W ostatnią niedzielę podczas programu "Na Językach" wyemitowano materiał, w którym żartowano w niewybredny sposób z wypadku Dody i jej problemów z kręgosłupem. Piosenkarka nie przeszła obok sprawy obojętnie i wystosowała otwarty list do TVN-u, w którym potępiła wyśmiewanie się z choroby. Przypomnijmy: MOCNE! Doda oskarża TVN i PONIŻA Szulim: Prywatna obsesja i kompleksy

Reklama

Materiał i komentarze ze strony osób występujących w programie wywołały w internecie prawdziwą burzę. Tysiące internautów, w tym fani Dody, potępili żarty z problemów zdrowotnych gwiazdy, zastanawiając się przy tym głośno, gdzie są granice w dziennikarstwie o charakterze rozrywkowym. Wielbiciele piosenkarki tłumnie wysyłają też skargi do stacji TVN, w których podkreślają nieetyczny charakter emitowanego reportażu. Sądząc po ich aktywności na Facebooku, za Dodą wstawiły się już setki, jeśli nie tysiące, osób.

Prześmiewczy stosunek twórców programu poruszył też fundacje, które od lat aktywnie wspiera Doda. Wokalistka niemal od początku kariery współpracuje z organizacjami charytatywnymi, szczególnie tymi, które pomagają najmłodszym i to właśnie z nimi najczęściej spotyka się gwiazda - aby zrobić wspólne zdjęcie, porozmawiać i dodać otuchy. Teraz mali pacjenci z Fundacji "Spełniamy Marzenia" rewanżują się piosenkarce i przesyłają jej słowa wsparcia.

Oglądaliśmy program „Na językach” w TVN. Nie chcielibyśmy się odnosić do idei tego programu, ale jako fundacja jesteśmy wyczuleni na ludzkie nieszczęście i wcale nie było nam do śmiechu po obejrzeniu materiału o Dorocie Rabczewskiej, czyli Dodzie. Nie jesteśmy jedyną organizacją, którą aktywnie wspiera Doda. Czujemy się jednak w obowiązku solidaryzować się z każdym, komu przytrafiło się nieszczęście. Każdy autor żartu powinien wyczuwać granice dobrego smaku. Doda , życzymy Ci dużo zdrowia i gorąco pozdrawiamy! - czytamy w oficjalnej wiadomości Fundacji "Spełniamy Marzenia".

Doda obecnie poddaje się rehabilitacji kontuzji, której nabawiła się podczas koncertu, ale nie rezygnuje z pracy - gwiazda pracuje jednocześnie w studio nagraniowym, gdzie powstaje materiał na jej nową płytę. Życzymy zdrowia i czekamy na kolejne przeboje!

Zobacz: Doda W KOŁNIERZU ORTOPEDYCZNYM na spotkaniu z fanami

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama