Sanatorium miłości

Dziś rusza druga edycja "Sanatorium miłości"! Poznaj nowych uczestników show

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości" to program, który podbił serca widzów. Tak jak w przypadku "Rolnik szuka żony", ma on na celu łączenie ludzi w pary. Głównymi bohaterami są jednak nie rolnicy, a emeryci. Każdy z nich marzy o wielkiej miłości. Prowadząca Marta Manowska bawi się w swatkę i stara się pomóc im odnaleźć szczęście.

5 stycznia o godzinie 21:15 TVP1 wyemituje premierowy odcinek drugiej edycji "Sanatorium miłości". Łącznie będzie ich dziesięć. Kto tym razem pojawi się w show? Poznaj nowych uczestników!

Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości"

W drugiej edycji "Sanatorium miłości" weźmie udział sześć panów oraz sześć pań po 60. roku życia. Emeryci spotkają się w znanym już dobrze widzom Sanatorium Równica w Ustroniu. TVP na razie nie zdradziło imion wszystkich uczestników. Dotąd poznaliśmy jedynie Waldka oraz Stenię, którzy pojawili się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedzieli o swojej przygodzie w show. 

- Myślę, że będzie się działo. Proszę widzów, niech nas oglądają - zachęcała pani Stenia.

- Jest na kim oko zawiesić. Zawiesiłem, zobaczymy, co z tego będzie - zdradził z kolei pan Waldek.

W "Pytaniu na śniadanie" gościła również czwórka kolejnych uczestników programu: Bożena, Gerard, Władysław oraz Halina.

W każdym odcinku wybierany jest kuracjusz tygodnia. Uczestnicy głosują na swojego ulubionego kolegę lub koleżankę. Ten, kto otrzyma najwięcej punktów, może zaprosić na randkę wybraną przez siebie osobę. W ostatnim odcinku poznamy za to króla i królową turnusu. Zgodnie z regulaminem mogą oni wybrać swoich towarzyszy, z którymi pojadą na romantyczny wyjazd we dwoje. 

Kto znalazł miłość w pierwszej edycji "Sanatorium miłości"?

Pierwsza edycja "Sanatorium miłości" przyniosła wiele zaskoczeń. Parą, która budziła najwięcej emocji, była Małgorzata i Marek. Oboje poznali się jeszcze w pociągu, którym jechali do Ustronia. Jednak wtedy nie wiedzieli, że spotkają się w programie. Marek od początku adorował Małgosię. Choć nie był jedyny, piękna emerytka postawiła właśnie na niego. Niestety, tuż po programie ich związek rozpadł się. Ponoć oboje nie potrafili dojść do porozumienia. 

Zobacz także: Marek i Małgorzata z "Sanatorium miłości" wrócili do siebie? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji królem turnusu został Cezary Mocek. Emeryt zabrał w podróż uroczą Wiesię. Niestety, Cezary odszedł nagle w lutym 2019 roku. Pogrążona w żałobie ekipa "Sanatorium miłości", jak również widzowie, nie mogli w to uwierzyć.

Z kolei królową turnusu w pierwszej edycji "Sanatorium miłości" została Walentyna. Emerytka zaprosiła na wyprawę Lesława. Choć początkowo wydawało się, że między nimi coś zaiskrzyło, ostatecznie pozostali tylko przyjaciółmi.

Czy nowa edycja "Sanatorium miłości" przyniesie jeszcze więcej emocji i miłosnych uniesień? Przekonamy się o tym już niedługo!

Nowi uczestnicy wyglądają na naprawdę sympatycznych. Wygląda na to, że sporo namieszają :)

Uczestnicy Sanatorium miłości na ramówce TVP
East News

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51