Dominika Gwit o jedzeniu
ONS

Dominika Gwit podsumowała swoją dietę. To dzięki niej schudła prawie 50 kilogramów!

Dominika Gwit o jedzeniu
ONS

Metamorfoza gwiazdy serialu "Przepis na życie", Dominiki Gwit to z pewnością jedna z najbardziej spektakularnych zmian na polskich salonach. Aktorka przez całe życie zmagała się z nadwagą, ale w końcu postanowiła zmienić swój styl życia. Przemiana jest imponująca, a gwiazda chętnie dzieli się swoimi przeżyciami i przemyśleniami na temat diety. Zobacz: Dominika Gwit schudła aż 45 kilogramów. Teraz może mieć przez to problemy

Gwit od początku podkreślała, jak ważne jest racjonalne podejście do odchudzania. W wielu wywiadach daje rady, które przydadzą się innym z podobnym problemem. Po metamorfozie aktorka coraz częściej pojawia się na wydarzeniach eksponując nową sylwetkę i podkreślając ją seksownymi ubraniami. W ostatnim wpisie, który zamieściła na Facebooku zaznacza, że nie tylko wygląd zewnętrzyny uległ poprawie, ale zaczęła też zupełnie inaczej patrzeć na jedzenie:

Przez te osiem miesięcy naprawdę wiele się o sobie dowiedziałam. Umiem już cieszyć się z najmniejszych sukcesów! Zaczęłam inaczej patrzeć na jedzenie, poznałam swój organizm i co najważniejsze -umiem zapanować nad swoimi słabościami! To wymagało ode mnie wiele pracy i wyrzeczeń! Ale było warto!!!


Wyznała również, że teraz najważniejszy etap tej przemiany, czyli wyprowadzenie z diety. Dietetyk jednak przekonuje ją, że nie będzie tak źle:

Przede mną bardzo ważny czas - wyprowadzenie z diety. Jednak, jak mówi mój dietetyk, to będzie naprawdę przyjemny etap diety:)


Gratulujemy wytrwałości. Niech będzie inspiracją dla innych.

Zobacz: Osbourne chudła 30 kilo. W końcu może pochwalić się płaskim brzuchem
 

Dieta Dominiki Gwit

 

 

Więcej na temat Dominika Gwit
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48