Dawid Podsiadło w czarnej marynarce, Kuba Wojewódzki w garniturze i białej koszuli
Facebook TVN

Podsiadło gwiazdą roastu Wojewódzkiego! Fani: "Generalnie pozamiatałeś. Dawid Król". WIDEO

Dawid Podsiadło w czarnej marynarce, Kuba Wojewódzki w garniturze i białej koszuli
Facebook TVN

Dawid Podsiadło zabłysnął w roast Kuby Wojewódzkiego. Wokalista zaskoczył widzów swoją naturalnością, swobodą i... powalającymi tekstami. Podczas wczorajszego show, nie brakowało ostrych, niewybrednych żartów na granicy dobrego smaku. Padały aluzje seksualne, ostre żarty i insynuacje, które nie miały prawa paść gdzie indziej, niż w studiu Kuby Wojewódzkiego. Dawid Podsiadło, choć z pozoru skromny i niepozorny, zyskał sympatię widzów. Jego żarty? Zaskakująco dobre, a przede wszystkim... kulturalne.

Nie musiałem tutaj być. Mam takie życie, że… robię takie płyty muzyczne… sprzedaje koncerty, wynajmuję mieszkanie w Warszawie, z balkonem. Z tych takich bardziej wymarzonych żyć - rozbroił wszystkich Podsiadło.

Jego lekki styl zdecydowanie odbiegał od mocnych słów innych uczestników show. Nie zabrakło w nim jednak odrobiny ironii.

Nie mogę przyjść na te wesele (do Kuby), na które mnie pan zaprosił. Będę grał… w Playstation jedynkę. Pan kocha te samochody, te auta. Pan nawet jest teraz na aucie. My mamy wiele wspólnego, obaj jesteśmy przed 60. Pan jest dopiero, albo aż królem TVN. Ale to nie koniec kariery. Jest jeszcze pan Miszczak (dyrektor programowy stacji). Ale w tym momencie tej drogi, to pan jest taki wice-Miszczak.

Dawid swój występ podsumował słowami:

Wygląda na to, że ekipa sprzątająca nie ma co robić dzisiaj, bo pozamiatałem.

Fani piosenkarza najwyraźniej podzielają jego zdanie! Internauci są zachwyceni występem Dawida. W sieci aż zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

Genialne, genialne i jeszcze raz genialne ja się popłakałam ze śmiechu, jesteś najlepszy ze wszystkich #powolny #Dawid generalnie pozamiatałeś. Nikt się tego nie spodziewał, idealna osoba na odpowiednim miejscu DAWID KRÓL!!!

 

Brawo, brawo, brawo! Szacunek ogromny za kulturę osobistą i kulturę żartu.

 

Panie Dawidzie, nie ukrywając jest pan absolutnym ale naprawdę absolutnym wirtuozem stonowanego, dosadnego i kulturalnego żartu. Gratuluje jak tylko mogę, najchętniej zrobiłbym to osobiście.

 

Ładnie to rozegrałeś. Z kultura, dystansem. Zrobiłeś to czego od Ciebie oczekiwano z ogromna klasą. Niby obrażałeś innych uczestników, a jednak z wyczuciem, w bardzo inteligentny sposób. Dobrze mieć w końcu kogoś takiego w polskim show-biznesie.

Wam też spodobał się występ Dawida u Kuby? My jesteśmy pod wrażeniem!

 

Dawid Podsiadło w roast Kuby Wojewódzkiego:

Zobacz też: MOCNE żarty na temat "romansu" Wojewódzkiego i Kammela: "Kuba, złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn…" (+18).

 

Dawid Podsiadło wystąpił w roast Kuby Wojewódzkiego.

Dawid Podsiadło na konferencji Sylwestrowej TVP 2

Artysta zaskoczył wszystkich swoimi żartami i zachwycił naturalnością.

Dawid Podsiadło na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
East News

 

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36