Party Stories
Agustin Egurrola i Ida Nowakowska w Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance" znika z anteny?! Widzowie nie zobaczą już w piątki ulubionego programu 

TVP przygotowało zmianę w ramówce. Piątkowe wieczory odbędą się bez "Dance Dance Dance". Co dalej z 3. edycją? Kiedy będzie można zobaczyć najbliższy odcinek? Zobaczcie, co się zmieniło.

Już w najbliższym odcinku poznamy półfinałowy skład trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Jednak najnowszego odcinka tanecznego show nie zobaczymy w piątkowy wieczór, jak to było do tej pory. Niestety format znika z piątkowej ramówki. Kiedy TVP wyemituje kolejny odcinek? Poznajcie szczegóły. 

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola o występie Roxie Węgiel: "Jestem trochę zirytowany". Potem zaskoczenie!

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Zmiana w emisji "Dance Dance Dance". Kiedy i o której oglądać? 

Ostatni odcinek "Dance Dance Dance" zakończył się ogromnymi emocjami wśród uczestników. Okazało się, że wszystkie pary przechodzą do kolejnego tygodnia zmagań. Zdecydowanie najlepiej poszło Roxie Węgiel i Oliwii Górniak a także Stanisławowi Karpielowi-Bułecce oraz Annie Matysiak. W grze pozostają również Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" a także Damian Kordas i Ola Nowak. 

Najbliższy odcinek "Dance Dance Dance" nie odbędzie się jednak zgodnie z dotychczasowym czasem emisji. Okazuje się, że emisja programu została przełożona z piątkowego wieczoru na sobotę. Godzina emisji również zostanie zmieniona. Program w sobotę wystartuje o godzinie 20:00 nie o 20:35, jak to miało miejsce w zeszły piątek. 

Będziecie oglądać? Jak myślicie, kto przejdzie do półfinału? 

Zobacz także: "Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?

Zmiana emisji "Dance Dance Dance". TVP2 wyemituje najbliższy odcinek w sobotę o 20:00. 

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Już w najbliższą sobotę poznamy półfinałowy skład 3. edycji. Kto okaże się najlepszy? 

Ola Nowak i Damian Kordas w 4. odcinku Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

W grze pozostały cztery pary. 

Paweł i Marta z Rolnik szuka żony w 4. odcinku Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Kto okaże się czarnym koniem trzeciej edycji "Dance Dance Dance"? 

Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak w 4. odcinku Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dance Dance Dance - zawieszono nagrania
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone przez koronawirusa! Co dalej z programem!? 
Dance Dance Dance zawieszony. Czy program znika z anteny? Wiemy co dalej z Dance Dance Dance.

Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce! Czy program zniknie z anteny podobnie jak "Taniec z Gwiazdami"? Jest zaskakująca decyzja producentów! Poznajcie szczegóły! "Dance Dance Dance" nie znika z anteny!  Ze względu na bezpieczeństwo i wytyczne ministerstwa zdrowia w związku z pandemią koronawirusa w Polsce odwołano imprezy masowe, zamknięto szkoły, kina, teatry itd itp. Również producenci największych programów telewizyjnych oraz seriali podjęli decyzję o zawieszeniu nagrań kolejnych odcinków. Taki los spotkał m.in. "Taniec z Gwiazdami", który wróci do telewizji, ale jesienią. Co z programem "Dance Dance Dance", który nie jest emitowany na żywo? Nagrania zostały zawieszone, ale show na razie nie zniknie z anteny. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym: Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w ubiegłych tygodniach odcinki według poniższego harmonogramu: 21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka  28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka  04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka  11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka Dodatkowo w każdą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć specjalne odcinki „Dance Dance Dance The Best Off” będące podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. Na razie nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostaną wznowione.    Przypomnijmy - w show walczą 4 pary. Do jakich teledysków zatańczą w przyszłym odcinku, w sobotę o 20 w TVP 2? Pamela i Mateusz - I'm So Excited (The Pointer Sisters) Rafał i Przemek - Marilyn Monroe (Pharrell Williams) Ania i Mateusz - Beat It (Michael...

Jury w 4. odcinku "Dance, dance, dance"
East News
TV-Show
TVP zmienia porę emisji "Dance, dance, dance". Kiedy zobaczymy finał tanecznego show?

Już za kilka tygodni odbędzie się wielki finał pierwszej edycji "Dance, dance, dance". Do tej pory Telewizyjna Dwójka pokazała cztery odcinki tanecznego show- w ostatniej odsłonie wystąpili Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. W miniony weekend nikt nie odpadł z programu, więc w kolejnym odcinku wystąpią wszystkie cztery gwiazdorskie pary. Do tej pory TVP2 emitowała show w sobotnie wieczory, jednak teraz okazuje się,  że emisja wielkiego finału zostanie przesunieta na inny dzień. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek "Dance, dance, dance"? Zmiana pory emisji ostatniego odcinka show Jak informuje portal wirtualnemedia.pl ostatni odcinek""Dance, dance dance" nie zostanie pokazany jak do tej pory w sobotę- finał tanecznego show będzie przesunięty na niedzielę Wielkanocną, czyli 21 kwietnia. Zmienia się również godzina emisji- ostatnią odsłonę programu zobaczymy o godzinie 20:55 i 22:05. Portal przypomina, że show "Dance, dance, dance" będzie pokazywane w sobotnie wieczory do 13 kwietnia- tydzień później wielki finał zostnie przesunięty na niedzielę.  Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl w sobotę 20 kwietnia widzowie Telewizyjnej Dwójki zamiast "Dance, dance, dance" zobaczą film "Jeden dzień".  Jak myślicie, które pary zmierzą się w wielkim finale "Dance, dance, dance"? Kto Waszym zdaniem zasłużył na zwycięstwo? Wiktoria i Adam, Marcelina i Rafał, Kasia i Emil czy Patricia i Victoria? Finał "Dance, dance, dance" zostanie wyemitowane w niedzielę 21 kwietnia. Emisja wielkiego finaluy rozpocznie się o godzinie 20:55. Zobacz także:  "Dance, dance, dance" wygrywa...

Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel "Dance, Dance, Dance"
AKPA, fot. Podlewski
Newsy
Oto nowa prowadząca "Dance, dance, dance"! Kto zastąpił Basię Kurdej-Szatan? 
Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl dołączyła do obsady programu "Dance, Dance, Dance" i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi show. 

Pierwszy odcinek " Dance, Dance, Dance " zostanie wyemitowany już 29 lutego na antenie TVP 2. Pierwszą edycję wraz z Tomaszem Kammelem poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan. W nowej edycji nastąpiła zmiana. Kto wystąpi w duecie z prezenterem TVP i będzie zagrzewał uczestników do walki o zwycięstwo?  Zobacz także:  Anna Mucha będzie ostra w "Dance, dance, dance"? "To dla mnie szansa na zrobienie sobie wrogów!" Druga edycja "Dance, Dance, Dance" - nowa prowadząca  Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl dołączyła do obsady programu "Dance, Dance, Dance" i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi show.  Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! - mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”. To nie jedyna zmiana w obsadzie show. W drugiej edycji w roli jurorki, obok Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, zobaczymy także Annę Muchę. Świeżości programowi dodaje również fakt, że wystąpią dwa męskie duety wśród uczestników. Rafał Jonkisz zatańczy z bratem Krzysztofem oraz Rafał Mroczek z Przemysławem Cypriańskim. Jesteście ciekawi talentów tanecznych uczestników?  Zobacz także:  Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) poprowadzą drugą edycję "Dance,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner