Edyta Górniak

Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"

Edyta Górniak

W środę 27 lutego, TVN wyemituje pierwszy odcinek czwartego sezonu programu "Agent-Gwiazdy". Jak już wiemy, tym razem w reality show wzięli udział m.in. Krystyna Czubówna, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Maria Sadowska, Kasia Wołejnio i Aleksander Doba. W najnowszej serii "Agenta" zobaczymy także Edytę Górniak, której zachowanie nie zachwyciło wszystkich uczestników show... Kasia Wołejnio w jednym z wywiadów podczas konferencji prasowej "Agenta" opowiedziała, co zrobiła piosenkarka podczas ich pobytu na Fuerteventurze.

Co wydarzyło się na planie "Agenta"?

Kasia Wołejnio w rozmowie z portalem plotek.pl odpowiedziała na pytanie, jaka była Edyta Górniak w programie "Agent-Gwiazdy". Jak aktorka, którą możecie pamiętać z programu "Żony Hollywood", wspomina piosenkarkę? 

Nie no, Edyta normalnie zupełnie... raz spóźniła się parę godzin na plan, ale tak poza tym było wszystko dobrze- oceniła Kasia Wołejnio.

Jak na wypowiedź koleżanki z show zareagowała Edyty Górniak? Piosenkarka nie ukrywała, że jest jej przykro, ale przyznała, że nie miała zbyt bliskich relacji z Wołejnio. 

Coś podobnego... Naprawdę tak powiedziała? Była taka sytuacja, że ja nie jechałam busem ze wszystkimi tylko jechałam z reżyserem i z producentem programu i przyjechałam osobno. No i przyjechałam troszeczkę później, ale nie że ktoś na mnie czekał 5 godzin. Jakby ktoś kiedykolwiek czekał na mnie 5 godzin to bym się spaliła ze wstydu. Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego, ale może dlatego tak powiedziała bo mało rozmawiałyśmy na planie i się bardziej scaliłam z innymi osobami. Przykre- powiedziała w rozmowie z portalem plotek.pl.

Wygląda więc na to, że nie wszyscy uczestnicy czwartej edycji "Agenta" zaprzyjaźnili się na planie show. Będziecie oglądać najnowszą serię programu TVN? My z pewnością! Zapowiada się wyjątkowo ciekawa edycja. 

 

Kasia Wołejnio skomentowała zachowanie Edyty Górniak w "Agencie".

Katarzyna Wołejnio
ONS

Edyta Górniak odpowiedziała na zarzuty koleżanki z show.

Edyta Górniak

Zobacz także: Misiek Koterski i Viola Kołakowska mieli ostry konflikt na planie "Agenta"? Aktor zabrał głos!

Więcej na temat Edyta Górniak Agent Gwiazdy
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36