Agustin Egurrola debiutuje jako juror programu "Dance Dance Dance". Tancerz zasiada obok Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Choć show to przede wszystkim zabawa, członkowie jury już w pierwszym odcinku podzielili się na typowe role łagodniejszych i bardziej wymagających. Wiemy już, że Joanna będzie "tą łagodną", zaś Agustin nie będzie miał zamiaru pobłażać występującym. I właśnie dlatego jego ocena jednego z występów bardzo zdenerwuje Idę Nowakowską, a między jurorami dojdzie do niemałej sprzeczki!

Reklama

Co?! - spyta oburzona Ida Nowakowska

Ty widziałeś to samo co ja?! - doda.

Po zawirowaniach związanych z koronawirusem "Dance Dance Dance" rusza na nowo od 19 marca o 20.30. W końcu będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek zmagań uczestników, którzy będą tańczyć do największych światowych hitów. Widzowie będą mogli zobaczyć układy choreograficzne do "Mamma mia" Abby, czy "Bailamos" Enrique Iglesiasa.

Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie show wystąpią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Jesteście ciekawi, która para tak poróżniła jurorów?

Zobacz także: Gwiazda "Dance Dance Dance" pokazała się w seksownej bieliźnie. Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła fanów

Zobacz także

Agustin nie będzie zbyt łagodnym jurorem.

Mat. prasowe

Ida Nowakowska będzie wściekła!

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama