W nowej edycji "Love Island" Adrian nie przestaje wzbudzać emocji wśród widzów. Jego tajemnicza rozmowa z nową uczestniczką Patrycją, z której wynikło, że mieli okazje już się wcześniej poznać, wzbudziła spore zaciekawienie. Internauci nie mogli dłużej czekać i postanowili sami dociec prawdy. Czy udało im się odkryć tajemnice Adriana?

Reklama

Fani znają tajemnicę Adriana z "Love Island"

Za nami pierwsze odcinki do 9. edycji "Love Island", które już zdążyły wzbudzić sporo kontrowersji. Na Wyspie Miłości pojawiła się Daria, która zabrała na randkę Adriana i Daniel, a ich spotkanie nie zakończyło się tylko na rozmowie. Do willi zawitała również Patrycja, która zrobiła wielkie wrażenie na uczestnikach. Okazało się, że Adrian i Patrycja z "Love Island" się znają, ale oboje byli bardzo tajemniczy i nie wchodzili w szczegóły. Jednak internauci nie dali za wygraną i postanowili ponownie zabawić się w "detektywów"!

Rozmowa Adriana i Patrycji bardzo zaciekawiła widzów, którzy postanowili dowiedzieć się, kim jest Eliza, o której para rozmawiała. Internauci twierdzą, że tajemnicza kobieta jest siostrą Sary z 6. edycji "Love Island". Ona sama jednak nie odniosła się do komentarzy internautów.

Znowu w tle jakaś dziewczyna i psiapsi tej dziewczyny. Teraz tylko czekamy na wejście do programu byłej Adriana. Kopia dram z poprzedniej edycji?
— napisała jedna z internautek.
Ta Eliza, czyli ex Adriana to siostra byłej uczestniczki LI
— odpowiedziała kolejna.
Tak zgadza się
Brawo Sherlock'u wszystko się zgadza
— czytamy dalej w komentarzach.
Adrian z Love Island
Adrian z "Love Island" Instagram @loveislandwyspamilosci

Niektórzy uczestnicy randkowego show wzbudzają o wiele większe emocji niż inni. Ostatnio Adrian z "Love Island" był w ogniu krytyki po tym, jak powiedział, że nie lubi, gdy jego partnerka ma wiele tatuaży w szczególności z motywem węży, a sam właśnie taką wybrał. Uczestnik show z odcinka na odcinek nie przestaje zaskakiwać.

A wy, komu kibicujecie w nowej edycji "Love Island"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Daria z "Love Island" przeszła ogromną metamorfozę. Na dawnych zdjęciach trudno ją rozpoznać

Kamil i Sara w finale Love Island 6
Kamil i Sara z "Love Island" mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama