Kinga z "Farmy" wywołuje ogromne emocje wśród pozostałych uczestników i widzów programu. Już w pierwszym odcinku reality show można było zauważyć, że m.in. Karol i Monika nie są zachwyceni zachowaniem pięknej blondynki, która ma problemy z dostosowaniem się do życia na wsi. W drugim odcinku Kinga ubrana w seksowną stylizację musiała naprawić wóz do przewożenia ziemniaków- widząc, jak sobie radzi pozostałe uczestniczki zaczęły ją obgadywać. Teraz Kinga komentuje ich zachowanie!

Reklama

Kinga z "Farmy" o zazdrości koleżanek z programu

W miniony poniedziałek odbyła się premiera nowego programu Polsatu "Farma". W reality show 11. uczestników zamieszkało w opuszczonym gospodarstwie w Puszczy Noteckiej. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć, jak uczestnicy poradzą sobie z obowiązkami i czy życie na wsi nie będzie dla nich zbyt trudne. Już po pierwszym odcinku internauci wskazali, że to 20-letnia Kinga jako pierwsza powinna opuścić program i jak się okazuje to chyba ona wzbudza największe emocje nie tylko wśród widzów, ale również wśród pozostałych uczestników.

W drugim odcinku "Farmy" widzowie mogli usłyszeć, jak niektóre uczestniczki krytykują Kingą. Teraz piękna blondynka w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie koleżanek i mówi wprost, że jej po prostu zazdrościły!

mat. prasowe

Zobacz także: "Farma": Kontrowersje po pierwszym odcinku reality-show. Internauci: "Szkoda zwierzątek"

Kinga z rozmowie z portalem pomponik.pl przyznała, że już wchodząc do programu czuła, że może nie dogadać się z pozostałymi uczestniczkami. Dlaczego?

Zobacz także

Zdecydowanie widziałam, że jakoś tak... nie mój klimat. Ja jestem taką osobą, że mimo wszystko lepiej się dogaduję z facetami. Oni nie są tacy zawistni tylko można z nimi normalnie pogadać, a baby no to baby jednak- oceniła w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Kinga nie ukrywa, że jej zdaniem pozostałe uczestniczki były o nią zazdrosne.

Ja po prostu oceniam to jako zazdrość. (...) Jestem młoda, a one już swoje (lata przyp. red) mają- wyznała Kinga.

Zobacz także: "Farma": Ilona Krawczyńska nową gwiazdą Polsatu. Kim jest? Ma znaną siostrę!

Facebook /@farma

A jak po ostatnim odcinku widzowie oceniają Kingę? Zdania na temat najmłodszej uczestniczki są podzielone.

A mi się podoba, taka słodka ????
- Kinia jest the best????
- młoda odważna dziewczyna! Mimo młodego wieku i braku doświadczenia w pracy fizycznej podjęła wyzwanie w programie który lekki nie jest ! Brawo Kinga!- piszą fani.

Niestety, pojawiło się również sporo krytycznych komentarzy.

- Jakoś nie mogę na nią patrzeć ???? Irytująca fuul ????????
- Jak ona mnie irytuje
- Księżniczka zamiast do Top Model trafiła na farmę????- krytykują internauci.

Reklama

Zobacz także: "Farma": Monika Idzikowska, emerytowana policjantka, na Instagramie szokuje odważnymi zdjęciami

Reklama
Reklama
Reklama