Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukni

Agnieszka Kaczorowska rzuca "Taniec z Gwiazdami?! Jest odpowiedź tancerki!

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukni

Agnieszka Kaczorowska nie wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Takie informacje pojawiły się w ostatnich dniach w Internecie. Czy są prawdziwe? Czy Agnieszka ma dość program? A może obraziła  się z powodu przegranej? Mamy odpowiedź tancerki!

Agnieszka Kaczorowska odejdzie z "Tańca z Gwiazdami"?

Agnieszka Kaczorowska nie wygrała zakończonej niedawno czwartej edycji tanecznego show. Czy w związku z tym postanowiła zakończyć swoją przygodę z programem? Nic bardziej mylnego! Agnieszka zdementowała te plotki:

To nieprawda. Uwielbiam pracować przy tym programie, tym bardziej kocham taniec. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Mam bardzo dużo nowych projektów, mam nadzieję, że wszystko uda mi się pogodzić - zdradziła tancerka na antenie radia RMF FM.

Przypomnijmy, że w ostatnim "Tańcu z Gwiazdami", Agnieszka partnerowała Łukaszowi Kadziewiczowi, z którym bardzo się zaprzyjaźniła. Pojawiły się nawet plotki o ich romansie, które szybko zostały zdementowane. Zwycięstwo sprzed nosa sprzątnęli im Ewelina Lisowska i Tomek Barański, którzy w spektakularny sposób wytańczyli sobie Kryształową Kulę. Agnieszka Kaczorowska jednak nie przejęła się swoją przegraną, po zakończeniu programu pozwoliła sobie na zasłużony wypoczynek, udając się na wakacje. Nie odmówiła sobie również zakupów w jednym z najsłynniejszych domów handlowych na świecie!

 

Cieszycie się, że tancerka pozostanie w programie? Głosujcie w naszej sondzie!

 

Agnieszka Kaczorowska nie odejdzie z "Tańca z Gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska w różowej sukni
ONS

 

Tancerka ma dużo nowych propozycji zawodowych

Agnieszka Kaczorowska w długiej czerwonej sukience na czerwonym dywanie
ons.pl

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00