Natalia Drogowska z "Farmy" już wzbudza kontrowersje. 39-letnia uczestniczka brała udział w innych programach telewizyjnych, a w jednym z nich zaprezentowała taniec erotyczny na krześle. Teraz internauci porównują uczestniczkę do znanych gwiazd i są przekonani, że z Natalią w "Farmie" widzom nie będzie nudno!

Reklama

Natalia Drogowska z "Farmy" zostanie najbardziej kontrowersyjną uczestniczką 2. edycji?

Natalia Drogowska w mediach społecznościowych została zaprezentowała jako pierwsza uczestniczka 2. edycji "Farmy". 39-letnia bioenergoterapeutka występuje też w teledyskach, a na swoim prywatnym koncie na Instagarmie publikuje naprawdę odważne zdjęcia i chętnie eksponuje swoje ciało. Natalia Drogowska, jak czytamy w oficjalnym opisie, nie boi się pokazać, że ma mocny charakter, a internauci już sugerują, że wzbudzi spore kontrowersje:

Silna, pewna siebie oraz posiadająca wyjątkowe zdolności do odczuwania i rozumienia innych ludzi. Zawodowo zajmuje się bioenergoterapią, a dobra energia to w jej życiu kwestia nadrzędna. Jest empatyczna, ale kiedy sytuacja tego wymaga, potrafi pokazać mocny charakter.

Natalia nie ukrywa też, że do programu "Farma" zgłosiła się, aby wygrać "swoje” 100 tysięcy złotych. Wygląda na to, że pewna siebie 39-latka ma jasno określony cel. Sądzicie, że poradzi sobie na farmie? Zobaczcie prywatne zdjęcia Natalii Drogowskiej!

Zobacz także: "Farma": Kuba "Wojna" wygrał program i 100 tysięcy! Znamy SuperFarmera pierwszej polskiej edycji

Zobacz także

Internauci są zaintrygowani uczestniczką "Farmy" 2 i pojawiły się nawet porównania do znanych gwiazd. Fani już zacierają ręce i sugerują, że z Natalią Drogowską emocji i kontrowersji nie zabraknie!

Czy tylko mi przypomina Blankę Lipińska w peruce? ????

Nie, to Magda Gessler

Ja myślałam, że to Minge

Okazuje się, że to nie pierwsza przygoda Natalii Drogowskiej z programami telewizyjnymi. Uczestniczka "Farmy" wystąpiła już w "Kolacji w ciemno" w Polsat Cafe oraz "Usłyszcie nas" w TTV, gdzie zaprezentowała taniec erotyczny na krześle.

- Ta Pani była w Kolacja w ciemno.

- Widziałem te Panią w kolacji w ciemno w Polsat cafe i nie chcecie wiedzieć co o niej pomyślałem. No cóż...zawsze najlepsza jest pierwsza edycja każdego programu. Nie było już interesujących ludzi z "ulicy"

- Ona była chyba w tym programie TTV "Usłyszcie nas". Rozbierała się tam na krześle.

Z kolei produkcja w komentarzach na Instagramie już zapowiada, że w drugiej edycji będzie się działo, co potwierdzają internauci nawiązując do wypowiedzi prowadzących.

Zobaczycie jeszcze, że będzie grubo ????

Prowadząca farmy mówiła, że ta edycja to sztos i jeszcze lepsza od pierwszej, bo mega różni uczestnicy i było ciekawie ????

Będziecie oglądać? Zobaczcie więcej zdjęć 39-letniej Natalii!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama