Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Roast Kuby Wojewódzkiego - zapłakana Anna Dereszowska, uśmiechnięty Kuby Wojewódzkie
Facebook TVN
TV-Show

Roast Kuby Wojewódzkiego - cytaty, których się już nie da wyrzucić z głowy (DLA DOROSŁYCH)

"Bogusław Kaczyński gdy dowiedział się co tu będziemy robić, umarł"

Roast Kuby Wojewódzkiego - pierwszy roast w polskiej telewizji, już za nami. Było naprawdę ostro. Ale w końcu nazwa roast, czyli w wolnym tłumaczeniu "przypiekanie" zobowiązuje. Tytuł “Wszyscy na jednego” , też. Zaczął - jako prowadzący imprezę - Michał Kempa, którego mogliśmy już wcześniej poznać w show Kuby Wojewódzkiego. I od razu było ostro. 

- Nie ma cenzury, możemy dzisiaj wszystko - stwierdził!

I chwilę potem padł jeden z najgrubszych “żartów” wieczoru:

- Bogusław Kaczyński gdy dowiedział się co tu będziemy robić, umarł.

Przy przedstawieniu gości też dał popis: 

- Jest z nami trzech komików, którzy razem mają na Facebooku mniej lajków niż Anna Dereszowska partnerów seksualnych przed 1989 rokiem

Samej Dereszowskiej dostało się zresztą najbardziej. Wypomniał jej też, że pracuje w telewizji, bo “kredyt i alimenty same się nie spłacą”

 

Pierwszym roastującym był Abelard Giza - jak stwierdził Kempa “po polsku Mieczysław Bućko”. Zaczął od łączenia go z uchodźcami:

- Są moi na widowni, bardzo się cieszę, że dopłynęliście.

I dalej mocno:

- Nie ma tu jednej ważnej osoby (do Kuby), świeci tu jedynie gwiazda Dawida, co podkreśla profil TVN-u.

- Jest też z nami pani Ania (do Dereszowskiej). Pani Ania jest aktorką, chyba porno. Tak wnioskuję po tytułach filmów. “Klub szalonych dziewic”, “Odwróceni”…

- Słyszałem, że gra pani w tenisa (dalej do Dereszowskiej). Ja wspieram każdą minutę kiedy odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża.

Ale Kubie dostało się chyba jeszcze mocniej:

- Kuba, jesteś jak rak jelita. Ludzie cię mają w d… i nie atakujesz mózgu.

- Kuba zaprosił do programu prezydenta. Nie przyszedł… Kuba, nie szanuje cię facet, którego nie szanuje pół Polski.

Kolejnym roasterem był znany m.in. z radia Piotr Kędzierski. Choć zaczął nieźle, stwierdzeniem: “myślę, że zaproszenie mojej mamy na ten występ było błędem”, potem było słabiej. Ze śmieszniejszych:

- Abelard Giza i jego żona, tak zwane Państwo Islamskie.

- Kuba się ustatkował, poznał Renatę (Kaczoruk - red.) na planie Małych Gigantów.

Po nim wyszedł spec od stand-upu Czarek Jurkiewicz.

- Dawid (do Podsiadły) ma w swojej twarzy tyle ropy, że jest w stanie zasilić Lamborghini Wojewódzkiego i zostanie jeszcze trochę na punto Kędzierskiego. 

- Kuba ma problem z pieniędzmi, ostatnio został oszukany metodą na wnuczka… przez Dawida Podsiadłę.

Anna Dereszowska wyszła na scenę wprowadzana przez Kempę stwierdzeniem, że “jest tak drewnianą aktorką, że jej partnerzy muszą sobie wyciągać drzazgi z f…”. Ale wcale drewniana nie była.

- Kuba zwykle nie zaprasza do swojego programu kobiet, które mają własne zdanie. Zwykle zaprasza ludzi głupszych od siebie. Wystarczy popatrzeć na tę scenę - zaczęła. I dalej:

- Dawid jest tak wrażliwy, że jak poszedł na siłownię wycisnął na klatę 50 łez.

- Abelard dał swojej córce na imię Mia. Mia to się Czarek (Jurkiewicz - red.) z waginą…

I znów do Kuby z aluzją do orientacji seksualnej… - To jest naprawdę ciekawe, że nikt jeszcze nie złapał Kuby z penisem w ustach.

- Kuba to taki Piotruś Pan. Lata po mieście pod wpływem magicznego proszku.

- Program Kuby jest jak seks z kuzynką. Robią to głównie ludzie ze wsi. Prawda, Kempa?

Zobacz także: syndrom Piotrusia Pana - objawy

 

Po aktorce “przypiekał” kolejny stand-uper - Antoni Syrek Dąbrowski. Pojawiły się m.in. aluzję do wieku Wojewódzkiego:

- W waszym wieku z tego tunelu powinna wychodzić kobieta z basenem, Basenianka - nawiązał do Wodzianki.

Dalej było grubo:

- Piotr Kędzierski jest tu z nami wyłącznie dlatego, że Michał Figurski miał wylew.

- Dawid brzmi jak kot w rui, który zażył relanium.

- Mąż Dereszowskiej też nierozważnie machał fletem i się rozwiedli.

- Jeszcze tylko spadniesz z TVN-u (do Kuby) i kanał youtubowy dzieli cię, by zostać Szymonem Majewskim.

- Kuba jest jak AIDS, rozbrajający od wielu lat i aktywny w gejowskim środowisku. Dla mnie jesteś bardziej arabskim szejkiem, lubisz ujeżdżać swojego kamela. I dalej ciągnął tę aluzję: - Twoje gejostwo jest jak Złoty Pociąg pod Wałbrzychem. Złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn…

Dawid Podsiadło rozbroił wszystkich swoim stylem. Był naturalny, powolny…

- Nie musiałem tutaj być. Mam takie życie, że… robię takie płyty muzyczne… sprzedaje koncerty, wynajmuję mieszkanie w Warszawie, z balkonem. Z tych takich bardziej wymarzonych żyć.

Rozbawił wyznaniem: - Jestem młody, rozwijam się, założyłem działalność, jakby można było na fakturę…

- Chcecie rzezi, ja umiem rzeź…

- Pani Ania Dereszowska jest pani bardzo ładna. Tu się chciałem zapytać czy to jest taki… pewnego rodzaju technika, której można się nauczyć w szkole… Tak myślę, czy ktoś taki jak Czarek czy ja mamy jeszcze szansę…

- Wygląda na to, że ekipa sprzątająca nie ma co robić dzisiaj, bo pozamiatałem.

- Nie mogę przyjść na te wesele (do Kuby), na które mnie pan zaprosił. Będę grał… w Playstation jedynkę. Pan kocha te samochody, te auta. Pan nawet jest teraz na aucie. My mamy wiele wspólnego, obaj jesteśmy przed 60. Pan jest dopiero, albo aż królem TVN. Ale to nie koniec kariery. Jest jeszcze pan Miszczak (dyrektor programowy stacji). Ale w tym momencie tej drogi, to pan jest taki wice-Miszczak.

Sebastian Rejent, został wprowadzony na scenę jako polski król roastów. Było mocno:

- Anna Dereszowska, Gollum polskiego show biznesu. Łasa na pierścionki, ale niekoniecznie na obrączki. Miała romans z Kamilem Durczokiem. Ale szybko ją zostawił - tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był uje…

- Anna była ostatnio w ciąży. Miałaś w sobie małego rozwijającego się peniska. Byłaś jak Tomasz Kammel na wakacjach z Wojewódzkim.

- Twoi fani umierają szybciej (to już o Kubie) niż twoje plemniki w buzi Kaczoruk (partnerka showmana to Renata Kaczoruk). Kaczoruk musi być cierpliwa, nie dość, że jeszcze nie umierasz, to musi być cierpliwa w łóżku. Kuba dochodzi dwie godziny, bo każdy jego plemnik wychodzi na noszach i o lasce.

Zobacz także: żywotność plemników - jak długo żyje plemnik

 

Na koniec wystąpił sam Kuba. Jak zauważył Kempa: “Masz szansę, żeby się odgryźć. Najpierw załóż sobie zęby”.

- Witam po raz ostatni w TVN-ie. To był piękny benefis - podsumował Kuba.

- Moje ego wygląda teraz jak twarz Artura Szpilki po ostatniej walce.

- Fryzura Dawida dziś wygląda jak krocze Anny Dereszowskiej na studiach. Dziś to krocze wygląda inaczej, bo potrzebowałem włosów na przeszczep.

- Skoro jesteśmy przy marnowaniu nasienia, jest z nami Antoni Syrek Dąbrowski. Ja w odróżnieniu od Antoniego miałem bogate życie seksualne. Z obu stron.

I do Kędzierskiego: - Dlaczego twoja mama nie rodziła od razu nad beczką w Łodzi. Byłbyś szybciej w telewizji.

Jak podobał się Wam roast Wojewódzkiego? Przegieli? Czy może dobrze się bawiliście? Czyj roast chętnie byście jeszcze obejrzeli? 

 

Zobacz także: Wojewódzki: „W Polsce, jak zbytnio lubisz siebie, jesteś albo homoseksualistą, albo komunistą”. I chyba ma rację, bo o obie rzeczy go posądzano. 

 

Roast Kuby Wojewódzkiego

Roast Kuby Wojewódzkiego

Nowe pary w polskim show-biznesie! Nie tylko Cichopek i Kurzajewski oraz Doda i Pachut

Gwiazdy na planie Małych Gigantów
East News
Newsy
Sexy Bohosiewicz, rockowa Chylińska i Wojewódzki w dresie! Już dziś premiera "Małych Gigantów"!
Sexy Bohosiewicz, rockowa Chylińska i Wojewódzki w dresie! Już dziś premiera "Małych Gigantów"!

Dawno nie widzieliśmy Kuby w takiej stylizacji

Kuba Wojewódzki w granatowej koszuli, Kuba Wojewódzki przytula Annę Muchę, Kuba Wojewódzki pozuje do zdjęć
Eastnews/ONS
TV-Show
Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego? Jesteśmy ciekawi, czy odpowiesz na pytania nr 5 i 9! QUIZ

Quiz wiedzy na temat Kuby Wojewódzkiego! Jak dobrze znacie showmana TVN? Wiecie z kim się spotykał, zanim zakochał się w Renacie Kaczoruk? Kto powiedział o nim: "hipokryta, błazen, arogant"? Jakim autem jeździł za czasów "Idola"? Co powiedziała mu Alicja Janosz podczas międzynarodowej edycji muzycznego show? I w końcu, gdzie najchętniej spędza urlop? My znamy odpowiedzi na wszystkie te pytania, a Ty? 

Wraca show Kuby Wojewódzkiego!

Na antenę TVN wraca program Kuby Wojewódzkiego, a po premierze nowego odcinka, zobaczymy specjalne wydanie show czyli "Roast Kuby Wojewódzkiego". O tym programie mówi się od tygodni. Dlaczego? Kilka dni temu pojawiła się informacja, że stacja TVN nie pokaże tego programu, ponieważ w trakcie nagrania było dużo kontrowersyjnych i ostrych żartów, które nie nadają się do puszczenia w telewizji. Sam Kuba na swoim Facebooku ogłosił, że jego roast nie zostanie puszczony w tv. Jednak stacja zmieniła zdanie i zdecydowała się wyemitować ten program. Czy poznamy w nim nową twarz Kuby Wojewódzkiego? Jak sobie poradzi jako "ofiara" wszystkich żartów współprowadzących? Przekonamy się już we wtorek o 22.30. Zanim jednak obejrzycie program, sprawdźcie się w naszym quizie na temat Kuby!

 

ZOBACZ: Kto najbardziej wkurza Polaków? Wyniki sondażu zdecydowanie wskazują na...

Quiz wiedzy na temat Kuby Wojewódzkiego! Jak dobrze znacie showmana TVN? Wiecie z kim się spotykał, zanim zakochał się w Renacie Kaczoruk? Kto powiedział o nim: "hipokryta, błazen, arogant"? Jakim autem jeździł za czasów "Idola"? Co powiedziała mu Alicja Janosz podczas międzynarodowej edycji muzycznego show? I w końcu, gdzie najchętniej spędza urlop? My znamy odpowiedzi na wszystkie te pytania, a Ty?  Wraca show Kuby Wojewódzkiego! Na antenę TVN wraca program Kuby Wojewódzkiego, a po premierze nowego odcinka, zobaczymy specjalne wydanie show czyli "Roast Kuby Wojewódzkiego". O tym programie mówi się od tygodni. Dlaczego? Kilka dni temu pojawiła się informacja, że stacja TVN nie pokaże tego programu, ponieważ w trakcie nagrania było dużo kontrowersyjnych i ostrych żartów, które nie nadają się do puszczenia w telewizji. Sam Kuba na swoim Facebooku ogłosił, że jego roast nie zostanie puszczony w tv. Jednak stacja zmieniła zdanie i zdecydowała się wyemitować ten program. Czy poznamy w nim nową twarz Kuby Wojewódzkiego ? Jak sobie poradzi jako "ofiara" wszystkich żartów współprowadzących? Przekonamy się już we wtorek o 22.30. Zanim jednak obejrzycie program, sprawdźcie się w naszym quizie na temat Kuby!   ZOBACZ:  Kto najbardziej wkurza Polaków? Wyniki sondażu zdecydowanie wskazują na...

Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent na roascie Wojewódzkiego
Facebook
Newsy
To oni zmasakrowali Kubę Wojewódzkiego na roaście. Kim są Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent
To oni zmasakrowali Kubę Wojewódzkiego na roaście. Kim są Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent

Roast Kuby Wojewódzkiego to były grube żarty bez cenzury. Żartowano ze związku Wojewódzkiego z Tomaszem Kammelem, rozwiązłości Anny Dereszowskiej i jej romansu z Kamilem Durczokiem. Nie było taryfy ulgowej, ale głównie w mocnych żartach królowali prawdziwi stand-uperzy - Cezary Jurkiewicz , Antoni Syrek-Dąbrowski i Sebastian Rejtan .     To oni po wystąpieniach Anny Dereszowskiej czy Dawida Podsiadło pokazali, na czym polega prawdziwy roast. A kim są młodzi komicy?   Antoni Syrek-Dąbrowski potrafi "przypiec" bardzo mocno.  Na roaście Wojewódzkiego powiedział: - Piotr Kędzierski jest tu z nami wyłącznie dlatego, że Michał Figurski miał wylew. - Dawid brzmi jak kot w rui, który zażył relanium. - Mąż Dereszowskiej też nierozważnie machał fletem i się rozwiedli. - Jeszcze tylko spadniesz z TVN-u (do Kuby) i kanał youtubowy dzieli cię od tego, by zostać Szymonem Majewskim. - Kuba jest jak AIDS, rozrabiający od wielu lat i aktywny w gejowskim środowisku. Dla mnie jesteś bardziej arabskim szejkiem, lubisz ujeżdżać swojego kamela. I dalej ciągnął tę aluzję: - Twoje gejostwo jest jak Złoty Pociąg pod Wałbrzychem. Złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn… Antoni Syrek-Dąbrowski to komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2.  Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.   Inne występy Antoniego:   Kolejny spec od stand-upu Czarek Jurkiewicz  na roaście Wojewódzkiego też nie oszczędzał gwiazdy i zaproszonych gości....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik