Z kim zatańczą gwiazdy 7. edycji Tańca z Gwiazdami?
ONS
TV-Show

Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!

Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!

Już za miesiąc siódma edycja wielkiego hitu Polsatu "Taniec z Gwiazdami"! W tanecznym show wystąpi jedenaście gwiazd. Na liście znaleźli się m.in : Tomasz Zimoch, Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski, Dominika Gwit, Paulina Chylewska, Marcin Korcz oraz Monika Mariotti. A z kim zatańczą uczestnicy show TzG?

Zobacz: Pełna lista gwiazd, które zobaczymy w 7. edycji Tańca z Gwiazdami! Wśród nich dziennikarka TVP!

 

To najbardziej zaskakująca edycja "Tańca z Gwiazdami"! Co działo się w 1. odcinku? RELACJA

Partnerzy gwiazd w programie Taniec z Gwiazdami

Uczestnicy poznali już swoich tanecznych partnerów i rozpoczęli intensywne treningi przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Z kim zatańczą gwiazdy siódmej edycji TzG? Według doniesień Super Expressu Dominika Gwit zatańczy z Żorą Koroliowem, Paulina Chylewska wystąpi w parze z Jackiem Jeschke, z kolei z Wojtkiem Jeschke zatańczy Katarzyna Sawczuk. Michał Malinowski będzie walczył o Kryształową Kulę w parze z Agnieszką Kaczorowską, Monika Mariotti będzie się uczyć tańca u boku Rafała Maseraka a Mariusz Kałamaga wystąpi z Waleriją Żurawlewą. 

Jak wcześniej pisaliśmy, popularny dziennikarz radiowy Tomasz Zimoch wystąpi z Pauliną Biernat.

Której parze 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" będziecie kibicować? 

 

Zobacz także: Paulina Chylewska straci pracę przez udział w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, jaką decyzję podjęły władze TVP!

 

W programie wystąpią bracia Wojtek i Jacek Jeschke.

Bracia Jeschke grają na fortepianie

W siódmej edycji pojawi się również Agnieszka Kaczorowska, która zatańczy z Michałem Malinowskim.

agnieszka kaczorowska
East News

Taniec z Gwiazdami, odcinek 2
EastNews
TV-Show
Kto odpadł w 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami"? To duże zaskoczenie!
Zgadzacie się z werdyktem?

Za nami drugi odcinek siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie! Tydzień temu, już po pierwszym występie, z programem pożegnała się Katarzyna Sawczuk. W programie pozostało 10 par, które wciąż walczą o Kryształową Kulę! Niestety w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy kolejną parę. Z programu odpadli Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz!   Taniec z gwiazdami, odcinek 2. Kto odpadnie? Relacja na żywo o 20.05!   22:05 Z programem żegnają się Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz!   21:59  Już za chwilę dowiemy się, kto odpadnie z programu "Taniec z Gwiazdami"!   21:40 Za nami wszystkie występy! Ile punktów łącznie zebrały gwiazdy?   Zobacz też:  Seksowna Kaczorowska i Malinowski "Tańcu z gwiazdami"! Jak wypadli? ZDJĘCIA​   Paulina Chylewska i Jacek Jeschke 28 pkt.  Marcin Korcz i Wiktoria Omyła 35 pkt. Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino 38 pkt. Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz 26 pkt.  Natalia Szroeder i Jan Kliment 36 pkt. Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska 31 pkt.  Dominika Gwit i Żora Koroliow 32 pkt. Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa 35 pkt. Monika Mariotti i Rafał Maserak 33 pkt.  Tomasz Zimoch i Paulina Biernat 19 pkt.   Zobacz także:  Paulina Sykut zachwyciła w Tańcu z Gwiazdami! Widać, że w ogóle była w ciąży? ;) ZDJĘCIA​   21:34 Czas na Natalię Szroeder i Jana Klimenta. Para zatańczy sambę!   Pani jest piękna i pięknie tańczy - ocenił Andrzej Grabowski   Oceny jury:    Iwona Pavlović: 8 pkt. Andrzej Grabowski: 10 pkt. Beata Tyszkiewicz: 9 pkt. Michał Malitowski: 9 pkt.   21:27  Następna para-  Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa. Wykonają tango!   To było takie pięknie smutne. Bardzo mnie to wciągnęło. Brawo! - ocenił Michał Malitowski.  ...

Andrzej Grabowski odchodzi z Tańca z Gwiazdami?
TV-Show
Już jest! Zobacz spot ze wszystkimi parami 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto z kim zatańczy? WIDEO
Zobaczcie zwiastun!

Siódma edycja Tańca z Gwiazdami rusza już 3 marca. W sieci pojawił się spot zapowiadający nową edycję. Kto z kim zatańczy dowiesz się właśnie z tego spotu. 11 par tanecznych w tej edycji to:   Wszystkie pary z 7. edycji Tańca z Gwiazdami Zobacz:  Pełna lista gwiazd, które zobaczymy w 7. edycji Tańca z Gwiazdami! Wśród nich dziennikarka TVP! Dominika Gwit i Żora Koroliow, Paulina Chylewska i Jack Jeschke, Wojtek Jeschke i Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska! Monika Mariotti i Rafał Maserak, Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewlewa, Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, Natalia Szroeder i Jan Kliment, Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz, Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, Marcin Korcz i Wiktoria Omyła.   Jak się ruszają i prezentują nowe pary, które powalczą o Kryształową Kulę? Zobacz spot   "Tańca z Gwiazdami"!   I jak Wam się podobają? W tej edycji zobaczymy starcie tytanów tanecznych Maserak, Kliment, Terrazzino i Kaczorowska. Nie zobaczymy jednak Tomasza Barańskiego.    Zobacz także:  Dominika Gwit w drodze na próbę do "Tańca z Gwiazdami". Dzięki programowi znów schudnie? ZDJĘCIA   6. edycję Tańca z Gwiazdami wygrał Robert Wabich z Hanną Żudziewicz.   Nieprawdziwe okazały się plotki, że Andrzej Grabowski nie będzie już jurorem w Tańcu z Gwiazdami. Nadal będzie przyznawał swoje 10.   7. edycję poprowadzi powracająca z urlopu macierzyńskiego Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Taniec z Gwiazdami - relacja
TV-Show
Taniec z Gwiazdami: Odpadła faworytka! Najlepsza była Paulina Chylewska! RELACJA!
Werdykt widzów zaskoczył wszystkich!

Rusza siódma polsatowska edycja programu "Taniec z Gwiazdami". W wiosennej odsłonie show na parkiecie znów zobaczyliśmy 11 par. Z programem pożegnali się Kasia Sawczuk oraz Wojciech Jeschke. Najlepsza była Paulina Chylewska.    Zobacz:  ODWAŻNY DEKOLT JOANNY LISZOWSKIEJ NA WIOSENNEJ RAMÓWCE POLSATU. CZY AKTORKA PRZESADZIŁA?   Taniec z Gwiazdami 2017 - kto odpadł z show? 22:27: WYNIKI!   Z programem pożegnali się Kasia Sawczuk, która była uznawana za faworytkę oraz Wojciech Jeshke! Zaskoczeni?   22:12 - ogólna punktacja:   Paulina Chylewska i Jacek Jeschke - 37 Marcin Korcz i Wiktoria Omyła - 36 Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino - 33 Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz - 32 Natalia Szoeder i Jan Kliment - 31 Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska - 30 Dominika Gwit i Żora Koroliow - 29 Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa - 29 Katarzyna Sawczuk i Wojciech Jeschke - 29 Monika Mariotti i Rafał Maserak - 28 Tomasz Zimoch i Paulina Biernat - 25     22:05 - tango Moniki Mariotti i Rafała Maseraka! Ładny początek, masz dobry dół taneczny, ale złą górę - mówiła Iwona. Iwona Pavlović: 5 Andrzej Grabowski: 9 Beata Tyszkiewicz: 9 Michał Malitowski: 5   Razem - 28 pkt.   22:00 - cha cha Marcina Korcza - gwiazdora Przyjaciółek oraz Wiktorii Omyły!   Bardzo wysoki poziom jest w tej edycji - mówił Malitowski! Iwona Pavlović: 9 Andrzej Grabowski: 10 Beata Tyszkiewicz: 9 Michał Malitowski: 8   Razem - 36 pkt.   21:55: tango Kasi Sawczuk i Wojtka Jeschke! Jesteś bardzo dobrze postawiona, ładna ręka, ale jedna uwaga - czułam, że nie jesteś samodzielna - oceniła Iwona.   Iwona Pavlović: 5 Andrzej Grabowski: 9 Beata Tyszkiewicz: 9 Michał Malitowski: 6...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner