolejnej rozprawie rozwodowej. Oboje mieli smutne miny ZDJĘCIA
Filip Chajzer i jego żona Julia na kolejnej rozprawie rozwodowej. Oboje mieli smutne miny ZDJĘCIA
Filip Chajzer uśmiechnięty
Newsy
Wzruszony Filip Chajzer do biegacza z dzieckiem... "Nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę"
Wzruszony Filip Chajzer do biegacza z dzieckiem... "Nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę"

Filip Chajzer po tragicznej śmierci swojego syna wrócił do pracy w Dzień Dobry TVN . Z powrotu dziennikarza ucieszyli się jego fani, którzy wciąż go wspierają i dopingują . Ostatnio Chajzer na portalu społecznościowym pochwalił się, że wziął udział z jednym z warszawskich biegów. Jak się później okazało, w trakcie biegu nagrywał swój kolejny reportaż dla śniadaniowej telewizji. We  wtorek Filip pokazał filmik w którym próbuje zrozumieć fanów biegania, którzy co jakiś czas korkują miasto. Reportaż, jak zwykle był pełen optymistycznych wątków. Jednak to jego zakończenie wywołało największe emocje nie tylko wśród fanów dziennikarza ale i w nim samym . Wzruszony Filip Chajzer W ostatnich minutach materiału widzimy Filipa Chajzera, który rozmawia z jednym z uczestników biegu, który wystartował z małym dzieckiem w wózku. Chajzer zapytał go, co dał mu udział w maratonie. Mężczyzna przyznał, że najważniejsze było dla niego, że mógł dzięki temu zyskać jedność z dzieckiem. Dziennikarz przytulił swojego rozmówcę i wyraźnie wzruszony skomentował to słowami : - Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę . Pod filmem, którym pochwalił się Filip Chajzer pojawiło się pełno komentarzy w których jego fani przyznają, że doprowadził ich do łez. - Wzruszający finał, Filip Chajzer jesteś wielki! - Filip, finał rozwala na łopatki... Jesteś Wielki! ściskam najmocniej jak potrafię! - Filip bardzo się wzruszyłam. Jak dobrze, że jesteś - Nic nowego nie dodam- wzruszyłam się- łzy same poleciały... Filip trzymaj się MOCNO!!!!! Zobacz również: Filip Chajzer spędza aktywnie weekend. Pochwalił się pierwszym medalem   Filip Chajzer Filip Chajzer   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s);...

Filip Chajzer sprawdził, na kogo głosowali Polacy
TV-Show
Ile może znieść kobieta? Filip Chajzer próbuje chodzić w szpilkach! ZOBACZCIE
Ile może znieść kobieta? Filip Chajzer próbuje chodzić w szpilkach! ZOBACZCIE

Filip Chajzer postanowił sprawdzić, co muszą znosić kobiety, gdy chodzą w szpilkach. W swoich  reportażach dla "Dzień dobry TVN" Chajzer lubi poruszać zabawne aspekty naszego życia, jak  na przykład to, że młodzi ludzie nie poznawali Krystyny Jandy . Teraz  założył szpilki w rozmiarze 48 i  próbował w nich chodzić i utrzymać równowagę.  Filip Chajzer w szpilkach Najpierw jednak Chajzer zapytał gwiazdy płci pięknej, jak one czują się chodząc często w szpilkach? Powiem szczerze, chodzenie w szpilkach nie jest zbyt fajne - powiedziała Margaret. Za to Joanna Przetakiewicz stwierdziła: - Ja się urodziłam, żeby chodzić w szpilkach, uwielbiam je. Po tych słowach Filip Chajzer założył swoje "gustowne" czarne szpilki i sprawdził na własnej skórze pod okiem fachowca, jak to jest chodzić w butach na wysokim obcasie. Efekt? Nie mógł zrobić kroku, stracił równowagę, a już samo zakładanie sprawiło mu ból. Zresztą zobaczcie sami, jak się męczył     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Chajzer na szpilkach Filip Chajzer uczy się chodzić na szpilkach!!! :-) :-) :-) Zobaczcie, jak mu to idzie! UWAGA: ŚMIESZNE!!!Więcej: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/chajzer-w-perwersyjnych-szpilkach-auaaa,184192.html Posted by Dzień Dobry TVN on 31 październik 2015     Po materiale Kinga Rusin, która jest znana ze swojej miłości do szpilek, skomentowała nie to, jak Filip się czuł w butach na obcasie, ale jak wyglądał i według niej wybrał najbrzydsze szpilki, jakie widziała. To najbrzydsze szpilki, jakie widziałam. Ale w rozmiarze 48 nie ma...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner