Wojciech Modest Amaro w garantowej marynarce
1/5
Wojciech Modest Amaro w garantowej marynarce

Darek Kuźniak zastąpi Wojciecha Modesta Amaro w "Hell's Kitchen"? Magazyn "Flesz" poinformował, że kucharz, znany z takich produkcji jak "Top Chef", "Hell's Kitchen" czy "Celebrity Splash" ma szansę poprowadzić kolejną edycję kulinarnego show.

Podobno pod uwagę brani byli również Pascal Brodnicki i Robert Sowa, ale obaj odmówili udziału w show. Menadżerka Pascala wyjaśniła, dlaczego zapadła taka decyzja:

Pascal nie przyjmie takiej propozycji, bo za tym formatem idą silne, negatywne emocje. To nie jego styl. On woli wzmacniać młodych kucharzy niż wrzeszczeć i krytykować - poinformowała Agnieszka Mielczarek.

Darek Kuźniak był finalistą "Top Chef", a po programie został szefem kuchni w jednej z warszawskich restauracji. Czy sprawdzi się w tej roli i dorówna Wojciechowi Modestowi Amaro?

 

Zobacz: Wiemy, jakie plany ma Wojciech Amaro po odejściu z "Hell's Kitchen"! To śmiały plan i dotyczy... Londynu!

2/5
Dariusz Kuźniak w pierwszym odcinku Celebrity Splash
Akpa

Czy Dariusz Kuźniak będzie autorytetem dla uczestników jak Wojciech Modest Amaro?

3/5
Robert Sowa na Zdrowa Kuchnia Aktywnej Mamy
ONS

Propozycji pracy nad programem nie przyjął Robert Sowa.

Wątpię, by któryś z moich szanowanych kolegów wziął tę pracę. Ja tego nie zrobię. Lubię, jak ktoś mnie zaczepi w sklepie i spyta, jak przygotować sos holenderski. Wolę być tak kojarzony niż mieć wizerunek zwykłego chama - powiedział w rozmowie z "Fleszem".

4/5
Pascal Brodnicki

Pascal Brodnicki podobnie jak Robert Sowa nie weźmie udziału w show.

5/5
Wojciech Modest Amaro w garniturze

Wojciech Modest Amaro żegna się z show.