Dominika Gwit Dominika Gwit Dominika Gwit Dominika Gwit Dominika Gwit
Dominika Gwit
ONS
1/8
Dominika Gwit
ONS

Dominika Gwit przyłapana przez paparazzi w drodze na próbę do "Tańca z Gwiazdami". Aktorka wystąpi w 7. edycji hitu Polsatu. Będzie jej partnerował Żora Koroliow. Para już ostro trenuje przed pierwszym odcinkiem! Przed nimi godziny spędzone na sali ćwiczeń, gdzie z pewnością pot będzie się lał strumieniami. Dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami", wielu uczestników zarzuciło zbędne kilogramy. Jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz mógł się pochwalić Robert Wabich, który nie tylko wygrał show, ale również zrzucił aż 13 kilogramów! Czy podobnie będzie w przypadku Dominiki Gwit?

 

Zobacz też: Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!

 

Dominika Gwit schudnie w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

Dominika Gwit ma już za sobą spektakularną metamorfozę. Gwiazda w 2014 roku schudła niemal 50 kilogramów. Jej metamorfozę można zaliczyć do najbardziej spektakularnych w polskim show biznesie. Jednak radość aktorki ze szczupłej sylwetki jednak nie trwała długo. Po zrzuceniu nadmiaru kilogramów, dość szybko pojawił się efekt jo-jo. Dominika Gwit znów przytyła, a następnie jej waga przez długi czas wahała się. Aktorka opisała swoje zmagania z problemami z wagą w książce, która miała uświadomić innym osobom, walczącym z nadwagą, że obsesyjne odchudzanie nierzadko odbija się negatywnym echem na psychice.

Przez całe życie borykam się ze zbędnymi kilogramami, a w pewnym momencie było ich już tak wiele, że zaczęły być groźne dla mojego zdrowia. Postanowiłam więc schudnąć. Poszłam do dietetyka. Dostałam rozpiskę żywieniową i treningową. Wkręciłam się, trzymałam się zasad, a spadające kilogramy stały się moją obsesją. W pewnym momencie nie liczyło się już nic innego. Chudłam i stało się to największym szczęściem w moim życiu - pisała wówczas Dominika Gwit na swoim blogu w portalu natemat.pl.

Czy teraz, dzięki intensywnym treningom do programu, uda jej się znów zrzucić kilka kilogramów w zdrowy i naturalny sposób? Zobacz w fotogalerii, jak wyglądała po zrzuceniu 50 kg!

 

Polecamy: Dominika Gwit bardzo schudła i nagle przytyła! "Gdyby pomógł mi psycholog, może stałoby się inaczej"

2/8
Dominika Gwit

Dominika Gwit schudnie dzięki intensywnym treningom tanecznym?

3/8
Dominika Gwit

Trzymamy kciuki za Dominikę!

4/8
Dominika Gwit
5/8
Dominika Gwit
6/8
Dominika Gwit
ONS
7/8
Dominika Gwit
ONS
8/8
Dominika Gwit
ONS