Agustin Egurrola w "Dance Dance Dance" w białej koszuli
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola najostrzejszym jurorem! Roksana Węgiel płakała, Ida Nowakowska oburzona, a widzowie podzieleni! 

Agustin Egurrola doprowadził do łez nawet Roxie Węgiel. Co się wydarzyło w Dance Dance Dance?

Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji "Dance Dance Dance"! W show po raz pierwszy w roli jurorów, obok Idy Nowakowskiej, zobaczyliśmy debiutujących Joannę Jędrzejczyk oraz Agustina Egurrolę. I to właśnie Agustin wzbudził największe emocje. Dlaczego? Był bardzo surowy dla występujących gwiazd, co oczywiście odnotowali widzowie! Jak to komentują?

Agustin Egurrola nie ma litości dla Roxie Wegiel. Przez niego płakała. "Dziś powiedział bym tak samo"

"Dance Dance Dance": Ostre oceny Agustina Egurroli! Co na to widzowie?

W trzeciej edycji show TVP 2 występują m.in. Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" czy Damian Kordas i Ola Nowak. Najwyżej w 1. odcinku zostały ocenione Roxie i Oliwia - za duet zdobyły ponad 23,5 punkty, jednak za swoją solówkę młoda piosenkarka dostała już znacznie niższą notę. Agustin przyznał jej tylko 4 punkty, ostro oceniając jej występ:

To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - ocenił Egurrola.

Roksana bardzo przejęła się słowami jurora, pojawiły się łzy... Na swoim Instagramie, tuż po odcinku, Węgiel wyjaśniła:

Emocje sięgały zenitu. Stąd te łzy 

 

Roksana Węgiel w Dance Dance Dance popłakała się

Widzowie stanęli w obronie młodej piosenkarki, twierdząc, że Agustin jest za surowy (stwierdziła to również sama Ida Nowakowska, przypominając mu, że ocenia amatorów):

Moim zadniem uczestnicy dali z siebie wszystko a Pan Augustyn ocenił niektórych zbyt surowo a występ Roxi na prawdę ocenił nie sprawiedliwe. Ale nie ma się co poddawać trzeba walczyć była ta moc💪 i ogień🔥 w każdym występie. Pozdrawiam ❤️ Jeszcze dodam że taka opinia Augustina dałaby Mi jeszcze większego kopa na to by walczyć jeszcze bardziej i pokazać że można więcej nie poddawać się walczyć

 

Ogólnie to program rozrywkowy, a nie jakieś talent show a jurorzy chyba o tym zapomnieli. Głównie chodzi o Agustina i Idę. Jak można dawać takie noty jak 2,3,5 ludziom, którzy są amatorami? To nie oto w tym programie chodzi, chyba się komuś coś pomyliło... Niestety zniechęca to do dalszego oglądania...Asia bardzo fajna sympatyczna osóbka, jako jedyna swoimi słowami i ocenami doceniła uczestników i ich zaangażowanie.

 

Następnym razem proszę na prawdę więcej empatii. Roxie zatańczyła cudownie i widać było, że dotknęły ją Pana słowa, a nie zmotywowały.

 

Nie jestem hejterem ale uważam że pana opinia na teamt Roksany była bardzo nie fajna:/ większość osób z tego programu dopiero zaczyna z takim „poważnym” tańczeniem program programem ale można było zachować niektóre słowa dla siebie

Są jednak też widzowie, którzy bronią Egurroli:

Moim zdaniem Augustin to strzał w 10! Da trochę krytyki przez co program nie jest taki monotonny że wszystko oni robią dobrze. Myślę że da im to kopa to pracy i nie powinni się zniechęcać, bo naprawdę facet się zna na tym co robi.

 

Brawo Agustin!!! 😆 Dobrze powiedział : "to najlepszy program taneczny ", metoda kija i marchewki - super, a nie spijanie z dziubków i jakaś popierdółka. Ma rację mówiąc : "zobaczycie, że to da efekty"!!

A Wy co sądzicie o debiucie Agustina w roli jurora w "Dance Dance Dance"?

Ida Nowakowska i Agustin
Mat. prasowe

Czekacie na kolejny odcinek show?

dance-dance-dance
Waldemar Kompała / TVP

Zobacz także
Roxie i Oliwia

Dance Dance Dance: Kim jest przyjaciółka Roxie Węgiel, z którą tańczy? Z Oliwią wcale nie poznały się w szkole!

Damian Kordas, Marta i Paweł z Rolnik szuka żony w jasnych stylizacjach

Dance Dance Dance: Damian Kordas o relacjach z Martą i Pawłem z "Rolnik szuka żony": "Nie chcieli nawiązywać z innymi kontaktów"

 

dance-dance-dance-roksana-wegiel-oliwia-gorniak
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Tym razem nie Roxie Węgiel a jej koleżanka. Krytyczna ocena Agustina Egurroli wywołała burzę 
Agustin Egurrola zwrócił uwagę 17-letniej Oliwii, że nie potrafi chodzić na obcasach. Opinia jurora "Dance Dance Dance" nie spodobała się widzom

Agustin Egurrola to zdecydowanie najbardziej surowy juror trzeciej edycji "Dance Dance Dance" . Tydzień temu burzę w sieci wywołała jego surowa ocena odnośnie występu Roxie Węgiel  w połączeniu ze zbyt emocjonalną reakcją młodej gwiazdy. Zarówno Roxie jak jej taneczna partnerka Oliwia obiecały, że poprawią błędy, które wytknęło im jury. Niestety we wczorajszym odcinku również nie obyło się bez surowej oceny jurora. Agustin Egurrola wytknął 17-letniej Oliwii, słabą umiejętność chodzenia w butach na obcasie. Te słowa nie spodobały się internautom.  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne" "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola ostro o tańcu koleżanki Roxie Węgiel "Dance Dance Dance" już od pierwszego odcinka budzi sporo kontrowersji. Po premierowym odcinku widzowie szeroko komentowali płacz Roxie Węgiel z powodu ostrego komentarza ze strony Agustina Egurroli. Tydzień później nastolatka wytłumaczyła, że sama nie sądziła, że tak emocjonalnie zareaguje na surową ocenę.  W drugiej części drugiego odcinka programu z solowym występem zmierzyła się Oliwia Górniak. Agustin Egurrola starał się docenić mocne momenty jej występu ale również wytknął te, które warto poprawić. Tym samym wspomniał o chodzeniu na obcasach:  Absolutnie energetycznie. Wszystko było dobrze, była osobowość, była siła, ale był jeden dość duży problem. Moim zdaniem, nie wiem, ale wydaje mi się, że to jest twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. Ani razu nie było wyprostowane kolano... Koleżanka Roxie Węgiel przyznała mu racje, tłumacząc się, że starała się nauczyć dobrze chodzić na szpilkach:  Wiem, wiem.  Ja się uczyłam chodzić na tych szpilkach....

dance-dance-dance3
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roxie została ostro skrytykowane przez Egurrolę! Jest odpowiedź jej przyjaciółki
Pierwszy odcinek "Dance Dance Dance" wzbudził wiele emocji! Roksana Węgiel została ostro skrytykowana przez Agustina Egurrolę! Pojawiła się odpowiedź przyjaciółki.

Agustin Egurrola w piątek debiutował jako juror " Dance Dance Dance". Tancerz od razu dał się poznać z bardzo surowej strony. Uczestnicy i widzowie już wiedzą, że Egurrolę nie będzie łatwo zachwycić. Niestety, jako pierwsza przekonała się o tym najmłodsza uczestniczka, Roksana Węgiel , która za swój pierwszy solowy występ została dość mocno skrytykowana . Agustin dał jej cztery punkty, a występ ocenił:  To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - ocenił Egurrola. Dziś, gdy emocje opadły, Oliwia Górniak, przyjaciółka i partnerka w tańcu Roxie zdecydowała się odpowiedzieć na komentarz surowego jurora i wesprzeć swoją przyjaciółkę.  Oliwia Górniak wspiera przyjaciółkę: "solo wyszło genialnie" Oliwia Górniak i Roxie Węgiel to najmłodsze uczestniczki programu. Mimo tego już w pierwszym odcinku zostały ocenione dość surowo przez Agustina, natomiast dwie pozostałe jurorki, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk patrzyły na nie zdecydowanie bardziej przychylnie. Ba! Występ dziewcząt bardzo im się podobał. Dopiero solo Roxie mocno poróżniło jurorów. 16-latka przyjęła krytykę, ale nie udało się jej powstrzymać łez przykrości.  Gdy emocje opadły, do sprawy postanowiła odnieść się Oliwia Górniak, który nie zgodziła się z Agustinem i skomplementowała przyjaciółkę: YOO MAMY TOO!🤪 - teraz na naszych barkach spoczywa wielka odpowiedzialność, aby każdy kolejny występ był coraz to lepszy, dlatego zasuwamy do następnego odcinka z ogromną motywacją🙏🏻❤️  @roxie_wegiel solo wyszło genialnie, a moje zobaczymy już w kolejny piątek😳  - zapowiada Oliwia.  Krytyka Agustina, zgodnie...

dance-dance-dance3
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roxie Węgiel płakała przez Egurrolę. Dopiero teraz zdecydowała się skomentować ten incydent 
Roxie Węgiel skomentowała swoją emocjonalną reakcję oraz łzy po krytycznych słowach jurora w pierwszym odcinku "Dance Dance Dance".

Roxie Węgiel ma dopiero 16 lat a warsztat wokalny, jakiego mogłaby jej pozazdrościć niejedna dorosła koleżanka z branży. Teraz na oczach widzów mierzy się z nowym wyzwaniem - tym razem jako tancerka. I chociaż te umiejętności przydadzą jej się potem na scenie, to zdaje sobie sprawę, że wiele jeszcze musi się nauczyć. W pierwszy odcinku "Dance Dance Dance" Roxie Węgiel musiała zmierzyć się z krytyką ze strony Agustina Egurroli, a jego słowa doprowadziły ją do łez. Nastolatka była totalnie rozbita, jednak w ostatnim odcinku programu postanowiła odnieść się do tamtej sytuacji.  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne" Roxie Węgiel komentuje swój płacz w "Dance Dance Dance" Roxie Węgiel wraz z koleżanką Oliwią Wieczorem to najmłodszy duet trzeciej edycji "Dance Dance Dance". I chociaż tydzień temu pierwszy taniec poszedł im bardzo dobrze, to solówka Roxie została oceniona krytycznie przez Agustina Egurrolę.  To wykonanie było nudne i szkolne. Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku -szczerze wyraził swoją opinię juror Ambitnej Roxie początkowo trudno było pogodzić się z krytyką jurora, a na jej twarzy pojawiły się łzy. W wczorajszym odcinku postanowiła odnieść się do tej surowej oceny i skomentować swoją emocjonalną reakcję przed kamerami:  Nie sądziłam, że się tak otworzę emocjonalnie w tym programie. Chyba nikt nie lubi pokazywać gorszych emocji. Usłyszałam na scenie słowa, które w jakimś stopniu były krytyką, ale trzeba się z tym zmierzyć i będę robić wszystko, aby było lepiej - przyznała szczerze Trzymamy kciuki za kolejne choreografie nie tylko Roxie ale również pozostałych uczestników!  Zobacz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik