Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" odwiedziła naszą redakcję w związku z premierą jej najnowszej książki - "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami". Gwiazdę show TTV zapytaliśmy m.in. o jej konflikt z Edzią, który do tej pory rozgrzewa fanów! Kiedyś Dagmara i Edzia były najlepszymi przyjaciółkami, dziś w ogóle nie mają kontaktu. Co tak naprawdę się stało?

Reklama

Dagmara z "Królowych życia" o Edzi: "To nie jest konflikt"

Od kilku miesięcy fani "Królowych życia" zastanawiają się, co tak naprawdę wydarzyło się między Dagmarą Kaźmierską a Edzią. Przed lata emisji programu w TTV były niemal nierozłączne, z czasem jednak ich kontakty stawały się coraz słabsze, a zdarzało się nawet, że panie nie szczędziły sobie złośliwości w social mediach.

Zobacz: "Królowe życia": Dagmara wbiła szpilę swojej przyjaciółce, Edzi? Pokazała zaskakujące nagranie!

Jak jest dziś? Dagmara w rozmowie z Party.pl otwarcie przyznaje:

To nie jest konflikt. Zakończył się pewien etap w naszym życiu, czy bezpowrotnie, tego nie wie nikt, bo nikt nie wie co przyniesie jutro. Ale jakby z Edzią relacja jest zamrożona - mówi tajemniczo.

Kiedy dopytaliśmy, co się stało, że "została zamrożona", Kaźmierska przyznała:

Zobacz także

Edzia po prostu zaczęła się odsuwać, nagle przestała mieć kontakt. Nie przeszkadzajmy ludziom w tym, jeśli się od nas odsuwają. [...] Mam swoją teorię. To nie jest wina Edzi, tylko osoby trzeciej - mówi nam gwiazda.

Co ma na myśli?

Reklama

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o rozłące z Conanem przez więzienie: "Jedyne myśli to samobójcze"

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama